Jump to content
Logo of Baljeu en Staal

Koningin Julianaweg 9

2691GA 's-Gravenzande • Zuid-Holland

Sold

€ 450.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 10.850

2% transfer tax (€ 9.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 460.850

Purchase price /m²: € 4.545

Photo Gallery

Description

Deze fantastische woning is vanaf 2018 volledig gemoderniseerd én verduurzaamd tot maar liefst energielabel A+. Daarbij ligt de woning aan de rand van het centrum, zijn er 4 slaapkamers en is er een achtertuin van maar liefst 11 meter diep, gelegen op het zuidwesten. Kom gerust een kijkje nemen! ’s-Gravenzande is een fijne dorpskern in de gemeente Westland waar het heerlijk wonen is. Het gezellige centrum biedt volop winkels en een levendig marktplein met diverse horecagelegenheden. Voor gezinnen is er een ruime keuze aan goed basis- en middelbaar onderwijs. En wie van zee en strand houdt, fietst in tien minuten naar het strand. Indeling Begane grond: Ruime voortuin met toegang tot de woning. Binnenkomst in het voorportaal met de meterkast en vaste garderoberuimte. Daarna volgt de gang met de trapopgang naar de verdiepingen, een ruimte trapkast en de gemoderniseerde (2018) toiletruimte. Deze is helemaal betegeld, heeft een wasmeubel en een hangend toilet. De ruime en lichte doorzonwoonkamer, met zonnescherm, heeft een mooit uitzicht over de diepe achtertuin. De halfopen, sfeervolle keuken (2020) beschikt over alle gemakken: een heetwaterkraan, een koel- vriescombinatie, een inductiekookplaat met afzuigkap, vaatwasser, een oven en een vaatwasser. De zonnige achtertuin is 11 meter diep, beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met een overkapping. 1e verdieping: Overloop met een vaste trapopgang naar de 2e verdieping. Op deze verdieping bevinden zich 3 volwaardige en lichte slaapkamers; 2 aan de voorzijde en 1 aan de achterzijde met een elektrisch screen. 2 slaapkamers beschikken over een vaste kast. De luxe uitgevoerde badkamer is betegeld en heeft een hangend toilet. Daarnaast is er een ruime inloopdouche, een breed wastafelmeubel met een spiegel en een elektrisch screen. 2e verdieping: Door de nokverhoging met dakkapel is hier een volwaardige verdieping, met veel vaste bergruimte, gerealiseerd. Op de overloop bevindt zich de opstelplaats van de cv-ketel (2018), de wasmachine en de droger. De vierde ruime slaapkamer is een hele rustige plek in de woning. Bijzonderheden: - In 2018 is de nokverhoging met dakkapel geplaatst. Het dak is toen volledig geïsoleerd. - Ook is in 2018 de elektra volledig vernieuwd. - In 2022 zijn de begane grond en de 1e verdieping voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. - In 2022 is er spouwmuurisolatie aangebracht. - In 2023 is de gevel gereinigd en geïmpregneerd. - In 2023 zijn er 8 zonnepanelen geïnstalleerd. - De gewenste opleverperiode van de verkoper is eind juni / begin juli 2026. - In de koopovereenkomst wordt de ouderdomsclausule opgenomen. Bouwjaar: 1957 Woonoppervlakte: 99 m2 Externe bergruimte: 7 m2 (berging) Perceeloppervlakte: 137 m2 Energielabel: A+ Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 450.000

Cost of copper (estimated): € 10.850

2% transfer tax (€ 9.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 460.850

2,78%

Yearly

%

€ 22.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 450.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
99 m²
Land area
137 m²
Content
339 m³
External storage space
7 m²
Backyard area
63 m²

Construction and Energy

Year of construction
1957
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Energy label
A+

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Garden location
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
22-01-2026
Sale date
07-04-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Additional features

  • Zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 2691

Google Maps

View 's-Gravenzande on the map

Discover where agents are active in 's-Gravenzande

Residential and neighborhood statistics in 's-Gravenzande

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in 's-Gravenzande. In 2025 were there 24.235 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 475.000.

Residents

24.235

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 475.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

564

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in 's-Gravenzande
Year Residents
2021 22.425
2022 23.035
2023 23.470
2024 23.730
2025 24.235

Annual WOZ value

WOZ value per year in 's-Gravenzande
Year Average WOZ
2021 EUR 340.000
2022 EUR 376.000
2023 EUR 426.000
2024 EUR 455.000
2025 EUR 475.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 4.785 0-15: 4.100 15-25: 2.785 25-45: 6.370 45-65: 6.200

Education level

Hoger

4.540

Praktisch

4.670

Middelbaar

8.500

Origin of residents (2025)

Europa

2.045

Nederland

20.310

Buiten Europa

1.875

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.832
Appartementen 2.457
Tussenwoningen 4.245
Vrijstaande woningen 1.236
Twee-onder-één-kap woningen 543

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 277
1925 tot 1950 688
1950 tot 1970 2.009
1970 tot 1980 1.687
1980 tot 1990 1.154
1990 tot 2000 768
2000 tot 2010 1.094
2010 tot 2020 1.066
2020 en later 645

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

2.927

Label C

2.554

Label B

1.864

Label D

718

Label F

566

Label G

455

Label E

437

Label A+++

396

Label A++

287

Label A+

244

Label A++++

57

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in 's-Gravenzande
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.110 2.990
2021 1.250 3.010
2022 940 2.790
2023 830 2.620
2024 810 2.710

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricity: 2.740

Huurwoning

Gas: 700 • Electricity: 2.000

Koopwoning

Gas: 890 • Electricity: 2.870

Appartement

Gas: 550 • Electricity: 1.720

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricity: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricity: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricity: 3.460

Business activity in 's-Gravenzande (2025)

Handel en HORECA 455
Nijverheid en energie 730
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 435
Landbouw, bosbouw en visserij 365
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 315

Total number of company establishments: 3.490

Recent crime statistics

Recent crime statistics in 's-Gravenzande
Period Crimes
jan 2025 67
jan 2026 39
jul 2025 78
jun 2025 41
mei 2025 44
mrt 2025 47
nov 2024 62
nov 2025 25
okt 2024 41
okt 2025 53
sep 2024 45
sep 2025 43

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of 's-Gravenzande.

Frequently asked questions about living in 's-Gravenzande

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?

's-Gravenzande telt in 2025 ongeveer 24.235 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande is in 2025 circa € 475.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravenzande?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 564 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravenzande?

In 's-Gravenzande komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.245 woningen.

Meer houses in 's-Gravenzande

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.