Ir directamente al contenido
Logotipo de Ditters - Veenendaal

Prins Bernhardlaan 28 04

3901CC Veenendaal • Utrecht

Disponible

€ 495.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 506.750

Precio de compra /m²: € 4.626

Galería de fotos

Descripción

Wonen aan de Prins Bernhardlaan 28 04 in Veenendaal – royaal, licht en comfortabel wonen met garage en twee zonnige balkons. Bent u toe aan de volgende stap op de woningmarkt? Dit ruime 4-kamerappartement combineert het gemak van gelijkvloers wonen met de royale leefruimte van een eengezinswoning. Met circa 107 m² woonoppervlakte geniet u hier van comfort, licht en praktische indeling – ideaal voor doorstromers en senioren die ruim willen blijven wonen. De woning beschikt over drie volwaardige slaapkamers. Perfect als slaapvertrek, logeerkamer, werkruimte of hobbykamer. De royale woonkamer met grote raampartijen zorgt voor een aangename lichtinval en een open, ruimtelijk gevoel. Vanuit de woonkamer bereikt u direct het zonnige balkon op het zuiden, waar u vrijwel de hele dag kunt genieten van zon en een vrij uitzicht. Extra prettig is de eigen garagebox: ideaal voor uw auto, fietsen en extra bergruimte. Zo woont u comfortabel én praktisch. Centrale ligging met rust en privacy: Het appartement bevindt zich op de eerste verdieping van een kleinschalig en verzorgd complex met slechts zes appartementen een een gezonde VVE. Dit zorgt voor een rustige, prettige woonomgeving met veel privacy. U woont hier op loopafstand van alle voorzieningen in het centrum van Veenendaal, terwijl u tegelijkertijd geniet van een vrij uitzicht over het kerkplein van de Julianakerk. Het ruime balkon op het zuiden vormt een heerlijke plek om te ontspannen en in alle rust van de omgeving te genieten. Kortom: een verrassend ruim en comfortabel appartement op een centrale én rustige locatie, met alle voorzieningen binnen handbereik én de luxe van een eigen garage. Zeker een bezichtiging waard! Een ideale plek om met plezier de volgende woonfase in te gaan. Pluspunten: - 107 m² woonoppervlakte - Drie ruime slaapkamers (12.8m², 8.6m², 8.2m²). - 2 balkons op het zuiden - Vrij uitzicht over het kerkplein en goede voorzieningen op loopafstand - Lift aanwezig - Eigen garagebox - Kleinschalig en goed onderhouden complex Entree: Via de centrale, afgesloten hal bereik je het appartement. In de ruime hal van de woning vind je toegang tot de meterkast, het toilet, de badkamer en de drie slaapkamers ook heb je toegang naar de woonkamer en berging! Woonkamer: De lichte en royale woonkamer (39.0m²) is gesitueerd op het zuiden en beschikt over grote raampartijen die zorgen voor een prachtige lichtinval. Dankzij de gunstige ligging kun je hier een groot deel van de dag genieten van de zon. Een heerlijke leefruimte om te ontspannen of gasten te ontvangen. Keuken: De halfopen keuken (6.1 m²) ligt centraal tussen de woon- en eetkamer en biedt tevens toegang tot het balkon. De keuken is praktisch ingericht en voorzien van: - Kookplaat - Afzuigkap - Koelkast Slaapkamers: Het appartement beschikt over drie ruime slaapkamers (12.8m², 8.6m², 8.2m²). Deze kamers zijn multifunctioneel en kunnen naast slaapkamer ook uitstekend dienen als: thuiswerkplek, inloopkast of hobbykamer. Vanuit de grootste slaapkamer is tevens een tweede balkon bereikbaar. Badkamer: De badkamer (5.5m²) is keurig afgewerkt en compleet uitgerust met: - Wastafel - Douche - Ligbad - Tweede toilet Koopovereenkomst: Bij de verkoop zal er een standaard NVM koopovereenkomst worden gehanteerd. Bij woningen welke ouder zijn dan 20 jaar, worden de volgende clausules opgenomen in de koopovereenkomst: - Asbestclausule; - Ouderdomsclausule. Koopt u de woning zonder voorbehoud van financiering? Dan zullen wij een termijn hanteren van 6 weken na het opstellen van de koopovereenkomst voor het storten van de bankgarantie/waarborgsom. Deze informatie is door ons met de nodige zorgvuldigheid samengesteld. Onzerzijds wordt echter geen enkele aansprakelijkheid aanvaard voor enige onvolledigheid, onjuistheid of anderszins, dan wel de gevolgen daarvan. Alle opgegeven maten en oppervlakten zijn indicatief.

Hipoteca berekenen

€ 495.000

Coste del comprador (estimado): € 11.750

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 9.900) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 506.750

3,04%

Anualmente

%

€ 24.750

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (13-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 495.000 k.k.
Estado
Disponible
Día abierto
Zaterdag 02-05 van 10:00 tot 12:00
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Portiekflat (appartement)

Índice

Habitaciones
4 habitaciones
Habitaciones de dormir
3 dormitorios
Baños
1 badkamer
Pisos
1 woonlaag
Ubicado en
1e woonlaag

Áreas y volúmenes

Superficie construida
107 m²
Contenido
339 m³
Espacio exterior vinculado al edificio
15 m²
Espacio de almacenamiento externo
16 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1990
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Aislamiento
Dubbel glas en muurisolatie
Calefacción
Cv-ketel
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2018, eigendom)
Etiqueta energética
A

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom
VvE inscrita en el KvK
Reunión anual de VvE
Fondo de reserva de la VvE presente
Plan de mantenimiento VvE
VvE opstalverzekering

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
In centrum
Aparcar
Betaald parkeren
Tipo de garaje
Vrijstaande stenen garage
Capacidad del garaje
1 coche(s)

Planificación

Ofrecido desde
25-02-2026

Instalaciones del baño

Douche, ligbad, toilet, en wastafel

Instalaciones de garaje

Elektra

Características adicionales

  • Airconditioning
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en TV kabel

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 3901

Mapas de Google

Veenendaal en el mapa

Orientación geográfica y densidad de agentes inmobiliarios en Veenendaal

Estadísticas de vivienda y vecindario en Veenendaal

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Veenendaal. En 2026 había 70.799 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 394.000.

Inhabitantes

70.799

Último año: 2026

Promedio WOZ

EUR 394.000

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 32.400

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

2.223

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Veenendaal
Año Inhabitantes
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Veenendaal
Año Promedio WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composición de los residentes

Edad

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Nivel académico

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origen de los residentes (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Período de construcción del edificio

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta A

8.354

Etiqueta C

8.320

Etiqueta B

5.401

Etiqueta D

2.259

Etiqueta E

1.833

Etiqueta G

1.497

Etiqueta F

1.367

Etiqueta A+

999

Etiqueta A+++

962

Etiqueta A++

716

Etiqueta A++++

77

Etiqueta A+++++

15

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Veenendaal
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricidad: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricidad: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricidad: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricidad: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricidad: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricidad: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricidad: 3.160

Actividad empresarial en Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Número total de establecimientos empresariales: 9.020

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Veenendaal
Periodo Delitos
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Veenendaal.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Veenendaal

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer viviendas in Veenendaal

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.