Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Wonen aan de Prins Bernhardlaan 28 04 in Veenendaal – royaal, licht en comfortabel wonen met garage en twee zonnige balkons. Bent u toe aan de volgende stap op de woningmarkt? Dit ruime 4-kamerappartement combineert het gemak van gelijkvloers wonen met de royale leefruimte van een eengezinswoning. Met circa 107 m² woonoppervlakte geniet u hier van comfort, licht en praktische indeling – ideaal voor doorstromers en senioren die ruim willen blijven wonen. De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers. Perfect als slaapvertrek, logeerkamer, werkruimte of hobbykamer. De royale woonkamer met grote raampartijen zorgt voor een aangename lichtinval en een open, ruimtelijk gevoel. Vanuit de woonkamer bereikt u direct het zonnige balkon op het zuiden, waar u vrijwel de hele dag kunt genieten van zon en een vrij uitzicht. Extra prettig is de eigen garagebox: ideaal voor uw auto, fietsen en extra bergruimte. Zo woont u comfortabel én praktisch. Centrale ligging met rust en privacy: Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig en verzorgd complex met slechts zes appartementen een een gezonde VVE. Dit zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving met veel privacy. U woont hier op loopafstand van alle voorzieningen in het centrum van Veenendaal, terwijl u tegelijkertijd geniet van een vrij uitzicht over het kerkplein van de Julianakerk. Het ruime balkon op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en in alle rust van de omgeving te genieten. Kortom: een verrassend ruim en comfortabel appartement op een centrale én rustige locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik én de luxe van een eigen garage. Zeker een bezichtiging waard! Een ideale plek om met plezier de volgende woonfase in te gaan. Pluspunten: - 107 m² woonoppervlakte - Drie ruime slaapkamers (12.8m², 8.6m², 8.2m²). - 2 balkons op het zuiden - Vrij uitzicht over het kerkplein en goede voorzieningen op loopafstand - Lift aanwezig - Eigen garagebox - Kleinschalig en goed onderhouden complex Entree: Via de centrale, afgesloten hal bereik je het appartement. In de ruime hal van de woning vind je toegang tot de meterkast, het toilet, de badkamer en de drie slaapkamers ook heb je toegang naar de woonkamer en berging! Woonkamer: De lichte en royale woonkamer (39.0m²) is gesitueerd op het zuiden en beschikt over grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval. Dankzij de gunstige ligging kun je hier een groot deel van de dag genieten van de zon. Een heerlijke leefruimte om te ontspannen of gasten te ontvangen. Keuken: De halfopen keuken (6.1 m²) ligt centraal tussen de woon- en eetkamer en biedt tevens toegang tot het balkon. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van: - Kookplaat - Afzuigkap - Koelkast Slaapkamers: Het appartement beschikt over drie ruime slaapkamers (12.8m², 8.6m², 8.2m²). Deze kamers zijn multifunctioneel en kunnen naast slaapkamer ook uitstekend dienen als: thuiswerkplek, inloopkast of hobbykamer. Vanuit de grootste slaapkamer is tevens een tweede balkon bereikbaar. Badkamer: De badkamer (5.5m²) is keurig afgewerkt en compleet uitgerust met: - Wastafel - Douche - Ligbad - Tweede toilet Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.
€ 495.000
Kosten Kupfer (geschätzt): € 11.750
2 % Übertragungssteuer (€ 9.900) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)
Gesamtkauf (inkl. USt.): € 506.750
3,04%
Jährlich
€ 24.750
Direkt verfügbar
Schätzliche Hypothek
Indikative Brutomonatsrate
Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit
Indikative Nettokosten pro Monat
iHaftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.
Douche, ligbad, toilet, en wastafel
Elektra
Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal
Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.
Einwohner
70.799
Letztes Jahr: 2026
Durchschnittliche WOZ
EUR 394.000
Letztes Jahr: 2025
Durchschnittliches Einkommen pro Person
EUR 32.400
Quelle : AlleZahlen
Verbrechen (Dieses Jahr)
2.223
Gesamt registriert
| Jahr | Einwohner |
|---|---|
| 2022 | 67.671 |
| 2023 | 68.525 |
| 2024 | 69.440 |
| 2025 | 70.352 |
| 2026 | 70.799 |
| Jahr | Durchschnittliche WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 275.000 |
| 2022 | EUR 303.000 |
| 2023 | EUR 374.000 |
| 2024 | EUR 388.000 |
| 2025 | EUR 394.000 |
Hoger
28
Praktisch
27
Middelbaar
44
Europa
3.700
Nederland
54.861
Buiten Europa
11.791
Bezeichnung A
8.354
Bezeichnung C
8.320
Bezeichnung B
5.401
Bezeichnung D
2.259
Bezeichnung E
1.833
Bezeichnung G
1.497
Bezeichnung F
1.367
Bezeichnung A+
999
Bezeichnung A+++
962
Bezeichnung A++
716
Bezeichnung A++++
77
Bezeichnung A+++++
15
| Jahr | Gas (m3) | Strom (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.000 | 2.810 |
| 2021 | 1.130 | 2.860 |
| 2022 | 880 | 2.670 |
| 2023 | 740 | 2.510 |
| 2024 | 720 | 2.560 |
Hoekwoning
Gas: 860 • Strom: 2.770
Huurwoning
Gas: 620 • Strom: 2.010
Koopwoning
Gas: 830 • Strom: 2.840
Appartement
Gas: 570 • Strom: 1.970
Tussenwoning
Gas: 740 • Strom: 2.550
Vrijstaande woning
Gas: 1.320 • Strom: 4.310
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 980 • Strom: 3.160
Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020
| Periode | Verbrechen |
|---|---|
| jan 2026 | 211 |
| jul 2025 | 197 |
| jun 2025 | 175 |
| mei 2025 | 206 |
| mrt 2025 | 214 |
| mrt 2026 | 211 |
| nov 2024 | 191 |
| nov 2025 | 173 |
| okt 2024 | 191 |
| okt 2025 | 192 |
| sep 2024 | 175 |
| sep 2025 | 182 |
Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.
Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.
Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.
Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.
3902CD Veenendaal
€ 795.000 k.k.
€ 5.445/m²
3905ZV Veenendaal
€ 318.500 k.k.
3901DV Veenendaal
€ 269.000 k.k.
3904AT Veenendaal
€ 490.000 k.k.
3902HM Veenendaal
€ 750.000 k.k.
3906CN Veenendaal
€ 595.000 k.k.
3903GT Veenendaal
€ 385.000 k.k.
3904PR Veenendaal
€ 485.000 k.k.