Direkt zum Inhalt
Logo von Uiting Makelaars

Manresastraat 28

5915VK Venlo • Limburg

Verfügbar

€ 439.000 k.k.

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamt inkl. MwSt.: € 449.630

Kaufpreis /m²: € 3.540

Fotoalbum

Beschreibung

Aan de Manresastraat in Venlo-Oost ligt deze karakteristieke jaren ’30-hoekwoning. De ruime woning ademt sfeer, is goed onderhouden en beschikt over diverse praktische en comfortabele voorzieningen. Zo is er een kelder aanwezig, een gezellige woonkamer met erker, een nette keukenopstelling en een praktische bijkeuken. De woning telt vier royale slaapkamers, waaronder een fantastische master bedroom op zolder. De moderne badkamer is uitgerust met een ligbad met douchefunctie. Daarnaast biedt de woning volop bergruimte. Ook buiten is het genieten dankzij de fraaie tuin met een ‘open’ berging/overkapping en een handige achterom. Diverse voorzieningen, zoals scholen, supermarkten, het centrum van Venlo en het natuur- en heidegebied ‘Groote Heide’, bevinden zich op korte afstand. Kelder: De kelder (ca. 12 m2) is bereikbaar via de woonkamer en biedt voldoende bergruimte. Begane grond: Overdekte entree, de hal voorzien van een tegelvloer, de trapopgang naar de 1e verdieping en de doorgang naar de woonkamer. De gezellige woonkamer (ca. 30 m2) is voorzien van een parketvloer (geschuurd en opnieuw geolied in 2022), een erker, een schuifpui naar de tuin en de doorgang naar de keuken. De keuken (ca. 8,5 m2) is voorzien van een tegelvloer en een keurige keukenopstelling voorzien van een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, vaatwasser, koelkast (2021) en een spoelbak. Via de keuken is de tevens de bijkeuken te bereiken. De praktische bijkeuken (ca. 3 m2) is voorzien van een tegelvloer, een deur naar de tuin en een schuifkastenwand met de wasmachine aansluiting en de ‘Intergas’ HR combi-c.v.-installatie (2024, laatste onderhoud 2025). De bijkeuken biedt tevens toegang tot het gedeeltelijk betegeld toilet met een fonteintje. 1e Verdieping: Overloop voorzien de trapopgang naar de 2e verdieping en een deur naar het plat dak, 2 slaapkamers (resp. ca. 10,5 m2 en 12,5 m2) en de geheel betegelde, moderne badkamer voorzien van een ligbad met een douchefunctie, een toilet, een dubbele wastafel met een wastafelmeubel, elektrische vloerverwarming en mechanische afzuiging. De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat (2022). 2e Verdieping: Overloop voorzien van aangename airconditioning (2020), slaapkamer 3 voorzien van een dakvenster en slaapkamer 4. De 4e slaapkamer betreft een fantastische master bedroom voorzien van een dakkapel en een trap naar de vide. De vide is voorzien van schuifkasten en biedt meer dan voldoende bergruimte. De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat (2022). Tuin: De woning is voorzien van een fraaie achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten, grotendeels bestraat en voorzien van een ‘open’ berging/overkapping (ca. 4 m2) en een handige achterom. Algemeen: Bouwjaar: 1931, perceel oppervlakte: 115 m2, inhoud: ca. 510 m3, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 124 m2, overige inpandige ruimte: ca. 19 m2. De karakteristieke jaren ’30 hoekwoning ademt sfeer, is goed onderhouden en grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing. Het authentieke glas-in-lood is voorzien van voorzetramen. In 2018 zijn de spouwmuren na-geïsoleerd. In 2022 zijn tevens 13 zonnepanelen op het dak geplaatst. Diverse voorzieningen, zoals scholen, supermarkten, het centrum van Venlo en het natuur- en heidegebied ‘Groote Heide’, bevinden zich op korte afstand.

Hypothek berekenen

€ 439.000

Kosten Kupfer (geschätzt): € 10.630

2 % Übertragungssteuer (€ 8.780) + Notar (€ 1.150) + Bewertung (€ 700)

Gesamtkauf (inkl. USt.): € 449.630

2,78%

Jährlich

%

€ 21.950

Direkt verfügbar

Schätzliche Hypothek

Indikative Brutomonatsrate

Basierend auf Annuität und 30 Jahren Laufzeit

Indikative Nettokosten pro Monat

i

Haftungsausschluss: Diese Hypothekenberechnung ist eine vereinfachte Orientierung basierend auf allgemeinen Annahmen. Es können keine Rechte aus den angezeigten Ergebnissen abgeleitet werden. Berechnet mit 10-Zinssatz (met NHG), automatisch basierend auf der Preiskante des Angebots € 470.000. Quelle: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45).

