Direkt zum Inhalt
Logo von VAN WAALWIJK VAN DOORN MAKELAARS

Roos en Beeklaan 18

2071TD Santpoort-Noord • Noord-Holland

€ 740.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.650

2 % Übertragungssteuer (€ 14.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 756.650

Kaufpreis /m²: € 5.138

Fotoalbum

Beschreibung

AAN EEN VAN DE BREEDSTE LANEN VAN SANTPOORT-NOORD GELEGEN VERRASSEND RUIME EENGEZINSWONING MET EEN VERGROTE ERKER AAN DE VOORZIJDE, EEN UITBOUW OVER DE BREEDTE AAN DE ACHTERZIJDE, OPEN (WOON)KEUKEN, 5 PRIMA FORMAAT SLAAPKAMERS, 2 BADKAMERS, FLINKE VOOR- EN ACHTERTUIN, RUIME STENEN SCHUUR EN ACHTEROM. De ligging is zeer gunstig in een groene, rustige en ruim opgezette woonomgeving nabij wandelparken en duinen, op loopafstand van een bushalte en het het NS-station en dichtbij scholen (zowel basis- als voortgezet onderwijs), veel vers- en speciaalwinkels en verschillende sportaccomodaties en faciliteiten. Optimale verbinding met uitvalswegen naar Haarlem en Amsterdam/Schiphol. INDELING: Parterre: entree/royale hal; meterkast; toilet (wandcloset) met fonteintje; zeer ruime, aangenaam lichte en aan de achterzijde uitgebouwde woonkamer met een vergrote en vernieuwde erker aan de voorzijde (echt een ruimte aanwinst, zeer veel extra lichtval én mooi aangezicht van de voorzijde) en een open keuken in hoekopstelling aan de achterzijde, voorzien van een vijf pits gaskookplaat met wokbrander, hetelucht oven, RVS afzuigkap, koel/vries-combinatie, vaatwasser en veel kastruimte, waaronder een carrouselkast en een apothekerskast. Het aanrechtblad is van massief in het werk vervaardigd granito. De aanbouw heeft openslaande deuren naar de achtertuin en zeer veel binnenvallend licht, dankzijn de grote brede achterpui en de in het dak opgenomen lichtstraat. 1e verdieping: overloopruimte; slaapkamer aan de achterzijde met vaste kast; tweede slaapkamer (of werk/studeerkamer) aan de achterzijde; grote slaapkamer aan de voorzijde met vaste kasten; ruime badkamer met ligbad, aparte douche, toilet (wandcloset), wastafelmeubel met dubbele spoelbak, mengkranen en een granito blad, een handdoeken radiator en een in het werk vervaardigde granitovloer. De indeling van de eerste verdieping is met een verbouwing aangepast waardoor de slaapkamers meer in evenwicht zijn qua onderlinge grootte en dat geldt ook voor de badkamer. 2e verdieping: overloopruimte; kast met opstelling voor de wasmachine/droger; ruime slaapkamer aan zowel de voor- als achterzijde, beiden voorzien van een kunststof dakkapel; 2e badkamer met douche, wastafel, toilet (wandcloset) en opstellingsplaats van de c.v.-ketel. BIJZONDERHEDEN: - Zie voor indeling, maatvoeringen en plattegronden de brochure op Funda. - Degelijke, goed verbouwde woning. - Alle kozijnen op de parterre en 1e verdieping zijn vervangen in hardhout en grotendeels voorzien van HR+ beglazing. Op de zolderverdieping zijn kunststof kozijnen met isolerende beglazing geplaatst. - Elektra: 8 groepen met 2x aardlekschakelaar. - De woonkamer is voorzien van een massief eiken parketvloer. - Verwarming en warmwater d.m.v. Nefit Proline CW 5 combiketel uit 2023. - Aanvaarding in overleg (indicatie medio juni 2026). Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 740.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 16.650

2 % Übertragungssteuer (€ 14.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 756.650

3,04%

Jährlich

%

€ 37.000

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (14-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 740.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
woonhuis, tussenwoning

