Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Instapklaar appartement met energielabel A, een zonnig balkon en een eigen parkeerplek Bewoners: "Het grote balkon is een heerlijke plek om in de zomer te zitten en met vrienden te borrelen. Daarnaast is het fijn dat de woning op loopafstand ligt van alle winkels en voorzieningen (zoals OV) in het centrum van Veenendaal." Met de winkels, restaurants, het theater en vele andere voorzieningen op korte loopafstand woon je hier heel centraal. Aan de Heuvel, in de wijk De Terp, staat een kleinschalig en mooi vormgegeven appartementengebouw, waar dit instapklare appartement klaar is voor vele jaren woonplezier. Dankzij de lift bereikt je het appartement eenvoudig; het balkon ligt op het zonnige zuidwesten en er is een vaste parkeerplaats. De Heuvel is een rustige straat, in een mooie buurt met woningen en appartementen. Het is slechts 750 meter lopen naar de Hoofdstraat, waar je vele landelijke retailers en lokale winkels vindt. Voor een avondje uit ben je zo bij het theater en heb je geen zin om te koken? Er is volop keuze om een maaltijd te laten bezorgen of om lekker uit eten te gaan. Veenendaal heeft twee treinstations, waaronder het Intercitystation De Klomp, en een gunstige ligging ten opzichte van Ede, Wageningen, Amersfoort en Utrecht. De indeling is als volgt: Appartementengebouw: Op de begane grond is de verzorgde, gezamenlijke entree met de intercom en brievenbussen. Met de trap of lift ben je zo op de tweede verdieping, waar dit appartement gesitueerd is. Bij het appartement horen een eigen (fietsen)berging en een vaste parkeerplek voor de auto. Appartement: Welkom in dit superleuke appartement, dat veel ruimer is dan verwacht. Aan het einde van de lange hal loop je de woonkamer in, met grote ramen aan de zonkant en dubbele deuren naar het balkon. Met een breedte van ongeveer 6 meter is er genoeg plek voor een hoekbank, tv-meubel en de eettafel. Je ziet mooie kleuren op de wanden en ook hier ligt laminaat op de vloer. De halfopen keuken is ingericht met een lichte hoekopstelling met een donkergrijs aanrechtblad en grijze tegels op de achterwand. Er zijn twee dubbele stopcontacten geplaatst en de inductiekookplaat (2022), afzuigkap, vaatwasser, combi-oven en koelkast met vriesvak zijn ingebouwd. De sfeervolle slaapkamer, met een lengte van iets meer dan 4 meter, biedt ruimte aan een tweepersoonsbed en een bureau. De naastgelegen berging, met een vaste kast/met meerdere vaste kasten, is voor een deel in gebruik als kleedruimte. In 2022, toen de huidige bewoonster hier kwam wonen, is de badkamer deels vernieuwd. Naast de douche is een nis, met plek voor de wasmachine en een eventuele droger. Het badkamermeubel met wastafel heeft twee grote lades, waardoor de badkamer heel opgeruimd oogt. Naast de badkamer is de toiletruimte, uitgevoerd in lichte kleuren. Exterieur: De vorm van het gebouw heeft als voordeel dat de balkons heel breed zijn. Zo is er genoeg plek om buiten te zitten, met zon gedurende een groot deel van de dag. Het brede zonnescherm biedt aangename schaduw op warme dagen, zowel op het balkon als in de woonkamer en keuken. Bijzonderheden: - Houten en kunststof kozijnen met isolerende beglazing; - Insectenhorren en buitenzonwering; - Buitenschilderwerk uitgevoerd in 2021 (weer gepland voor 2026); - Ruim balkon op het zuidwesten; - Vaste parkeerplek en een eigen (fietsen)berging; - Actieve VvE met een Meerjaren Onderhoudsplan (2023-2037); - VvE bijdrage € 170,13 per maand; - Energielabel A.
€ 297.500
Coûts d'achat (estimés): € 7.800
2 % de taxe sur le transfert (€ 5.950) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)
Total d'achat (y.c. t.t.): € 305.300
2,78%
Annuellement
€ 14.875
Disponible immédiatement
Hypothèque estimée
Frais mensuels bruts indicatifs
Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans
Indicative charge mensuelle net
iAvertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).
Douche, wastafel, en wastafelmeubel
Orientation géographique et densité d'agents immobiliers dans Veenendaal
Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Veenendaal. En 2026 étaient 70.799 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 394.000.
Résidents
70.799
Dernière année: 2026
Moyenne WOZ
EUR 394.000
Dernière année: 2025
Revenu moyen par personne.
EUR 32.400
Source : TousLesChiffres
Délits (année en cours)
2.223
Total enregistré
| Année | Résidents |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Année | Moyenne WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Étiquette A
8.354
Étiquette C
8.320
Étiquette B
5.401
Étiquette D
2.259
Étiquette E
1.833
Étiquette G
1.497
Étiquette F
1.367
Étiquette A+
999
Étiquette A+++
962
Étiquette A++
716
Étiquette A++++
77
Étiquette A+++++
15
| Année | Gaz (m3) | Électricité (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gaz: 860 • Électricité: 2.770
Huurwoning
Gaz: 620 • Électricité: 2.010
Koopwoning
Gaz: 830 • Électricité: 2.840
Appartement
Gaz: 570 • Électricité: 1.970
Tussenwoning
Gaz: 740 • Électricité: 2.550
Vrijstaande woning
Gaz: 1.320 • Électricité: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gaz: 980 • Électricité: 3.160
Nombre total d'établissements: 9.020
| Période | Délits |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Veenendaal.
Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Voir plus d'habitations dans cette ville.
3905ZV Veenendaal
€ 375.000 k.k.
€ 4.310/m²
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.
3903GT Veenendaal
€ 385.000 k.k.