Ir directamente al contenido
Logotipo de Baljeu en Staal

Koningin Julianaweg 9

2691GA 's-Gravenzande • Zuid-Holland

Vendido

€ 450.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 460.850

Precio de compra /m²: € 4.545

Galería de fotos

Descripción

Deze fantastische woning is vanaf 2018 volledig gemoderniseerd én verduurzaamd tot maar liefst energielabel A+. Daarbij ligt de woning aan de rand van het centrum, zijn er 4 slaapkamers en is er een achtertuin van maar liefst 11 meter diep, gelegen op het zuidwesten. Kom gerust een kijkje nemen! ’s-Gravenzande is een fijne dorpskern in de gemeente Westland waar het heerlijk wonen is. Het gezellige centrum biedt volop winkels en een levendig marktplein met diverse horecagelegenheden. Voor gezinnen is er een ruime keuze aan goed basis- en middelbaar onderwijs. En wie van zee en strand houdt, fietst in tien minuten naar het strand. Indeling Begane grond: Ruime voortuin met toegang tot de woning. Binnenkomst in het voorportaal met de meterkast en vaste garderoberuimte. Daarna volgt de gang met de trapopgang naar de verdiepingen, een ruimte trapkast en de gemoderniseerde (2018) toiletruimte. Deze is helemaal betegeld, heeft een wasmeubel en een hangend toilet. De ruime en lichte doorzonwoonkamer, met zonnescherm, heeft een mooit uitzicht over de diepe achtertuin. De halfopen, sfeervolle keuken (2020) beschikt over alle gemakken: een heetwaterkraan, een koel- vriescombinatie, een inductiekookplaat met afzuigkap, vaatwasser, een oven en een vaatwasser. De zonnige achtertuin is 11 meter diep, beschikt over een achterom en een vrijstaande stenen berging met een overkapping. 1e verdieping: Overloop met een vaste trapopgang naar de 2e verdieping. Op deze verdieping bevinden zich 3 volwaardige en lichte slaapkamers; 2 aan de voorzijde en 1 aan de achterzijde met een elektrisch screen. 2 slaapkamers beschikken over een vaste kast. De luxe uitgevoerde badkamer is betegeld en heeft een hangend toilet. Daarnaast is er een ruime inloopdouche, een breed wastafelmeubel met een spiegel en een elektrisch screen. 2e verdieping: Door de nokverhoging met dakkapel is hier een volwaardige verdieping, met veel vaste bergruimte, gerealiseerd. Op de overloop bevindt zich de opstelplaats van de cv-ketel (2018), de wasmachine en de droger. De vierde ruime slaapkamer is een hele rustige plek in de woning. Bijzonderheden: - In 2018 is de nokverhoging met dakkapel geplaatst. Het dak is toen volledig geïsoleerd. - Ook is in 2018 de elektra volledig vernieuwd. - In 2022 zijn de begane grond en de 1e verdieping voorzien van kunststof kozijnen met HR++ glas. - In 2022 is er spouwmuurisolatie aangebracht. - In 2023 is de gevel gereinigd en geïmpregneerd. - In 2023 zijn er 8 zonnepanelen geïnstalleerd. - De gewenste opleverperiode van de verkoper is eind juni / begin juli 2026. - In de koopovereenkomst wordt de ouderdomsclausule opgenomen. Bouwjaar: 1957 Woonoppervlakte: 99 m2 Externe bergruimte: 7 m2 (berging) Perceeloppervlakte: 137 m2 Energielabel: A+ Lees de volledige omschrijving

Hipoteca berekenen

€ 450.000

Coste del comprador (estimado): € 10.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 460.850

2,78%

Anualmente

%

€ 22.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (met NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 450.000 k.k.
Estado
Vendido
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
woonhuis, tussenwoning

Índice

Habitaciones
5 habitaciones
Habitaciones de dormir
4 dormitorios
Baños
1 badkamer en 1 apart toilet
Pisos
3 woonlagen

Áreas y volúmenes

Superficie construida
99 m²
Área del lote
137 m²
Contenido
339 m³
Espacio de almacenamiento externo
7 m²
Área del jardín trasero
63 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1957
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom
Etiqueta energética
A+

