Direkt zum Inhalt
Logo von Janssen & Van Dijk Garantiemakelaars

Schrijverspark 87 02

3901PD Veenendaal • Utrecht

Verfügbar

€ 284.500 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.540

2 % Übertragungssteuer (€ 5.690) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 292.040

Kaufpreis /m²: € 4.589

Fotoalbum

Beschreibung

Instapklaar 4-kamerappartement met groen uitzicht én centrale ligging! Op de tweede woonlaag van de verzorgde Erasmusflat ligt dit praktisch ingedeelde 4-KAMER APPARTEMENT met een grote berging (15m2), moderne keuken en badkamer (2016) en een fijne, lichte woonkamer met toegang tot het balkon. De slimme indeling met drie (slaap)kamers maakt het geheel extra flexibel: ideaal voor wie naast wonen ook ruimte zoekt voor werken, logeren of hobby’s. De ligging is een groot pluspunt: groen en rustig, maar toch op loopafstand van het centrum met winkels, horeca, sportvoorzieningen en het station binnen handbereik. Ook de uitvalswegen zijn snel bereikbaar. Nieuwsgierig geworden? Plan gerust een bezichtiging en ervaar zelf de fijne sfeer en mogelijkheden van dit appartement. Indeling De beveiligde hoofdentree is voorzien van een bellen- en brievenbussentableau. Via het trappenhuis bereik je de 2e woonlaag, waar wij nummer 87-02 te koop aanbieden. Via het overdekte portaal kom je binnen in de entreehal met intercom. Vanuit hier heb je toegang tot de keuken, de toiletruimte, de slaapkamer en de woonkamer. Aan de galerijzijde bevindt zich de moderne keuken (2016), uitgevoerd in een praktische wandopstelling aan drie zijden. De keuken is voorzien van witte fronten, een beton ciré werkblad en diverse inbouwapparatuur, waaronder een koel-/vriescombinatie, vaatwasser, magnetron, oven, 4-pits gas-op-glas kookplaat en een afzuigkap. Ook tref je hier de aansluiting voor de wasmachine en de opstelling van de HR-combiketel (Nefit Proline Nxt uit 2016), die beiden keurig uit het zicht zijn weggewerkt in de keukenkastjes. Vanuit de keuken is de badkamer via een praktische schuifdeur bereikbaar, wat zorgt voor een ruimtebesparende en efficiënte indeling. De badkamer is uitgevoerd met een inloopdouche voorzien van regen- en handdouche, een glazen douchewand, wastafelmeubel met spiegelkast en een handdoekenradiator. De combinatie van witte wandtegels en een antracietkleurige beton ciré vloer geeft het geheel een moderne uitstraling. Verder beschikt het appartement over een separate toiletruimte en een praktische meterkast/voorraadkast. De lichte woonkamer profiteert van een grote raampartij en een deur naar het balkon, waardoor er veel daglicht binnenvalt en je een prettig uitzicht hebt. De aanwezige schouw met natuurstenen plateau zorgt voor een sfeervol accent in de ruimte. Direct grenzend aan de woonkamer bevinden zich twee (slaap)kamers van ca. 6m2, ideaal te gebruiken als werk-, kast- of logeerruimte. De grootste slaapkamer (ca. 11m2) is bereikbaar via de hal en beschikt eveneens over een deur naar het balkon. Het balkon is verzorgd afgewerkt met kunststof vlonderdelen en biedt een mooi uitzicht op het groen, waardoor je hier heerlijk kunt genieten van het buitenleven. Afwerking Het gehele appartement is voorzien van een nette laminaatvloer, die drempelloos is doorgelegd. De wanden zijn afgewerkt met spachtelputz of een lichte structuur en daarmee allemaal te sauzen. Berging In de onderbouw bevindt zich de berging van ca. 5m2. Deze is goed toegankelijk en voorzien van elektra en verlichting. Oppervlakten Woonkamer: ca. 24m2 Keuken: ca. 5m2 Slaapkamer I: ca. 11m2 Slaapkamer II: ca. 6m2 Slaapkamer III: ca. 6m2 Badkamer: ca. 2m2 Balkon: ca. 4m2 Berging: ca. 15m2 Appartementencomplex Het appartement is gelegen in de verzorgde ‘Erasmus’flat. Het complex beschikt over een afgesloten hoofdentree met bellen- en brievenbussentableau en in de onderbouw heeft ieder appartement een eigen berging. In de directe omgeving van het gebouw is ruim voldoende parkeergelegenheid aanwezig. Om parkeeroverlast van bezoekers van het winkelcentrum te voorkomen, geldt hier een parkeervergunning. Deze vergunning kost € 77,20 per jaar voor de 1e bewonersparkeervergunning; een 2e bewonersparkeervergunning kost € 139,04 per jaar en een 3e vergunning kost € 197,29 per jaar. Bezoekers kunnen ook gebruik maken van de parkeergelegenheid in zone A (maximaal 250 uur per jaar per adres à € 1,19 per uur) middels een parkeerapp die uitsluitend te gebruiken is door de bewoner (bron: website gemeente Veenendaal). Omgeving De ligging is verrassend groen én centraal. Je woont hier op korte afstand van het gezellige centrum van Veenendaal, met een uitgebreid aanbod aan winkels, horecagelegenheden en culturele voorzieningen. Even een boodschap doen of spontaan een terrasje pakken? Je loopt er zo naartoe. Ook voor sport en ontspanning zit je hier goed. In de directe omgeving vind je diverse sportaccommodaties, zoals hockey-, tennis- en voetbalvelden en meerdere sportscholen. Het nabijgelegen stadspark biedt volop ruimte om te wandelen, hardlopen of gewoon even te genieten van het groen. Daarnaast is de bereikbaarheid uitstekend. Station Veenendaal-Centrum ligt op circa vijf minuten fietsen en via de Rondweg-Oost zijn de autosnelwegen A12, A30 en A15 snel en eenvoudig bereikbaar.

