Aller directement au contenu
Logo de Uiting Makelaars

Manresastraat 28

5915VK Venlo • Limburg

Disponible

€ 439.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 10.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 449.630

Prix d'achat /m²: € 3.540

Galerie de photos

Description

Aan de Manresastraat in Venlo-Oost ligt deze karakteristieke jaren ’30-hoekwoning. De ruime woning ademt sfeer, is goed onderhouden en beschikt over diverse praktische en comfortabele voorzieningen. Zo is er een kelder aanwezig, een gezellige woonkamer met erker, een nette keukenopstelling en een praktische bijkeuken. De woning telt vier royale slaapkamers, waaronder een fantastische master bedroom op zolder. De moderne badkamer is uitgerust met een ligbad met douchefunctie. Daarnaast biedt de woning volop bergruimte. Ook buiten is het genieten dankzij de fraaie tuin met een ‘open’ berging/overkapping en een handige achterom. Diverse voorzieningen, zoals scholen, supermarkten, het centrum van Venlo en het natuur- en heidegebied ‘Groote Heide’, bevinden zich op korte afstand. Kelder: De kelder (ca. 12 m2) is bereikbaar via de woonkamer en biedt voldoende bergruimte. Begane grond: Overdekte entree, de hal voorzien van een tegelvloer, de trapopgang naar de 1e verdieping en de doorgang naar de woonkamer. De gezellige woonkamer (ca. 30 m2) is voorzien van een parketvloer (geschuurd en opnieuw geolied in 2022), een erker, een schuifpui naar de tuin en de doorgang naar de keuken. De keuken (ca. 8,5 m2) is voorzien van een tegelvloer en een keurige keukenopstelling voorzien van een 4-pits gaskookplaat, een afzuigkap, een combi-oven met magnetronfunctie, vaatwasser, koelkast (2021) en een spoelbak. Via de keuken is de tevens de bijkeuken te bereiken. De praktische bijkeuken (ca. 3 m2) is voorzien van een tegelvloer, een deur naar de tuin en een schuifkastenwand met de wasmachine aansluiting en de ‘Intergas’ HR combi-c.v.-installatie (2024, laatste onderhoud 2025). De bijkeuken biedt tevens toegang tot het gedeeltelijk betegeld toilet met een fonteintje. 1e Verdieping: Overloop voorzien de trapopgang naar de 2e verdieping en een deur naar het plat dak, 2 slaapkamers (resp. ca. 10,5 m2 en 12,5 m2) en de geheel betegelde, moderne badkamer voorzien van een ligbad met een douchefunctie, een toilet, een dubbele wastafel met een wastafelmeubel, elektrische vloerverwarming en mechanische afzuiging. De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat (2022). 2e Verdieping: Overloop voorzien van aangename airconditioning (2020), slaapkamer 3 voorzien van een dakvenster en slaapkamer 4. De 4e slaapkamer betreft een fantastische master bedroom voorzien van een dakkapel en een trap naar de vide. De vide is voorzien van schuifkasten en biedt meer dan voldoende bergruimte. De overloop en de slaapkamers zijn voorzien van laminaat (2022). Tuin: De woning is voorzien van een fraaie achtertuin. De achtertuin is gelegen op het zuidoosten, grotendeels bestraat en voorzien van een ‘open’ berging/overkapping (ca. 4 m2) en een handige achterom. Algemeen: Bouwjaar: 1931, perceel oppervlakte: 115 m2, inhoud: ca. 510 m3, gebruiksoppervlakte wonen: ca. 124 m2, overige inpandige ruimte: ca. 19 m2. De karakteristieke jaren ’30 hoekwoning ademt sfeer, is goed onderhouden en grotendeels voorzien van kunststof kozijnen met isolerende beglazing. Het authentieke glas-in-lood is voorzien van voorzetramen. In 2018 zijn de spouwmuren na-geïsoleerd. In 2022 zijn tevens 13 zonnepanelen op het dak geplaatst. Diverse voorzieningen, zoals scholen, supermarkten, het centrum van Venlo en het natuur- en heidegebied ‘Groote Heide’, bevinden zich op korte afstand.

Prêt immobilier berekenen

€ 439.000

Coûts d'achat (estimés): € 10.630

2 % de taxe sur le transfert (€ 8.780) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 449.630

2,78%

Annuellement

%

€ 21.950

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (met NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (17-05-2026 03:45).

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 439.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, hoekwoning

Plan

Chambres
5 chambres
Chambres de coucher
4 chambres de coucher
Salles de bain
1 badkamer en 1 apart toilet
Parquets
2 woonlagen, een zolder met een vliering, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
124 m²
Superficie du terrain
115 m²
Contenu
510 m³
Autre espace intérieur
19 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
4 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1931
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Samengesteld dak bedekt met bitumineuze dakbedekking en pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas en muurisolatie
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Intergas HR combi c.v.-installatie (gas gestookt combiketel uit 2024, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Achtertuin
Sauvetage
Aangebouwde houten berging

Planification

Proposé depuis
16-05-2026

Équipements de la salle de bain

Dubbele wastafel, ligbad, toilet, vloerverwarming, en wastafelmeubel

Caractéristiques supplémentaires

  • Airconditioning
  • dakraam
  • mechanische ventilatie
  • TV kabel
  • en zonnepanelen

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5915

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.