Aller directement au contenu
Logo de Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Brouwersgracht 65 A

3901TK Veenendaal • Utrecht

Vendu sous réserve

€ 319.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 327.230

Prix d'achat /m²: € 5.145

Galerie de photos

Description

Wonen in het hart van Veenendaal met uitzicht op de Brouwersgracht! Dit leuke en verrassend ruime 2-KAMER APPARTEMENT ligt op de eerste verdieping en heeft energielabel A+. Vanuit de woonkamer met Frans balkon kijk je uit over de levendige Brouwersgracht en met het winkelgebied letterlijk aan je voeten woon je hier midden in het centrum. Extra praktisch: op de begane grond beschik je over maar liefst drie aaneengesloten bergingen. Hier woon je op loopafstand van winkels, restaurants, cafés, het theater, de sportschool en de bibliotheek. Ook het treinstation ligt dichtbij en met de A12 en A30 in de buurt zijn omliggende steden goed bereikbaar. Bovendien ligt de natuur van de Utrechtse Heuvelrug op korte afstand. Nieuwsgierig geworden? We laten dit leuke appartement in het centrum graag aan je zien tijdens een bezichtiging! Indeling Via de afgesloten entree op de begane grond loop je via de trap naar de 1e verdieping, waar je aan het einde van de galerij dit leuke appartement vindt. Je stapt binnen in een opvallend ruime hal, die direct toegang geeft tot alle vertrekken: de slaapkamer, de inpandige berging, het toilet, de badkamer en de lichte woonkamer met open keuken. De slaapkamer heeft een mooi formaat van circa 10m2 en is lekker licht dankzij het grote raamkozijn met draai-/kiepraam. In de inpandige berging tref je de aansluiting voor de wasmachine, de mechanische ventilatie-unit, de HR-cv-combi ketel (Remeha Tzerra uit 2016) en nog wat praktische bergruimte. De toiletruimte is voorzien van een wandcloset en een nisje met inbouwspot. De witte wandtegels in combinatie met de antracietkleurige vloertegels zorgen voor een neutrale en tijdloze basis. De badkamer sluit qua stijl perfect aan en is net zo smaakvol afgewerkt. Je vindt hier een antracietkleurig wastafelmeubel met spiegel en een royale inloopdouche met regen- en handdouche en een glazen wand; een fijne plek om je dag fris te beginnen of ontspannen af te sluiten. De woonkamer ligt aan de straatzijde en is heerlijk licht dankzij het brede en hoge raam en de openslaande deuren die toegang geven tot het Frans balkon. Je kijkt hier leuk uit op de levendige Brouwersgracht, wat deze ruimte extra sfeer geeft. Samen met de open keuken heb je hier ca. 29m aan comfortabel woonplezier; een fijne plek om te ontspannen, te koken en te genieten van het stadsleven. De keuken is stijlvol en modern, met hoogglans witte fronten en een antracietkleurig kunststof werkblad. Je hebt hier de beschikking over een koelkast met vriesvak, een magnetron, spoelbak, vaatwasser (2025), keramische kookplaat en een RVS-recirculatiekap. Afwerking appartement Het gehele appartement is voorzien van een drempelloos doorgelegde laminaatvloer. De wanden en plafonds zijn afgewerkt met spuitwerk. Bergruimte Het unieke aan dit appartement is dat je op de begane grond beschikt over maar liefst 3 separate (maar aaneengesloten) bergingen. Ideaal voor fietsen, opslag of hobbyspullen. Kenmerken Gebruiksoppervlakte: ca. 62m2 Externe bergruimte: ca. 13m2 Inhoud woning: ca. 204m3 Bouwjaar: ca. 2016 Servicekosten: € 93,19 per maand Oppervlakten Woonkamer en keuken: ca. 29m2 Slaapkamer: ca. 10m2 Badkamer: ca. 5m2 Inpandige berging: ca. 2m2 Bergruimte I: ca. 4m2 Bergruimte II: ca. 4m2 Bergruimte III: ca. 4m2 Appartementencomplex Het appartement is onderdeel van appartementencomplex De Kameleon, waar wonen en ondernemen samenkomen op een plek vol dynamiek. De gevels van De Kameleon bestaan uit verschillende baksteentinten en de diepe neggen en de speelse kaders zorgen voor een krachtig straatbeeld. Het ritme van de ramen en de wisseling in materialen geven de gebouwen een uitgesproken en stedelijk gezicht. De Kameleon heeft een betrokken en financieel gezonde VvE. Omgeving De ligging aan de Brouwersgracht zorgt voor een levendige woonomgeving waar altijd wel iets te zien of te beleven is. Vanuit je appartement loop je zo het centrum in voor de dagelijkse boodschappen, een middag winkelen of een avond uit. Ook het stadsstrand, de bibliotheek en diverse sportvoorzieningen bevinden zich om de hoek. Dankzij de centrale ligging zijn ook de bereikbaarheid en reismogelijkheden uitstekend. Treinstation Veenendaal-Centrum en Veenendaal-De Klomp liggen op korte afstand en via de A12, A30 en A15 ben je snel onderweg naar andere steden.

Prêt immobilier berekenen

€ 319.000

Coûts d'achat (estimés): € 8.230

2 % de taxe sur le transfert (€ 6.380) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 327.230

2,78%

Annuellement

%

€ 15.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 319.000 k.k.
Statut
Vendu sous réserve
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Galerijflat (appartement)

Plan

Chambres
2 chambres
Chambres de coucher
1 chambre de bonne
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
1 woonlaag
Situé à
2e woonlaag

Surfaces et volumes

Superficie habitable
62 m²
Contenu
204 m³
Espace de stockage externe
13 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
2016
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Plat dak
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Chauffage
Cv-ketel
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
HR-cv-combi ketel (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Label\u00e9nergie
A+

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom
VvE inscrit KVKn
Oui
Assemblée annuelle du VvE
Oui
"VvE contribution périodique"
Non
Fonds de réserve VvE présent
Oui
Plan d'entretien VvE
Oui
Assurance de copropriété VvE
Oui

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
In bosrijke omgeving en in centrum
Sauvetage
Box
Parkieren
Betaald parkeren

Planification

Proposé depuis
21-11-2024

Équipements de la salle de bain

Inloopdouche en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Frans balkon en mechanische ventilatie

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 3901

Google Maps

Veenendaal sur la carte

Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal

Chiffres de logement et de quartier dans Veenendaal

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.

Résidents

70.799

Dernière année: 2026

Moyenne WOZ

EUR 394.000

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 32.400

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

2.223

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Veenendaal
Année Résidents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Veenendaal
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Niveau d'enseignement

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origine des habitants (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette A

8.354

Étiquette C

8.320

Étiquette B

5.401

Étiquette D

2.259

Étiquette E

1.833

Étiquette G

1.497

Étiquette F

1.367

Étiquette A+

999

Étiquette A+++

962

Étiquette A++

716

Étiquette A++++

77

Étiquette A+++++

15

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Veenendaal
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 860 • Électricité: 2.770

Huurwoning

Gaz: 620 • Électricité: 2.010

Koopwoning

Gaz: 830 • Électricité: 2.840

Appartement

Gaz: 570 • Électricité: 1.970

Tussenwoning

Gaz: 740 • Électricité: 2.550

Vrijstaande woning

Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 980 • Électricité: 3.160

Activité dans Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Nombre total d'établissements: 9.020

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Veenendaal
Période Délits
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Veenendaal

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer maisons in Veenendaal

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.