Direkt zum Inhalt
Logo von REMAX De Woonspecialist

Nijenrodelaan 121

3554TZ Utrecht • Utrecht

Verfügbar

€ 565.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.150

2 % Übertragungssteuer (€ 11.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 578.150

Kaufpreis /m²: € 5.330

Fotoalbum

Nijenrodelaan 121 Utrecht

Offenes Haus

Zaterdag 23-05 van 11:00 tot 13:00

Bild 67

Beschreibung

Offenes Haus

Zaterdag 23-05 van 11:00 tot 13:00

Wonen aan de Vecht op z’n best. Dit moderne appartement aan de Nijenrodelaan biedt de perfecte balans tussen stad en natuur. Met het Niftarlakepark letterlijk voor de deur en een riant privéterras met vrij uitzicht over het groen en de rivier, ervaar je hier elke dag een vakantiegevoel. Indeling Bij binnenkomst via de centrale entree met lift en trappenhuis bereikt u de woning op de vierde verdieping. De lichte woonkamer vormt het hart van het appartement en staat in open verbinding met de moderne keuken. Dankzij de grote raampartijen geniet u hier van een prachtige lichtinval en direct zicht op de natuur. Vanuit de woonkamer stapt u zo op het riante balkon van circa 12,5 m². Door de schuine ligging van het terras heeft u een panoramisch uitzicht over de Vecht. De woning beschikt over een twee comfortabele slaapkamers en een moderne badkamer. In de onderbouw van het complex bevindt zich een ruime, eigen berging van circa 8,8 m². Tevens kunt u bij de woning parkeren in de ondergelegen parkeergarage. Locatie De ligging van dit appartement is werkelijk uniek: u loopt vanuit het complex direct het Niftarlakepark in voor een ontspannen wandeling langs de Vecht. De bruisende binnenstad van Utrecht bevindt zich op slechts 10 minuten fietsen, waardoor u alle stadse voorzieningen binnen handbereik heeft. Voor reizen met het openbaar vervoer ligt het NS-station Utrecht Zuilen op 6 minuten fietsafstand, evenals het populaire Julianapark voor recreatie. In de directe omgeving, met name aan de nabijgelegen Amsterdamsestraatweg, vindt u een gevarieerd aanbod aan winkels, speciaalzaken en gezellige restaurants. Dit appartement is uitstekend geïsoleerd en beschikt over een energielabel A+. In 2022 is de woning volledig gemoderniseerd met een Speedheat infrarood vloerverwarmingssysteem, waardoor de woning volledig gasloos wordt verwarmd. Alle beglazing is uitgevoerd in hoogwaardig HR+++ glas. De actieve Vereniging van Eigenaren zorgt voor het onderhoud van het complex, waarbij in 2024 nog zonnepanelen zijn geplaatst voor het algemene stroomverbruik. Kenmerken van de woning • Bouwjaar: 2002. • Woonoppervlakte: 106 m² • Aantal slaapkamers: 2 comfortabele slaapkamers en 1 kamer ingericht als inloopkast. • Balkon: circa 12,5 m² gelegen op het noordwesten (ochtend- en middagzon). • Energielabel: A+. • Isolatie: Volledig geïsoleerd en voorzien van HR+++ glas. • Bergingen: 1 externe berging in de onderbouw en 2 inpandige bergruimtes (waarvan één met wasmachineaansluiting). • Vve bijdrage: 262,- p/m inclusief opstal- en WA-verzekering, reservering groot onderhoud (MJOP), schoonmaak & beheer van het complex, Elektra algemene ruimtes

Hypothek berekenen

€ 565.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 13.150

2 % Übertragungssteuer (€ 11.300) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 578.150

3,04%

Jährlich

%

€ 28.250

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 565.000 k.k.
Status
Verfügbar
Offenes Haus
Zaterdag 23-05 van 11:00 tot 13:00
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
3 Zimmer
Schlafzimmer
2 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
5e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
106 m²
Inhalt
336 m³
Gebäude mit Außenbereich
13 m²
Externe Berghalle
9 m²

Bau und Energie

Baujahr
2002
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Elektrische verwarming en gehele vloerverwarming
Warmes Wasser
Stadsverwarming
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Eigendom belast met erfpacht
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, aan rustige weg, aan water, in woonwijk, open ligging en vrij uitzicht
Garten
Zonneterras
Gartenlage
Gelegen op het noordwesten
Parken
Parkeervergunningen
Garagenart
Parkeerkelder

Planung

Seit dem Angebot
13-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, vloerverwarming, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en schuifpui

Karten

Postkarten

Postkarten für 3554

Google Karten

Betrachten Sie Utrecht auf der Karte

Erkunden Sie Utrecht und die umliegenden Gebiete

Wohn- und Viertelzahlen in Utrecht

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Utrecht. In 2025 waren da 325.510 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 474.416.

Einwohner

325.510

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 474.416

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.255

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

25.985

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Utrecht
Jahr Einwohner
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Utrecht
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Ausbildungsstufe

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

47.799

Bezeichnung C

25.699

Bezeichnung B

17.523

Bezeichnung D

13.066

Bezeichnung F

12.655

Bezeichnung G

11.728

Bezeichnung E

11.306

Bezeichnung A+

9.677

Bezeichnung A++

5.013

Bezeichnung A+++

4.232

Bezeichnung A++++

725

Bezeichnung A+++++

21

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Utrecht
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 791 • Strom: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Strom: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Strom: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Strom: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Strom: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Strom: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Strom: 3.142

Betriebsaktivität in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Gesamtanzahl der Firmensitze: 55.750

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Utrecht
Periode Verbrechen
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Utrecht.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Utrecht

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer Häuser in Utrecht

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.