Hypothek berekenen

€ 284.500

Kosten Kupfer (geschätzt): € 7.540

2 % Übertragungssteuer (€ 5.690) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 292.040

2,78%

Jährlich

%

€ 14.225

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 284.500 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Galerijflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
62 m²
Inhalt
204 m³
Gebäude mit Außenbereich
5 m²
Externe Berghalle
15 m²

Bau und Energie

Baujahr
1963
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Isolierung
Grotendeels dubbelglas
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
HR-cv-combiketel (gas gestookt combiketel uit 2016, eigendom)
Energieausweis
C

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in centrum
Parken
Openbaar parkeren en parkeervergunningen

Planung

Seit dem Angebot
29-04-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche en wastafelmeubel

Karten

Postkarten

Postkarten für 3901

Google Karten

Veenendaal auf der Karte

Geografische Orientierung und Maklerdichte in Veenendaal

Wohn- und Viertelzahlen in Veenendaal

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veenendaal. In 2026 waren da 70.799 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 394.000.

Einwohner

70.799

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 394.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 32.400

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

2.223

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veenendaal
Jahr Einwohner
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veenendaal
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Ausbildungsstufe

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung A

8.354

Bezeichnung C

8.320

Bezeichnung B

5.401

Bezeichnung D

2.259

Bezeichnung E

1.833

Bezeichnung G

1.497

Bezeichnung F

1.367

Bezeichnung A+

999

Bezeichnung A+++

962

Bezeichnung A++

716

Bezeichnung A++++

77

Bezeichnung A+++++

15

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veenendaal
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 860 • Strom: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Strom: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Strom: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Strom: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Strom: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Strom: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Strom: 3.160

Betriebsaktivität in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Gesamtanzahl der Firmensitze: 9.020

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veenendaal
Periode Verbrechen
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veenendaal.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veenendaal

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer Häuser in Veenendaal

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.