Indelung

Zimmer
6 Zimmer
Schlafzimmer
5 Schlafzimmer
Badezimmer
2 badkamers en 1 apart toilet
Böden
3 woonlagen

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
144 m²
Fläche des Grundstücks
184 m²
Inhalt
478 m³
Externe Berghalle
8 m²
Hinterhof Fläche
57 m²

Bau und Energie

Baujahr
1967
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Zadeldak bedekt met pannen
Isolierung
Dakisolatie en dubbel glas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Nefit Proline CW5 (gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin en voortuin
Gartenlage
gelegen op het zuidoosten bereikbaar via achterom
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
11-02-2026
Verkaufsdatum
02-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, ligbad, 2 toiletten, wastafelmeubel, inloopdouche, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Karten

Postkarten

Postkarten für 2071

Google Karten

Standort von Santpoort-Noord

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Santpoort-Noord

Wohn- und Viertelzahlen in Santpoort-Noord

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Santpoort-Noord. In 2025 waren da 7.265 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 551.000.

Einwohner

7.265

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 551.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 40.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

261

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Einwohner
2021 7.245
2022 7.245
2023 7.270
2024 7.245
2025 7.265

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 427.000
2022 EUR 473.000
2023 EUR 531.000
2024 EUR 537.000
2025 EUR 551.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 1.830 0-15: 1.160 15-25: 745 25-45: 1.435 45-65: 2.095

Ausbildungsstufe

Hoger

2.190

Praktisch

900

Middelbaar

2.150

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

425

Nederland

6.255

Buiten Europa

575

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 637
Appartementen 850
Tussenwoningen 1.240
Vrijstaande woningen 180
Twee-onder-één-kap woningen 375

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 6
1700 tot 1900 102
1900 tot 1925 286
1925 tot 1950 953
1950 tot 1970 1.182
1970 tot 1980 135
1980 tot 1990 339
1990 tot 2000 160
2000 tot 2010 43
2010 tot 2020 29
2020 en later 14

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

711

Bezeichnung F

631

Bezeichnung G

559

Bezeichnung E

422

Bezeichnung D

359

Bezeichnung A

335

Bezeichnung B

325

Bezeichnung A+

17

Bezeichnung A++

11

Bezeichnung A+++

7

Bezeichnung A++++

0

Bezeichnung A+++++

0

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Santpoort-Noord
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.270 2.800
2021 1.470 2.870
2022 1.150 2.630
2023 980 2.430
2024 960 2.480

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.150 • Strom: 2.760

Huurwoning

Gas: 710 • Strom: 1.620

Koopwoning

Gas: 1.060 • Strom: 2.680

Appartement

Gas: 650 • Strom: 1.610

Tussenwoning

Gas: 960 • Strom: 2.490

Vrijstaande woning

Gas: 1.760 • Strom: 3.890

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.230 • Strom: 2.990

Betriebsaktivität in Santpoort-Noord (2025)

Handel en HORECA 140
Nijverheid en energie 130
Zakelijke dienstverlening 355
Overheid, onderwijs en zorg 225
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 60
Financiele diensten en onroerendgoed 65
Cultuur, recreatie en overige diensten 130

Gesamtanzahl der Firmensitze: 1.110

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Santpoort-Noord
Periode Verbrechen
jan 2025 23
jan 2026 9
jul 2025 26
jun 2025 24
mei 2025 21
mrt 2025 15
nov 2024 24
nov 2025 18
okt 2024 19
okt 2025 27
sep 2024 24
sep 2025 31

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Santpoort-Noord.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Santpoort-Noord

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Santpoort-Noord?

Santpoort-Noord telt in 2025 ongeveer 7.265 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord?

De gemiddelde WOZ-waarde in Santpoort-Noord is in 2025 circa € 551.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Santpoort-Noord ligt rond € 40.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Santpoort-Noord?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 261 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Santpoort-Noord?

In Santpoort-Noord komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 1.240 woningen.

Meer Häuser in Santpoort-Noord

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.