Einwohner
325.510
Letztes Jahr: 2025
€ 375.000 k.k.
Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.350
2 % Übertragungssteuer (€ 7.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamt inkl. MwSt.: € 384.350
Kaufpreis /m²: € 3.606
Ruim en licht 3-kamerappartement van ca. 104 m² op de 8e verdieping met prachtig uitzicht over Utrecht! Op de achtste verdieping van een verzorgd appartementencomplex ligt dit keurig onderhouden en royale 3-kamerappartement. Dankzij de hoge ligging en de grote raampartijen geniet de woning van veel daglicht en een mooi, weids uitzicht over Utrecht. Oorspronkelijk had het appartement drie slaapkamers; twee kamers zijn samengevoegd waardoor een royale hoofdslaapkamer is ontstaan. De woning beschikt over energielabel B, een balkon en een eigen berging op de begane grond, ideaal voor het stallen van fietsen en extra opslag. Omgeving De woning ligt in de wijk Kanaleneiland, een buurt die de afgelopen jaren sterk in ontwikkeling is en steeds populairder wordt onder starters en young professionals. De wijk is gebouwd in de jaren ’60 en wordt momenteel flink vernieuwd, waarbij veel huurwoningen worden verkocht en nieuwe woningen worden gerealiseerd. Dit zorgt voor een levendige en diverse woonomgeving. In de directe omgeving vind je veel voorzieningen zoals winkels, horeca en sportfaciliteiten. Een bekende hotspot in de buurt is De Vechtclub, waar je terecht kunt om te werken, vergaderen, koffiedrinken of dineren. Ook groen speelt een belangrijke rol in de wijk. Tussen de flats liggen verzorgde plantsoenen en langs het Amsterdam-Rijnkanaal kun je heerlijk wandelen of fietsen. Indeling Begane grond Centrale entree met brievenbussen, toegang tot de bergingen, het trappenhuis en de lift. 8e Verdieping Via de entree kom je binnen in een ruime hal, die direct een prettige eerste indruk van het appartement geeft. Hier bevinden zich onder andere een praktische berging en de meterkast. De hal loopt door naar de centrale gang met toegang tot de keuken, het separate toilet en de woonkamer. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en beschikt over openslaande deuren naar het balkon dat rondom het appartement loopt. De lichte woonkamer beschikt over een grote raampartij en biedt toegang tot het balkon. Vanuit de woonkamer bereik je de royale slaapkamer, die is voorzien van een vaste kast. De slaapkamer staat in directe verbinding met de badkamer en de tweede slaap-/werkkamer met wasmachineopstelling. De badkamer is uitgerust met een douchehoek en wastafelmeubel. Bijzonderheden Bouwjaar ca. 1969 Woonoppervlakte van ca. 104 m2 Energielabel B Verwarming middels stadsverwarming en warm water middels boiler Actieve VvE, de servicekosten van het appartement met berging bedragen €364,59,- per maand Het buitenschilderwerk is door de VvE uitgevoerd in 2022 Er zijn zonnepanelen aanwezig op het dak welke gebruikt worden voor gezamenlijke doeleinden In de koopovereenkomst worden extra clausules opgenomen, te weten: ouderdomsclausule en asbestclausule Oplevering in overleg Tip: schakel een NVM-aankoopmakelaar in om jouw belangen te behartigen. Meer informatie vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl. De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. Deze biedt een eenduidige methode om de gebruiksoppervlakte vast te stellen. Kleine verschillen in meetuitkomsten kunnen ontstaan door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Wij hebben grote zorg besteed aan een zo volledig en nauwkeurig mogelijke weergave van deze informatie. Toch kunnen onvolledigheden of onjuistheden niet geheel worden uitgesloten.
€ 375.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.350
2 % Übertragungssteuer (€ 7.500) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 384.350
2,78%
Jährlich
€ 18.750
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).
Douche en wastafel
Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.
Einwohner
325.510
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliche WOZ
EUR 474.416
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 38.255
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
25.985
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2021 | 308.685 |
| 2022 | 310.610 |
| 2023 | 316.460 |
| 2024 | 323.020 |
| 2025 | 325.510 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 349.277 |
| 2022 | EUR 381.193 |
| 2023 | EUR 442.579 |
| 2024 | EUR 435.454 |
| 2025 | EUR 474.416 |
Hoger
148.860
Praktisch
45.840
Middelbaar
67.680
Europa
37.515
Nederland
186.915
Buiten Europa
101.045
Bezeichnung A
47.799
Bezeichnung C
25.699
Bezeichnung B
17.523
Bezeichnung D
13.066
Bezeichnung F
12.655
Bezeichnung G
11.728
Bezeichnung E
11.306
Bezeichnung A+
9.677
Bezeichnung A++
5.013
Bezeichnung A+++
4.232
Bezeichnung A++++
725
Bezeichnung A+++++
21
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 664 | 2.253 |
| 2021 | 740 | 2.328 |
| 2022 | 572 | 2.170 |
| 2023 | 484 | 2.028 |
| 2024 | 468 | 2.042 |
Hoekwoning
Gas: 791 • Strom: 2.601
Huurwoning
Gas: 421 • Strom: 1.821
Koopwoning
Gas: 587 • Strom: 2.316
Appartement
Gas: 368 • Strom: 1.760
Tussenwoning
Gas: 700 • Strom: 2.361
Vrijstaande woning
Gas: 1.325 • Strom: 3.953
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 898 • Strom: 3.142
Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2025 | 1.938 |
| jan 2026 | 2.042 |
| jul 2025 | 2.284 |
| jun 2025 | 2.296 |
| mei 2025 | 2.085 |
| mrt 2025 | 2.095 |
| nov 2024 | 2.183 |
| nov 2025 | 2.313 |
| okt 2024 | 2.124 |
| okt 2025 | 2.340 |
| sep 2024 | 1.881 |
| sep 2025 | 2.221 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3511KS Utrecht
€ 810 p/m
€ 27/m²
3525TC Utrecht
€ 400.000 k.k.
€ 5.195/m²
3545CM Utrecht
€ 949.000 k.k.
€ 6.083/m²
3544MH Utrecht
€ 735.000 k.k.
€ 5.213/m²
3553RD Utrecht
€ 424.500 k.k.
€ 5.815/m²
3573AK Utrecht
€ 1.995 p/m
€ 28/m²
3527DZ Utrecht
€ 1.500 p/m
€ 38/m²
3527DP Utrecht
€ 1.475 p/m
€ 32/m²