Alle Eigenschaften

Grundlagen

Gesuchter Preis
€ 439.000 k.k.
Status
Verfügbar
Angebotstyp
koop
Wohnung verwenden
permanente bewoning
Wohnungstyp
Eengezinswoning, hoekwoning

Indelung

Zimmer
5 Zimmer
Schlafzimmer
4 Schlafzimmer
Badezimmer
1 badkamer en 1 apart toilet
Böden
2 woonlagen, een zolder met een vliering, en een kelder

Oberflächen und Volumen

Wohnfläche
124 m²
Fläche des Grundstücks
115 m²
Inhalt
510 m³
Sonstiger Innenraum
19 m²
Gebäude mit Außenbereich
4 m²

Bau und Energie

Baujahr
1931
Bauweise
Bestaande bouw
Dachtyp
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolierung
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Heizung
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Warmes Wasser
Cv-ketel
Kessel Cv
Intergas HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Energieausweis
B

Kataster und Wohnungseigentumsgesellschaft

Eigentümerstatus
Volle eigendom

Außenbereich und Parken

Außenbereich
Aan rustige weg en in woonwijk
Garten
Achtertuin
Bergung
Aangebouwde houten berging

Planung

Seit dem Angebot
16-05-2026

Badezimmer Ausstattung

Dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Zusätzliche Merkmale

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Karten

Postkarten

Postkarten für 5915

Google Karten

Karte von Venlo

Entdecken Sie, wo Makler in Venlo aktiv sind

Wohn- und Viertelzahlen in Venlo

Anzeigen Sie aktuelle Standortdaten zu Einwohnern, WOZ-Entwicklung, Wohnungsbestand, Energieverbrauch, Betriebsaktivitäten und Sicherheit in Venlo. In 2025 waren da 70.045 Einwohner. Der durchschnittliche WOZ-Wert in 2025 ist EUR 308.186.

Einwohner

70.045

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliche WOZ

EUR 308.186

Letztes Jahr: 2025

Durchschnittliches Einkommen pro Person

EUR 28.855

Quelle : AlleZahlen

Verbrechen (Dieses Jahr)

4.868

Gesamt registriert

Demografie und WOZ-Entwicklung

Einwohner pro Jahr

Einwohner pro Jahr in Venlo
Jahr Einwohner
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Wert pro Jahr

Wert pro Jahr in Venlo
Jahr Durchschnittliche WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Zusammensetzung der Bewohner

Altersaufbau

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Ausbildungsstufe

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Herkunft der Einwohner (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Wohnungsbestand und Bauperioden

Wohnungstypen

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Bauphase der Gebäude

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energie und Nachhaltigkeit

Energieetikett-Verteilung

Bezeichnung C

9.166

Bezeichnung A

7.392

Bezeichnung B

6.085

Bezeichnung D

3.311

Bezeichnung E

2.910

Bezeichnung F

2.302

Bezeichnung G

2.015

Bezeichnung A+

654

Bezeichnung A++

427

Bezeichnung A+++

418

Bezeichnung A++++

239

Bezeichnung A+++++

25

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr

Durchschnittlicher Energieverbrauch pro Jahr in Venlo
Jahr Gas (m3) Strom (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Verbrauch pro Wohntyp

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Strom: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Strom: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Strom: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Strom: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Strom: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Strom: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Strom: 3.229

Betriebsaktivität in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Gesamtanzahl der Firmensitze: 8.690

Kürzliche Kriminalitätszahlen

Kürzliche Kriminalitätszahlen in Venlo
Periode Verbrechen
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Diese Zahlen geben ein indikatives Bild der Sicherheitstrends in der Wohnumgebung von Venlo.

Häufig gestellte Fragen zum Wohnen in Venlo

Kurze Antworten basierend auf aktuellen Standortzahlen, praktisch für eine schnelle Vergleich der Wohnumgebung.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer Häuser in Venlo

Mehr Immobilien in dieser Stadt ansehen.

Kostenlose unverbindliche Angebote erhalten

Vergleichen Sie mehrere Makler und wählen Sie die beste Übereinstimmung.