Direkt zum Inhalt
Logo von Baljeu en Staal

Koningin Julianaweg 9

2691GA 's-Gravenzande • Zuid-Holland

Verkauft

€ 450.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 460.850

Kaufpreis /m²: € 4.545

Fotoalbum

Beschreibung

Deze fantastische woning is vanaf 2018 volledig gemoderniseerd én verduurzaamd tot maar liefst energielabel A+. Daarbij ligt de woning aan de rand van het centrum, zijn er 4 slaapkamers en is er een achtertuin van maar liefst 11 meter diep, gelegen op het zuidwesten. Kom gerust een kijkje nemen! ’s-Gravenzande is een fijne dorpskern in de gemeente Westland waar het heerlijk wonen is. Het gezellige centrum biedt volop winkels en een levendig marktplein met diverse horecagelegenheden. Voor gezinnen is er een ruime keuze aan goed basis- en middelbaar onderwijs. En wie van zee en strand houdt, fietst in tien minuten naar het strand. Indeling Begane grond: Ruime voortuin met toegang tot de woning. Binnenkomst in het voorportaal met de meterkast en vaste garderoberuimte. Daarna volgt de gang met de trapopgang naar de verdiepingen, een ruimte trapkast en de gemoderniseerde (2018) toiletruimte. Deze is helemaal betegeld, heeft een wasmeubel en een hangend toilet. De ruime en lichte doorzonwoonkamer, met zonnescherm, heeft een mooit uitzicht over de diepe achtertuin. De halfopen, sfeervolle keuken (2020) beschikt over alle gemakken: een heetwaterkraan, een koel- vriescombinatie, een inductiekookplaat met afzuigkap, vaatwasser, een oven en een vaatwasser. De zonnige achtertuin is 11 meter diep, beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met een overkapping. 1e verdieping: Overloop met een vaste trapopgang naar de 2e verdieping. Op deze verdieping bevinden zich 3 volwaardige en lichte slaapkamers; 2 aan de voorzijde en 1 aan de achterzijde met een elektrisch screen. 2 slaapkamers beschikken over een vaste kast. De luxe uitgevoerde badkamer is betegeld en heeft een hangend toilet. Daarnaast is er een ruime inloopdouche, een breed wastafelmeubel met een spiegel en een elektrisch screen. 2e verdieping: Door de nokverhoging met dakkapel is hier een volwaardige verdieping, met veel vaste bergruimte, gerealiseerd. Op de overloop bevindt zich de opstelplaats van de cv-ketel (2018), de wasmachine en de droger. De vierde ruime slaapkamer is een hele rustige plek in de woning. Bijzonderheden: - In 2018 is de nokverhoging met dakkapel geplaatst. Het dak is toen volledig geïsoleerd. - Ook is in 2018 de elektra volledig vernieuwd. - In 2022 zijn de begane grond en de 1e verdieping voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. - In 2022 is er spouwmuurisolatie aangebracht. - In 2023 is de gevel gereinigd en geïmpregneerd. - In 2023 zijn er 8 zonnepanelen geïnstalleerd. - De gewenste opleverperiode van de verkoper is eind juni / begin juli 2026. - In de koopovereenkomst wordt de ouderdomsclausule opgenomen. Bouwjaar: 1957 Woonoppervlakte: 99 m2 Externe bergruimte: 7 m2 (berging) Perceeloppervlakte: 137 m2 Energielabel: A+ Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 450.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.850

2 % Übertragungssteuer (€ 9.000) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 460.850

2,78%

Jährlich

%

€ 22.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 450.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
99 m²
Fläche des Grundstücks
137 m²
Inhalt
339 m³
Externe Berghalle
7 m²
Hinterhof Fläche
63 m²

Bau und Energie

Baujahr
1957
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
22-01-2026
Verkaufsdatum
07-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 2691

Google Karten

Betrachten Sie 's-Gravenzande auf der Karte

Entdecken Sie, wo Makler in 's-Gravenzande aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in 's-Gravenzande

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in 's-Gravenzande. In 2025 waren da 24.235 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 475.000.

Einwohner

24.235

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 475.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 34.700

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

564

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Einwohner
2021 22.425
2022 23.035
2023 23.470
2024 23.730
2025 24.235

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 340.000
2022 EUR 376.000
2023 EUR 426.000
2024 EUR 455.000
2025 EUR 475.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 4.785 0-15: 4.100 15-25: 2.785 25-45: 6.370 45-65: 6.200

Ausbildungsstufe

Hoger

4.540

Praktisch

4.670

Middelbaar

8.500

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

2.045

Nederland

20.310

Buiten Europa

1.875

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 1.832
Appartementen 2.457
Tussenwoningen 4.245
Vrijstaande woningen 1.236
Twee-onder-één-kap woningen 543

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 5
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 277
1925 tot 1950 688
1950 tot 1970 2.009
1970 tot 1980 1.687
1980 tot 1990 1.154
1990 tot 2000 768
2000 tot 2010 1.094
2010 tot 2020 1.066
2020 en later 645

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

2.927

Bezeichnung C

2.554

Bezeichnung B

1.864

Bezeichnung D

718

Bezeichnung F

566

Bezeichnung G

455

Bezeichnung E

437

Bezeichnung A+++

396

Bezeichnung A++

287

Bezeichnung A+

244

Bezeichnung A++++

57

Bezeichnung A+++++

1

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in 's-Gravenzande
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.110 2.990
2021 1.250 3.010
2022 940 2.790
2023 830 2.620
2024 810 2.710

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 900 • Strom: 2.740

Huurwoning

Gas: 700 • Strom: 2.000

Koopwoning

Gas: 890 • Strom: 2.870

Appartement

Gas: 550 • Strom: 1.720

Tussenwoning

Gas: 750 • Strom: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Strom: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Strom: 3.460

Betriebsaktivität in 's-Gravenzande (2025)

Handel en HORECA 455
Nijverheid en energie 730
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 435
Landbouw, bosbouw en visserij 365
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 315

Gesamtanzahl der Firmensitze: 3.490

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in 's-Gravenzande
Periode Verbrechen
jan 2025 67
jan 2026 39
jul 2025 78
jun 2025 41
mei 2025 44
mrt 2025 47
nov 2024 62
nov 2025 25
okt 2024 41
okt 2025 53
sep 2024 45
sep 2025 43

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von 's-Gravenzande.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in 's-Gravenzande

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?

's-Gravenzande telt in 2025 ongeveer 24.235 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande is in 2025 circa € 475.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravenzande?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 564 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravenzande?

In 's-Gravenzande komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.245 woningen.

Meer Häuser in 's-Gravenzande

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.