Direkt zum Inhalt
Logo von Kennis Makelaardij

Bree 107

5501JC Veldhoven • Noord-Brabant

Verfügbar

€ 398.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 407.810

Kaufpreis /m²: € 3.755

Fotoalbum

Beschreibung

Ruimtelijk wonen op een toplocatie in het bruisende Citycentrum In het bruisende Citycentrum van Veldhoven ligt deze verrassend ruime en keurig onderhouden maisonnette met drie volwaardige slaapkamers, een zonnig balkon op het zuiden, energielabel B, een eigen garage en een separate berging. Een ideale woning voor wie centraal wil wonen met winkels, horeca, openbaar vervoer en alle dagelijkse voorzieningen op loopafstand. Centrale entree Via de overdekte centrale entree van het complex bereikt u met de lift of trap de tweede verdieping, waar de woning is gelegen. Eenmaal op deze verdieping komt u uit op de galerij. De woning bevindt zich aan de rechterzijde in de hoek, wat zorgt voor een rustige en prettige ligging. Entree Vanuit de overdekte entree heeft u toegang tot de woning. U komt binnen in een ruime en lichte hal met een doorlopende lichte tegelvloer en bijpassende stenen plinten. De hal biedt voldoende ruimte voor een garderobe of opbergkast. Hier bevinden zich tevens de meterkast en het volledig betegelde toilet, voorzien van een hangcloset en mechanische ventilatie. Vanuit de hal bereikt u via een deur, voorzien van glas, de woonkamer. Woonkamer De woonkamer is heerlijk licht dankzij de grote raampartij met drie ramen voorzien van dubbel glas en een handbedienbare luifel. De woonkamer heeft een prettig vrij uitzicht met een levendige uitstraling. In de woonkamer bevindt zich een trapkast met extra bergruimte. De fraaie hardhouten trap naar de verdieping is stijlvol verwerkt onder een mooie boog en vormt een sfeervol onderdeel van de ruimte. Vanuit de woonkamer heeft u directe toegang tot het zonnige balkon, waar u optimaal kunt genieten van de zon en volop privacy. Open keuken Aan de voorzijde van de woning bevindt zich de open keuken (2008). Dankzij het grote raam geniet u hier van prettig natuurlijk daglicht. De keuken is uitgevoerd in een lichte kleurstelling en voorzien van diverse inbouwapparatuur van Bosch en Siemens, waaronder een vaatwasser, oven, koelkast en keramische kookplaat. De afzuigkap dient vervangen te worden. Daarnaast blijven de losse Amerikaanse koelkast en vriezer achter. Een designradiator maakt het geheel compleet. Verdieping De ruime overloop op de verdieping beschikt over een lichte laminaatvloer die doorloopt naar alle kamers. Hier bevinden zich drie ruime slaapkamers, een badkamer, een aparte bergkast met aansluiting voor wasmachine en droger en een bergkast met CV. De complete verdieping is een aantal maanden geleden volledig opgefrist: muren, deuren en plafonds zijn opnieuw gewit en daarnaast zijn in de gehele woning nieuwe horizontale jaloezieën geplaatst. Slaapkamers De royale hoofdslaapkamer aan de achterzijde is bijzonder licht en biedt volop ruimte voor een grote kastenwand, een tweepersoonsbed en een extra zitgedeelte. De kamer beschikt over een groot HR++ draai-kiepraam met houten kozijn en ventilatierooster. Door de schuine kap ontstaat een sfeervolle uitstraling. Aan de voorzijde bevinden zich nog twee ruime slaapkamers, ideaal als kinder-, werk-, studie- of logeerkamer. Deze kamers beschikken over houten kozijnen met draai-/kiepramen met enkel glas. De vervanging naar dubbel glas is opgenomen in de planning van de VvE en wordt gefaseerd uitgevoerd. Badkamer De volledig betegelde badkamer is netjes onderhouden en compleet uitgevoerd met een wastafelmeubel, hangtoilet, douchecabine, designradiator en mechanische ventilatie. Eigen garage en berging Een groot pluspunt van deze woning is de eigen diepe garage, makkelijk bereikbaar via de trap naast voordeur. De garage beschikt over een stalen kanteldeur en is gelegen op een afgesloten terrein met elektrisch bedienbare poorten. Daarnaast beschikt de woning over een separate berging, schuin tegenover de garage. Algemeen/highlights • Centrale ligging in Het Citycentrum met alle voorzieningen zoals winkels, terrassen, bioscoop, bibliotheek en theater • Een eigen garage én extra berging op de begane grond, te bereiken vanuit de achterkant van het appartementencomplex • Parkeren op het algemene parkeerterrein is mogelijk tegen een gereduceerd tarief van circa € 20,- per jaar • Appartement te bereiken met zowel trap als lift • Zonnig balkon op het zuiden met levendig vrij uitzicht • Goed onderhouden en instapklaar met energielabel B • Servicekosten € 307,10 per maand • ASML, Flight Forum, High Tech Campus, Eindhoven centrum en Maxima Medisch Centrum zijn op fietsafstand bereikbaar

