Direkt zum Inhalt
Logo von Mudde Makelaardij

Gaard 52

3206AR Spijkenisse • Zuid-Holland

Verfügbar

€ 299.299 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.836

2 % Übertragungssteuer (€ 5.986) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 307.135

Kaufpreis /m²: € 3.521

Fotoalbum

Beschreibung

Gaard 52 te Spijkenisse Instapklaar wonen met volop licht, ruimte én twee fijne balkons? Dan ben je bij Gaard 52 aan het juiste adres. Ben je op zoek naar een energiezuinig (Energielabel A) en instapklaar 4-kamer appartement met een heerlijke buitenruimte? Dan is dit fijne appartement aan de Gaard 52 absoluut een bezichtiging waard. De woning is ruim opgezet, heerlijk licht en gelegen in een prettige woonomgeving, met winkels, scholen en openbaar vervoer op korte afstand. LICHTE EN RUIME WOONKAMER Via de entree op de begane grond en de trapopgang bereik je de woning. Eenmaal binnen valt direct de lichte en verrassend ruime woonkamer op. De fraaie laminaatvloer en de grote raampartijen zorgen voor een warme en moderne uitstraling. Dankzij de draai/kiep/kanteldeur naar het balkon geniet je hier van veel ruimte op het balkon, veel lichtinval en een fijne verbinding met buiten. Aan de voorzijde beschikt het appartement bovendien over een tweede balkon. MODERNE HALFOPEN KEUKEN De moderne open keuken is praktisch ingericht in een hoekopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur. Zo vind je hier onder andere een kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Een fijne plek om uitgebreid te koken en tegelijkertijd contact te houden met de woonkamer. DRIE SLAAPKAMERS EN EXTRA BUITENRUIMTE Via de binnenhal bereik je de drie slaapkamers. De kamers zijn praktisch in te delen en bieden volop mogelijkheden voor slapen, werken of hobby’s. De hoofdslaapkamer heeft bovendien een airco die kan verwarmen en koelen. In de hal bevinden zich verder een apart toilet met fonteintje en een handige walk-in-closet. De moderne badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche en een stijlvol wastafelmeubel. EXTRA BERGRUIMTE EN ENERGIEZUINIG Op de begane grond beschikt het appartement over een eigen stenen berging, ideaal voor fietsen en extra opslagruimte. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen met volledig dubbel HR++ glas en rolluiken aan de voorzijde, wat zorgt voor extra comfort en een prettig binnenklimaat. Met energielabel A woon je hier bovendien energiezuinig. De bijdrage aan de VvE bedraagt circa € 75,- per maand. PLAN SNEL EEN BEZICHTIGING Nieuwsgierig geworden? Dat begrijpen wij helemaal. Bekijk de foto’s voor een eerste indruk van dit verzorgde appartement en plan snel een persoonlijke bezichtiging. Wij laten je deze fijne woning graag zelf ervaren. Bijzonderheden: • instapklaar 4-kamer appartement • 3 slaapkamers • 2 balkons • kunststof kozijnen en HR++ glas en zonnepanelen • energielabel A • oplevering ca. Q4 2026 Algemeen: • eigen grond • bouwjaar 1980 • woonoppervlakte ca. 85m2 • inhoud ca. 282m3 • kadastraal bekend gem. Spijkenisse, sectie D, nummer 3895 De hierboven beschreven woninginformatie is geheel vrijblijvend en slechts bedoeld als uitnodiging tot het starten van onderhandelingen. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie, maatvoering, bouwjaren, oppervlakte- en inhoudsmaten kan door Mudde Makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.

Hypothek berekenen

€ 299.299

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.836

2 % Übertragungssteuer (€ 5.986) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 307.135

2,78%

Jährlich

%

€ 14.965

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 299.299 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Bovenwoning (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen
Lage in
1e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
85 m²
Inhalt
282 m³
Gebäude mit Außenbereich
15 m²
Externe Berghalle
6 m²

Bau und Energie

Baujahr
1980
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energieausweis
A

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Nein
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garten
Voortuin
Gartenlage
Gelegen op het oosten
Bergung
Vrijstaande stenen berging
Parken
Openbaar parkeren

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 3206

Google Karten

Betrachten Sie Spijkenisse auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Spijkenisse

Wohn- und Viertelzahlen in Spijkenisse

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Spijkenisse. In 2025 waren da 73.915 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 294.264.

Einwohner

73.915

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 294.264

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 31.737

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

3.490

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Spijkenisse
Jahr Einwohner
2021 71.935
2022 72.530
2023 72.775
2024 73.405
2025 73.915

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Spijkenisse
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 205.735
2022 EUR 230.112
2023 EUR 266.663
2024 EUR 275.751
2025 EUR 294.264

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.960 0-15: 11.830 15-25: 7.940 25-45: 19.390 45-65: 18.800

Ausbildungsstufe

Hoger

11.070

Praktisch

17.800

Middelbaar

26.420

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

6.790

Nederland

48.455

Buiten Europa

18.670

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.281
Appartementen 13.304
Tussenwoningen 15.394
Vrijstaande woningen 697
Twee-onder-één-kap woningen 540

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 83
1925 tot 1950 215
1950 tot 1970 3.882
1970 tot 1980 6.285
1980 tot 1990 9.264
1990 tot 2000 3.259
2000 tot 2010 828
2010 tot 2020 644
2020 en later 623

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

13.472

Bezeichnung B

7.779

Bezeichnung A

7.532

Bezeichnung D

1.908

Bezeichnung E

1.496

Bezeichnung A+

724

Bezeichnung F

655

Bezeichnung A+++

627

Bezeichnung A++++

562

Bezeichnung G

560

Bezeichnung A++

253

Bezeichnung A+++++

2

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Spijkenisse
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 937 2.836
2021 1.051 2.860
2022 810 2.659
2023 709 2.483
2024 703 2.510

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 891 • Strom: 2.852

Huurwoning

Gas: 655 • Strom: 2.016

Koopwoning

Gas: 747 • Strom: 2.798

Appartement

Gas: 562 • Strom: 1.932

Tussenwoning

Gas: 764 • Strom: 2.666

Vrijstaande woning

Gas: 957 • Strom: 3.328

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 818 • Strom: 2.616

Betriebsaktivität in Spijkenisse (2025)

Handel en HORECA 1.140
Nijverheid en energie 1.425
Zakelijke dienstverlening 1.450
Overheid, onderwijs en zorg 1.355
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 620
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 700

Gesamtanzahl der Firmensitze: 6.930

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Spijkenisse
Periode Verbrechen
jan 2025 321
jan 2026 301
jul 2025 277
jun 2025 282
mei 2025 294
mrt 2025 276
nov 2024 285
nov 2025 251
okt 2024 340
okt 2025 274
sep 2024 291
sep 2025 320

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Spijkenisse.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Spijkenisse

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Spijkenisse?

Spijkenisse telt in 2025 ongeveer 73.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spijkenisse?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spijkenisse is in 2025 circa € 294.264.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spijkenisse?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spijkenisse ligt rond € 31.737 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spijkenisse?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.490 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spijkenisse?

In Spijkenisse komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 15.394 woningen.

Meer Häuser in Spijkenisse

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.