Direkt zum Inhalt
Logo von Poels Makelaars

Burgemeester van Rijnsingel 2 G

5913AM Venlo • Limburg

Verkauft

€ 690.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.650

2 % Übertragungssteuer (€ 13.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 705.650

Kaufpreis /m²: € 4.600

Fotoalbum

Beschreibung

Op toplocatie in het centrum van Venlo, dit zeer ruime 4-kamer appartement met zeer ruim terras aan de achterzijde en prachtig uitzicht aan de voorzijde. Het appartement is gelegen in het complex de Kolleminder en heeft de beschikking over 2 eigen parkeerplaatsen en een berging in de kelder. Het appartement is gelegen aan het Julianapark op loopafstand van het centrum, het station en een basisschool. Alle voorzieningen bevinden zich in de directe nabijheid Indeling: Kelder: Het appartementencomplex beschik over een parkeerkelder. Hier zijn de 2 eigen parkeerplaatsen en de berging gelegen. Begane grond: Centrale entree met beltableau met videofooninstallatie en brievenbussen. De hal geeft toegang tot het trappenhuis en de liftinstallatie. 3e verdieping: Het appartement is gelegen op de 3e verdieping. De zeer ruime hal welke is voorzien van een tegelvloer geeft toegang aan 1 slaapkamer, 2 inpandige bergingen, separate toiletruimte, keuken en de 'Prive' hal die toegang geeft tot de 2e en 3e slaapkamer, wasruimte en royale badkamer. De slaapkamer welke middels de centrale hal te betreden is is ca. 14m² groot en voorzien van een inbouwkast. De geheel betegelde toiletruimte is voorzien van een zwevend toilet, fonteintje en mechanische ventilatie. Middels een loopdeur is er toegang tot de ruime keuken. Verder is de keuken tevens te bereiken via de woonkamer en het balkon. De keuken is voorzien van een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasmachine, koelkast, diepvries, combioven/ magnetron en een granieten aanrechtblad. De zeer ruime doorzonwoonkamer biedt een prachtig uitzicht over het museum, de fontein en het Julianapark. De woonkamer beschikt aan de voorzijde over een klein balkon en aan de achterzijde geeft het toegang middels 2 openslaande deuren tot het ruime balkon van ca. 13m² welke uitzicht geeft tot de gezamenlijke tuin. Via de 'Prive' hal is er toegang tot de badkamer. De badkamer is zeer ruim van opzet en beschikt over een inloopdouche, zwevend toilet, wastafel met meubel, en designradiator. Verder geeft de hal toegang tot de wasruimte en slaapkamer 2 en 3. De slaapkamers zijn aan de voorzijde van het appartement gelegen en ca. 9,5m² en 14m² groot. De wasruimte beschikt over de witgoedaansluitingen, cv-ketel (Remeha 2024) en de WTW installatie. Parkeergarage/kelder: Het appartement beschikt in de kelder over een ruime berging van ca. 13,5m² en 2 privé parkeerplaatsen. Algemeen: Bouwjaar 2006. Woonoppervlakte 150m². Gebouw gebonden buitenruimte 15m². Externe bergruimte 41m². Inhoud 566m³. Appartement is voorzien van houten kozijnen met dubbele beglazing (aan de voorzijde akoestisch glas). Het appartement beschikt over over vloerverwarming, 3 elektrische zonneschermen die automatisch, maar ook met de hand bedienbaar zijn, rookmelders en een centraal afvoer-/ ventilatie systeem. Het complex beschikt over een energielabel A+ met dak, vloer en spouwmuurisolatie. HR Cv-ketel (Remeha 2024). Servicekosten bedragen €353.40,- per maand. Het appartement is gelegen in het complex de Kolleminder en heeft de beschikking over 2 eigen parkeerplaatsen en een berging in de kelder. Het appartement is gelegen aan het Julianapark op loopafstand van het centrum, het station en een basisschool. Alle voorzieningen bevinden zich in de directe nabijheid Vraagprijs €690.000,- k.k. Lees de volledige omschrijving

Hypothek berekenen

€ 690.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 15.650

2 % Übertragungssteuer (€ 13.800) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 705.650

3,04%

Jährlich

%

€ 34.500

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (zonder NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). Bei nicht-NHG wird in dieser Indikation von einem 80%igen Hypothekarwert der Marktwert ausgegangen.

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 690.000 k.k.
Status
Verkauft
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
appartement, portiekflat (appartement)

Indelung

Zimmer
4 Zimmer
Schlafzimmer
3 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
1 woonlaag en een kelder
Lage in
3e woonlaag

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
150 m²
Inhalt
566 m³
Gebäude mit Außenbereich
15 m²
Externe Berghalle
41 m²

Bau und Energie

Baujahr
2006
Bauweise
Bestaande bouw
Isolierung
Dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en volledig geïsoleerd
Heizung
Cv-ketel
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Remeha (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
A+

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom
VwE eingeschrieben KvK
Ja
VwE jährliche Versammlung
Ja
VVE Rückstellung vorhanden
Ja
WEG Wartungsplano
Ja
VVE Aufstellerversicherung
Ja

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan park, in centrum en vrij uitzicht
Parken
Parkeergarage
Garagenart
Parkeerkelder

Planung

Seit dem Angebot
03-11-2025
Verkaufsdatum
26-02-2026

Badezimmer Ausstattung

Inloopdouche, toilet, vloerverwarming, en wastafel

Zusätzliche Merkmale

  • Buitenzonwering
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • en rookkanaal

Karten

Postkarten

Postkarten für 5913

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.