Aller directement au contenu
Logo de Walton Makelaars & Taxateurs

Livingstonelaan 1116

3526JR Utrecht • Utrecht

€ 375.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 384.350

Prix d'achat /m²: € 3.606

Galerie de photos

Description

Ruim en licht 3-kamerappartement van ca. 104 m² op de 8e verdieping met prachtig uitzicht over Utrecht! Op de achtste verdieping van een verzorgd appartementencomplex ligt dit keurig onderhouden en royale 3-kamerappartement. Dankzij de hoge ligging en de grote raampartijen geniet de woning van veel daglicht en een mooi, weids uitzicht over Utrecht. Oorspronkelijk had het appartement drie slaapkamers; twee kamers zijn samengevoegd waardoor een royale hoofdslaapkamer is ontstaan. De woning beschikt over energielabel B, een balkon en een eigen berging op de begane grond, ideaal voor het stallen van fietsen en extra opslag. Omgeving De woning ligt in de wijk Kanaleneiland, een buurt die de afgelopen jaren sterk in ontwikkeling is en steeds populairder wordt onder starters en young professionals. De wijk is gebouwd in de jaren ’60 en wordt momenteel flink vernieuwd, waarbij veel huurwoningen worden verkocht en nieuwe woningen worden gerealiseerd. Dit zorgt voor een levendige en diverse woonomgeving. In de directe omgeving vind je veel voorzieningen zoals winkels, horeca en sportfaciliteiten. Een bekende hotspot in de buurt is De Vechtclub, waar je terecht kunt om te werken, vergaderen, koffiedrinken of dineren. Ook groen speelt een belangrijke rol in de wijk. Tussen de flats liggen verzorgde plantsoenen en langs het Amsterdam-Rijnkanaal kun je heerlijk wandelen of fietsen. Indeling Begane grond Centrale entree met brievenbussen, toegang tot de bergingen, het trappenhuis en de lift. 8e Verdieping Via de entree kom je binnen in een ruime hal, die direct een prettige eerste indruk van het appartement geeft. Hier bevinden zich onder andere een praktische berging en de meterkast. De hal loopt door naar de centrale gang met toegang tot de keuken, het separate toilet en de woonkamer. De keuken is uitgerust met diverse inbouwapparatuur en beschikt over openslaande deuren naar het balkon dat rondom het appartement loopt. De lichte woonkamer beschikt over een grote raampartij en biedt toegang tot het balkon. Vanuit de woonkamer bereik je de royale slaapkamer, die is voorzien van een vaste kast. De slaapkamer staat in directe verbinding met de badkamer en de tweede slaap-/werkkamer met wasmachineopstelling. De badkamer is uitgerust met een douchehoek en wastafelmeubel.  Bijzonderheden Bouwjaar ca. 1969 Woonoppervlakte van ca. 104 m2 Energielabel B Verwarming middels stadsverwarming en warm water middels boiler Actieve VvE, de servicekosten van het appartement met berging bedragen €364,59,- per maand Het buitenschilderwerk is door de VvE uitgevoerd in 2022 Er zijn zonnepanelen aanwezig op het dak welke gebruikt worden voor gezamenlijke doeleinden In de koopovereenkomst worden extra clausules opgenomen, te weten: ouderdomsclausule en asbestclausule Oplevering in overleg Tip: schakel een NVM-aankoopmakelaar in om jouw belangen te behartigen. Meer informatie vind je op nvmaankoopmakelaarinutrecht.nl. De meetinstructie is gebaseerd op de NEN 2580. Deze biedt een eenduidige methode om de gebruiksoppervlakte vast te stellen. Kleine verschillen in meetuitkomsten kunnen ontstaan door interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Wij hebben grote zorg besteed aan een zo volledig en nauwkeurig mogelijke weergave van deze informatie. Toch kunnen onvolledigheden of onjuistheden niet geheel worden uitgesloten.

Prêt immobilier berekenen

€ 375.000

Coûts d'achat (estimés): € 9.350

2 % de taxe sur le transfert (€ 7.500) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 384.350

2,78%

Annuellement

%

€ 18.750

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 375.000 k.k.
Statut
Vendu
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
3 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
9e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
104 m²
Contenu
332 m³
Espace extérieur lié au bâtiment
22 m²
Espace de stockage externe
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1969
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolation
Gedeeltelijk dubbel glas en HR-glas
Chauffage
Stadsverwarming
Eau chaude
Elektrische boiler
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Sauvetage
Inpandig
Parkieren
Betaald parkeren en parkeervergunningen

Planification

Proposé depuis
13-03-2026
Date de vente
07-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche en wastafel

Caractéristiques supplémentaires

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3526

Google Maps

Voir Utrecht sur la carte

Explorez Utrecht et les environs

Chiffres de logement et de quartier dans Utrecht

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Utrecht. En 2025 étaient 325.510 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 474.416.

Résidents

325.510

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 474.416

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 38.255

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

25.985

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Utrecht
Année Résidents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Utrecht
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Niveau d'enseignement

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origine des habitants (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

47.799

Étiquette C

25.699

Étiquette B

17.523

Étiquette D

13.066

Étiquette F

12.655

Étiquette G

11.728

Étiquette E

11.306

Étiquette A+

9.677

Étiquette A++

5.013

Étiquette A+++

4.232

Étiquette A++++

725

Étiquette A+++++

21

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Utrecht
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 791 • Électricité: 2.601

Huurwoning

Gaz: 421 • Électricité: 1.821

Koopwoning

Gaz: 587 • Électricité: 2.316

Appartement

Gaz: 368 • Électricité: 1.760

Tussenwoning

Gaz: 700 • Électricité: 2.361

Vrijstaande woning

Gaz: 1.325 • Électricité: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 898 • Électricité: 3.142

Activité dans Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Nombre total d'établissements: 55.750

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Utrecht
Période Délits
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Utrecht.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Utrecht

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer maisons in Utrecht

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.