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan drukke weg, in centrum en in woonwijk
Jardín
Achtertuin en voortuin
Ubicación del jardín
gelegen op het zuidwesten bereikbaar via achterom
Rescate
Vrijstaande stenen berging
Aparcar
Openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
22-01-2026
Fecha de venta
07-04-2026

Instalaciones del baño

Inloopdouche, toilet, en wastafelmeubel

Características adicionales

  • Zonnepanelen

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 2691

Mapas de Google

Ver 's-Gravenzande en el mapa

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en 's-Gravenzande

Estadísticas de vivienda y vecindario en 's-Gravenzande

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en 's-Gravenzande. En 2025 había 24.235 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 475.000.

Inhabitantes

24.235

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 475.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 34.700

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

564

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en 's-Gravenzande
Año Inhabitantes
2021 22.425
2022 23.035
2023 23.470
2024 23.730
2025 24.235

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en 's-Gravenzande
Año Promedio WOZ
2021 EUR 340.000
2022 EUR 376.000
2023 EUR 426.000
2024 EUR 455.000
2025 EUR 475.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 4.785 0-15: 4.100 15-25: 2.785 25-45: 6.370 45-65: 6.200

Nivel académico

Hoger

4.540

Praktisch

4.670

Middelbaar

8.500

Origen de los residentes (2025)

Europa

2.045

Nederland

20.310

Buiten Europa

1.875

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 1.832
Appartementen 2.457
Tussenwoningen 4.245
Vrijstaande woningen 1.236
Twee-onder-één-kap woningen 543

Período de construcción del edificio

Voor 1700 5
1700 tot 1900 77
1900 tot 1925 277
1925 tot 1950 688
1950 tot 1970 2.009
1970 tot 1980 1.687
1980 tot 1990 1.154
1990 tot 2000 768
2000 tot 2010 1.094
2010 tot 2020 1.066
2020 en later 645

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

2.927

Etiqueta C

2.554

Etiqueta B

1.864

Etiqueta D

718

Etiqueta F

566

Etiqueta G

455

Etiqueta E

437

Etiqueta A+++

396

Etiqueta A++

287

Etiqueta A+

244

Etiqueta A++++

57

Etiqueta A+++++

1

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en 's-Gravenzande
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.110 2.990
2021 1.250 3.010
2022 940 2.790
2023 830 2.620
2024 810 2.710

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 900 • Electricidad: 2.740

Huurwoning

Gas: 700 • Electricidad: 2.000

Koopwoning

Gas: 890 • Electricidad: 2.870

Appartement

Gas: 550 • Electricidad: 1.720

Tussenwoning

Gas: 750 • Electricidad: 2.510

Vrijstaande woning

Gas: 1.440 • Electricidad: 4.160

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricidad: 3.460

Actividad empresarial en 's-Gravenzande (2025)

Handel en HORECA 455
Nijverheid en energie 730
Zakelijke dienstverlening 825
Overheid, onderwijs en zorg 435
Landbouw, bosbouw en visserij 365
Vervoer, informatie en communicatie 170
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 315

Número total de establecimientos empresariales: 3.490

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en 's-Gravenzande
Periodo Delitos
jan 2025 67
jan 2026 39
jul 2025 78
jun 2025 41
mei 2025 44
mrt 2025 47
nov 2024 62
nov 2025 25
okt 2024 41
okt 2025 53
sep 2024 45
sep 2025 43

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de 's-Gravenzande.

Preguntas frecuentes sobre vivir en 's-Gravenzande

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft 's-Gravenzande?

's-Gravenzande telt in 2025 ongeveer 24.235 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande?

De gemiddelde WOZ-waarde in 's-Gravenzande is in 2025 circa € 475.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in 's-Gravenzande ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in 's-Gravenzande?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 564 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in 's-Gravenzande?

In 's-Gravenzande komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 4.245 woningen.

Meer viviendas in 's-Gravenzande

Ver más viviendas en este lugar.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.