Jump to content
Logo of Mudde Makelaardij

Gaard 52

3206AR Spijkenisse • Zuid-Holland

Available

€ 299.299 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.836

2% transfer tax (€ 5.986) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 307.135

Purchase price /m²: € 3.521

Photo Gallery

Description

Gaard 52 te Spijkenisse Instapklaar wonen met volop licht, ruimte én twee fijne balkons? Dan ben je bij Gaard 52 aan het juiste adres. Ben je op zoek naar een energiezuinig (Energielabel A) en instapklaar 4-kamer appartement met een heerlijke buitenruimte? Dan is dit fijne appartement aan de Gaard 52 absoluut een bezichtiging waard. De woning is ruim opgezet, heerlijk licht en gelegen in een prettige woonomgeving, met winkels, scholen en openbaar vervoer op korte afstand. LICHTE EN RUIME WOONKAMER Via de entree op de begane grond en de trapopgang bereik je de woning. Eenmaal binnen valt direct de lichte en verrassend ruime woonkamer op. De fraaie laminaatvloer en de grote raampartijen zorgen voor een warme en moderne uitstraling. Dankzij de draai/kiep/kanteldeur naar het balkon geniet je hier van veel ruimte op het balkon, veel lichtinval en een fijne verbinding met buiten. Aan de voorzijde beschikt het appartement bovendien over een tweede balkon. MODERNE HALFOPEN KEUKEN De moderne open keuken is praktisch ingericht in een hoekopstelling en beschikt over diverse inbouwapparatuur. Zo vind je hier onder andere een kookplaat, afzuigkap, oven, vaatwasser en een koel-/vriescombinatie. Een fijne plek om uitgebreid te koken en tegelijkertijd contact te houden met de woonkamer. DRIE SLAAPKAMERS EN EXTRA BUITENRUIMTE Via de binnenhal bereik je de drie slaapkamers. De kamers zijn praktisch in te delen en bieden volop mogelijkheden voor slapen, werken of hobby’s. De hoofdslaapkamer heeft bovendien een airco die kan verwarmen en koelen. In de hal bevinden zich verder een apart toilet met fonteintje en een handige walk-in-closet. De moderne badkamer is verzorgd uitgevoerd en voorzien van een inloopdouche en een stijlvol wastafelmeubel. EXTRA BERGRUIMTE EN ENERGIEZUINIG Op de begane grond beschikt het appartement over een eigen stenen berging, ideaal voor fietsen en extra opslagruimte. Daarnaast is de woning voorzien van kunststof kozijnen met volledig dubbel HR++ glas en rolluiken aan de voorzijde, wat zorgt voor extra comfort en een prettig binnenklimaat. Met energielabel A woon je hier bovendien energiezuinig. De bijdrage aan de VvE bedraagt circa € 75,- per maand. PLAN SNEL EEN BEZICHTIGING Nieuwsgierig geworden? Dat begrijpen wij helemaal. Bekijk de foto’s voor een eerste indruk van dit verzorgde appartement en plan snel een persoonlijke bezichtiging. Wij laten je deze fijne woning graag zelf ervaren. Bijzonderheden: • instapklaar 4-kamer appartement • 3 slaapkamers • 2 balkons • kunststof kozijnen en HR++ glas en zonnepanelen • energielabel A • oplevering ca. Q4 2026 Algemeen: • eigen grond • bouwjaar 1980 • woonoppervlakte ca. 85m2 • inhoud ca. 282m3 • kadastraal bekend gem. Spijkenisse, sectie D, nummer 3895 De hierboven beschreven woninginformatie is geheel vrijblijvend en slechts bedoeld als uitnodiging tot het starten van onderhandelingen. Ten aanzien van de juistheid van de vermelde informatie, maatvoering, bouwjaren, oppervlakte- en inhoudsmaten kan door Mudde Makelaardij geen aansprakelijkheid worden aanvaard, noch kan aan de vermelde informatie enig recht worden ontleend. De Meetinstructie is gebaseerd op de NEN2580. De Meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Aan deze woning is in de NVM-software een funderingsrisico-indicator (A t/m E) toegekend. Deze wordt uitsluitend weergegeven als A-B-C enerzijds of D-E anderzijds en kan in mate van betrouwbaarheid variëren. De funderingsrisico-indicator is gebaseerd op data uit FunderMaps, waarbij onder meer wordt gekeken naar funderingstype, bodem- en grondwatergegevens, verzakkingen en hersteldata. FunderMaps is een commercieel dataplatform, ontwikkeld met het KCAF. Verkoper, de makelaar en de NVM staan niet in voor de juistheid, volledigheid of actualiteit van de funderingsrisico-indicator en de gebruikte data van FunderMaps. De funderingsrisico-indicator is informatief, indicatief, geeft geen garanties en vormt geen oordeel over de feitelijke staat van de fundering. Aan de funderingsrisico-indicator kunnen geen rechten worden ontleend. Geïnteresseerden wordt geadviseerd om, indien de staat van de fundering voor hen van belang is, zelfstandig een (beperkt of volledig) funderingsonderzoek te (laten) verrichten.