Hypothek berekenen

€ 398.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 9.810

2 % Übertragungssteuer (€ 7.960) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 407.810

2,78%

Jährlich

%

€ 19.900

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 398.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Maisonnette

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer
Böden
2 woonlagen
Lage in
2e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
106 m²
Inhalt
346 m³
Gebäude mit Außenbereich
8 m²
Externe Berghalle
24 m²

Bau und Energie

Baujahr
1979
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dakisolatie, grotendeels dubbelglas, muurisolatie en vloerisolatie
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas (gas gestookt uit 2022, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
In centrum
Garten
Zonneterras
Bergung
Inpandig
Parken
Openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garagenart
Garagebox en inpandig
Garagekapazität
1 Auto(s)

Planung

Seit dem Angebot
12-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en natuurlijke ventilatie

Karten

Postkarten

Postkarten für 5501

Google Karten

Geografische Übersicht Veldhoven

Räumliche Übersicht des Arbeitsgebiets in Veldhoven

Wohn- und Viertelzahlen in Veldhoven

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Veldhoven. In 2026 waren da 47.902 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 480.000.

Einwohner

47.902

Letztes Jahr: 2026

Durchschnittliche WOZ

EUR 480.000

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 38.300

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

1.512

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Veldhoven
Jahr Einwohner
2022 45.822
2023 46.417
2024 46.827
2025 47.601
2026 47.902

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Veldhoven
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 346.000
2022 EUR 375.000
2023 EUR 441.000
2024 EUR 459.000
2025 EUR 480.000

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 10.845 0-15: 7.146 15-25: 4.873 25-45: 11.917 45-65: 12.820

Ausbildungsstufe

Hoger

38

Praktisch

23

Middelbaar

39

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

4.601

Nederland

35.250

Buiten Europa

7.750

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 3.502
Appartementen 5.466
Tussenwoningen 7.930
Vrijstaande woningen 3.381
Twee-onder-één-kap woningen 2.393

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 0
1700 tot 1900 15
1900 tot 1925 92
1925 tot 1950 823
1950 tot 1970 5.279
1970 tot 1980 4.242
1980 tot 1990 3.310
1990 tot 2000 2.242
2000 tot 2010 1.351
2010 tot 2020 946
2020 en later 1.340

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

6.357

Bezeichnung A

5.181

Bezeichnung B

4.371

Bezeichnung D

1.621

Bezeichnung E

1.042

Bezeichnung F

973

Bezeichnung A++++

703

Bezeichnung A+++

659

Bezeichnung G

550

Bezeichnung A+

491

Bezeichnung A++

278

Bezeichnung A+++++

17

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Veldhoven
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.240 3.070
2021 1.380 3.100
2022 1.080 2.870
2023 910 2.700
2024 880 2.780

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 960 • Strom: 2.730

Huurwoning

Gas: 690 • Strom: 1.990

Koopwoning

Gas: 1.020 • Strom: 3.050

Appartement

Gas: 540 • Strom: 1.820

Tussenwoning

Gas: 830 • Strom: 2.500

Vrijstaande woning

Gas: 1.410 • Strom: 4.000

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.140 • Strom: 3.260

Betriebsaktivität in Veldhoven (2025)

Handel en HORECA 950
Nijverheid en energie 835
Zakelijke dienstverlening 1.355
Overheid, onderwijs en zorg 955
Landbouw, bosbouw en visserij 50
Vervoer, informatie en communicatie 355
Financiele diensten en onroerendgoed 320
Cultuur, recreatie en overige diensten 585

Gesamtanzahl der Firmensitze: 5.395

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Veldhoven
Periode Verbrechen
jan 2025 130
jan 2026 96
jul 2025 118
jun 2025 118
mei 2025 144
mrt 2025 156
nov 2024 126
nov 2025 102
okt 2024 158
okt 2025 134
sep 2024 115
sep 2025 132

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Veldhoven.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Veldhoven

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Veldhoven?

Veldhoven telt in 2026 ongeveer 47.902 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veldhoven?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veldhoven is in 2025 circa € 480.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veldhoven?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veldhoven ligt rond € 38.300 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veldhoven?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 1.512 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veldhoven?

In Veldhoven komt vooral "Tussenwoningen" veel voor, met ongeveer 7.930 woningen.

Meer Häuser in Veldhoven

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.