Direkt zum Inhalt
Logo von Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Brouwersgracht 65 A

3901TK Veenendaal • Utrecht

Verkauft unter Vorbehalt

€ 319.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 327.230

Kaufpreis /m²: € 5.145

Fotoalbum

Beschreibung

Wonen in het hart van Veenendaal met uitzicht op de Brouwersgracht! Dit leuke en verrassend ruime 2-KAMER APPARTEMENT ligt op de eerste verdieping en heeft energielabel A+. Vanuit de woonkamer met Frans balkon kijk je uit over de levendige Brouwersgracht en met het winkelgebied letterlijk aan je voeten woon je hier midden in het centrum. Extra praktisch: op de begane grond beschik je over maar liefst drie aaneengesloten bergingen. Hier woon je op loopafstand van winkels, restaurants, cafés, het theater, de sportschool en de bibliotheek. Ook het treinstation ligt dichtbij en met de A12 en A30 in de buurt zijn omliggende steden goed bereikbaar. Bovendien ligt de natuur van de Utrechtse Heuvelrug op korte afstand. Nieuwsgierig geworden? We laten dit leuke appartement in het centrum graag aan je zien tijdens een bezichtiging! Indeling Via de afgesloten entree op de begane grond loop je via de trap naar de 1e verdieping, waar je aan het einde van de galerij dit leuke appartement vindt. Je stapt binnen in een opvallend ruime hal, die direct toegang geeft tot alle vertrekken: de slaapkamer, de inpandige berging, het toilet, de badkamer en de lichte woonkamer met open keuken. De slaapkamer heeft een mooi formaat van circa 10m2 en is lekker licht dankzij het grote raamkozijn met draai-/kiepraam. In de inpandige berging tref je de aansluiting voor de wasmachine, de mechanische ventilatie-unit, de HR-cv-combi ketel (Remeha Tzerra uit 2016) en nog wat praktische bergruimte. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en een nisje met inbouwspot. De witte wandtegels in combinatie met de antracietkleurige vloertegels zorgen voor een neutrale en tijdloze basis. De badkamer sluit qua stijl perfect aan en is net zo smaakvol afgewerkt. Je vindt hier een antracietkleurig wastafelmeubel met spiegel en een royale inloopdouche met regen- en handdouche en een glazen wand; een fijne plek om je dag fris te beginnen of ontspannen af te sluiten. De woonkamer ligt aan de straatzijde en is heerlijk licht dankzij het brede en hoge raam en de openslaande deuren die toegang geven tot het Frans balkon. Je kijkt hier leuk uit op de levendige Brouwersgracht, wat deze ruimte extra sfeer geeft. Samen met de open keuken heb je hier ca. 29m aan comfortabel woonplezier; een fijne plek om te ontspannen, te koken en te genieten van het stadsleven. De keuken is stijlvol en modern, met hoogglans witte fronten en een antracietkleurig kunststof werkblad. Je hebt hier de beschikking over een koelkast met vriesvak, een magnetron, spoelbak, vaatwasser (2025), keramische kookplaat en een RVS-recirculatiekap. Afwerking appartement Het gehele appartement is voorzien van een drempelloos doorgelegde laminaatvloer. De wanden en plafonds zijn afgewerkt met spuitwerk. Bergruimte Het unieke aan dit appartement is dat je op de begane grond beschikt over maar liefst 3 separate (maar aaneengesloten) bergingen. Ideaal voor fietsen, opslag of hobbyspullen. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 62m2 Externe bergruimte: ca. 13m2 Inhoud woning: ca. 204m3 Bouwjaar: ca. 2016 Servicekosten: € 93,19 per maand Oppervlakten Woonkamer en keuken: ca. 29m2 Slaapkamer: ca. 10m2 Badkamer: ca. 5m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Bergruimte I: ca. 4m2 Bergruimte II: ca. 4m2 Bergruimte III: ca. 4m2 Appartementencomplex Het appartement is onderdeel van appartementencomplex De Kameleon, waar wonen en ondernemen samenkomen op een plek vol dynamiek. De gevels van De Kameleon bestaan uit verschillende baksteentinten en de diepe neggen en de speelse kaders zorgen voor een krachtig straatbeeld. Het ritme van de ramen en de wisseling in materialen geven de gebouwen een uitgesproken en stedelijk gezicht. De Kameleon heeft een betrokken en financieel gezonde VvE. Omgeving De ligging aan de Brouwersgracht zorgt voor een levendige woonomgeving waar altijd wel iets te zien of te beleven is. Vanuit je appartement loop je zo het centrum in voor de dagelijkse boodschappen, een middag winkelen of een avond uit. Ook het stadsstrand, de bibliotheek en diverse sportvoorzieningen bevinden zich om de hoek. Dankzij de centrale ligging zijn ook de bereikbaarheid en reismogelijkheden uitstekend. Treinstation Veenendaal-Centrum en Veenendaal-De Klomp liggen op korte afstand en via de A12, A30 en A15 ben je snel onderweg naar andere steden.

Hypothek berekenen

€ 319.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 8.230

2 % Übertragungssteuer (€ 6.380) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 327.230

2,78%

Jährlich

%

€ 15.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 319.000 k.k.
Status
Verkauft unter Vorbehalt
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
2 Zimmer
Schlafzimmer
1 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
204 m³
Externe Berghalle
13 m²

Bau und Energie

Baujahr
2016
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR-cv-combi ketel (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VvE periodische Beiträge
Nein
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In bosrijke omgeving en in centrum
Bergung
Box
Parken
Betaald parkeren

Planung

Seit dem Angebot
21-11-2024

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Frans balkon en mechanische ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.