Mortgage berekenen

€ 299.299

Cost of copper (estimated): € 7.836

2% transfer tax (€ 5.986) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 307.135

2,78%

Yearly

%

€ 14.965

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 299.299 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Bovenwoning (appartement)

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
85 m²
Content
282 m³
Building bound outdoor space
15 m²
External storage space
6 m²

Construction and Energy

Year of construction
1980
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Insulation
Dakisolatie en muurisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2021, eigendom)
Energy label
A

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
No
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in woonwijk en vrij uitzicht
Garden
Voortuin
Garden location
Gelegen op het oosten
Salvage
Vrijstaande stenen berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
13-05-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • rolluiken
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3206

Google Maps

View Spijkenisse on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Spijkenisse

Residential and neighborhood statistics in Spijkenisse

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Spijkenisse. In 2025 were there 73.915 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 294.264.

Residents

73.915

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 294.264

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 31.737

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.490

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Spijkenisse
Year Residents
2021 71.935
2022 72.530
2023 72.775
2024 73.405
2025 73.915

Annual WOZ value

WOZ value per year in Spijkenisse
Year Average WOZ
2021 EUR 205.735
2022 EUR 230.112
2023 EUR 266.663
2024 EUR 275.751
2025 EUR 294.264

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.960 0-15: 11.830 15-25: 7.940 25-45: 19.390 45-65: 18.800

Education level

Hoger

11.070

Praktisch

17.800

Middelbaar

26.420

Origin of residents (2025)

Europa

6.790

Nederland

48.455

Buiten Europa

18.670

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.281
Appartementen 13.304
Tussenwoningen 15.394
Vrijstaande woningen 697
Twee-onder-één-kap woningen 540

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 16
1900 tot 1925 83
1925 tot 1950 215
1950 tot 1970 3.882
1970 tot 1980 6.285
1980 tot 1990 9.264
1990 tot 2000 3.259
2000 tot 2010 828
2010 tot 2020 644
2020 en later 623

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

13.472

Label B

7.779

Label A

7.532

Label D

1.908

Label E

1.496

Label A+

724

Label F

655

Label A+++

627

Label A++++

562

Label G

560

Label A++

253

Label A+++++

2

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Spijkenisse
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 937 2.836
2021 1.051 2.860
2022 810 2.659
2023 709 2.483
2024 703 2.510

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 891 • Electricity: 2.852

Huurwoning

Gas: 655 • Electricity: 2.016

Koopwoning

Gas: 747 • Electricity: 2.798

Appartement

Gas: 562 • Electricity: 1.932

Tussenwoning

Gas: 764 • Electricity: 2.666

Vrijstaande woning

Gas: 957 • Electricity: 3.328

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 818 • Electricity: 2.616

Business activity in Spijkenisse (2025)

Handel en HORECA 1.140
Nijverheid en energie 1.425
Zakelijke dienstverlening 1.450
Overheid, onderwijs en zorg 1.355
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 620
Financiele diensten en onroerendgoed 195
Cultuur, recreatie en overige diensten 700

Total number of company establishments: 6.930

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Spijkenisse
Period Crimes
jan 2025 321
jan 2026 301
jul 2025 277
jun 2025 282
mei 2025 294
mrt 2025 276
nov 2024 285
nov 2025 251
okt 2024 340
okt 2025 274
sep 2024 291
sep 2025 320

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Spijkenisse.

Frequently asked questions about living in Spijkenisse

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Spijkenisse?

Spijkenisse telt in 2025 ongeveer 73.915 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Spijkenisse?

De gemiddelde WOZ-waarde in Spijkenisse is in 2025 circa € 294.264.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Spijkenisse?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Spijkenisse ligt rond € 31.737 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Spijkenisse?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.490 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Spijkenisse?

In Spijkenisse komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 15.394 woningen.

Meer houses in Spijkenisse

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.