Aller directement au contenu
Logo de Poels Makelaars

Boerhaavestraat 8

5914PT Venlo • Limburg

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total incl. TVA.: € 766.850

Prix d'achat /m²: € 3.807

Galerie de photos

Description

Aan een rustige weg in kindvriendelijke woonwijk is deze zeer goed onderhouden vrijstaande woning gelegen. De woning heeft o.a. een zeer ruime eetkamer, woonkamer, kantoorruime met eigen ingang, 4 en mogelijk 5 slaapkamers, sauna, souterrain, kelder, verwarmd zwembad en 35 zonnepanelen. De prachtige groene tuin is te bereiken middels een vrije achterom. De woning is gelegen op fietsafstand van het centrum van Venlo. Winkel- en schoolvoorzieningen bevinden zich in de directe nabijheid. Indeling: Kelder: Middels een vaste trap van uit de ontvangsthal is de kelder te bereiken. De kelder is ingedeeld in 2 compartimenten. Hier zijn de witgoedaansluitingen en de CV-ketel gepositioneerd. De CV-ketel is van het merk Nefit met bouwjaar 2010. Tevens is er toegang tot de kruipruimte (0.9m hoog) welke is voorzien van een betonvloer en verlichting. Souterrain/multifunctionele ruimte: Vanuit de woonkamer is er middels de wenteltrap toegang tot het souterrain. Hier ligt een tegelvloer en is er een sauna met luxe douche geplaatst. Deze ruimte biedt de mogelijkheid om een 5e slaapkamer te realiseren. Begane grond: Vanuit de oprit door de voortuin bereikt men de overdekte entree van de woning en de ingang naar de kantoorruimte. De ruime ontvangsthal geeft toegang tot de trapgang naar de kelder, trapopgang naar de 1e verdieping, separate toiletruimte, kantoorruimte en loopdeur naar de eetkamer. De separate toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet, fonteintje en buitenraam. De riante eetkamer is ca. 32m² groot en geniet veel lichtinval. Vanuit de eetkamer is het mogelijk middels 2 dubbele openslaande tuindeuren de tuin/terras te betreden. Vanuit de eetkamer is er toegang tot de woonkamer en de keuken. De woonkamer staat in open verbinding en is voorzien van een eikenhoutenplankenvloer en een schouw met (gas)haard. De woonkamer is ingedeeld in een zit en loungegedeelte. Vanuit de woonkamer is er middels een wenteltrap toegang tot het souterrain en is het middels een schuifpui mogelijk de patiotuin te bereiken. De prachtige keuken is voorzien van een composiet aanrechtblad, 6-pits gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/magnetron, koelkast, diepvries, vaatwasmachine, veel opbergruimte en een loopdeur naar de patiotuin. 1e verdieping: De ruime overloop geeft toegang tot de 4 slaapkamers, badkamer, separate toiletruimte en balkon. De 4 slaapkamers, waarvan er momenteel 1 in gebruik is als inloopkast zijn ca. 5m², 7m², 10m² en 15m² groot en allen voorzien van rolluiken. De separate toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet, buitenraam en verwarming. Vanuit de overloop is er toegang tot de ruime badkamer. De badkamer is ruim van opzet en beschikt over 2 wastafels, ligbad, inloopdouche, designradiator en buitenraam. De overloop en de slaapkamers zijn allen voorzien van een laminaatvloer. Zolder: Boven de voormalige garage (nu berging) is middels een muur-ladder de zolder te bereiken. Tuin: De voortuin is voorzien van een riante oprit die plaats biedt aan meerdere auto's en is er in de voortuin groen aanwezig. Middels een loopdeur in de voortuin is er toegang tot de tuin en middels een poort vanuit de van Swietenstraat is de achtertuin te bereiken. De tuin is geheel omheind en voorzien van veel groen. In de tuin is een riante overkapping aanwezig welke deels open is en deels overdekt (middels zonnescherm) en een zwembad van ca. 7m lang, 3,5m breed en 1,5m diep. Tevens is er een houten tuinhuis c.q. fietsenstalling aanwezig welke is voorzien van eigen elektra. Aan de achterzijde is de voormalige garage omgebouwd tot berging. De patiotuin welke te betreden is vanuit de keuken, woonkamer en de kantoorruimte is geheel betegeld en voorzien van groen. Algemeen: Bouwjaar 1962, inhoud ca. 898m³, woonoppervlakte ca. 197m², perceelsoppervlakte 560m². Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten uitstekend. De woning beschikt over energielabel B, 35 zonnepanelen, dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, HR++ glas en is verder volledig geisoleerd. Deze vrijstaande woning is gelegen aan een rustige weg nabij het centrum van Venlo. U vindt winkel- en schoolvoorzieningen in de directe nabijheid. Vraagprijs: €750.000,- k.k.

Prêt immobilier berekenen

€ 750.000

Coûts d'achat (estimés): € 16.850

2 % de taxe sur le transfert (€ 15.000) + notaire (€ 1.150) + évaluation (€ 700)

Total d'achat (y.c. t.t.): € 766.850

3,04%

Annuellement

%

€ 37.500

Disponible immédiatement

Hypothèque estimée

Frais mensuels bruts indicatifs

Basé sur l'annuité et une durée de 30 ans

Indicative charge mensuelle net

i

Avertissement : ce calcul de prêt immobilier est une indication simplifiée basée sur des hypothèses générales. Il ne peut être fait aucun recours sur les résultats affichés. Compté avec 10-taux annuel (zonder NHG), déterminé automatiquement sur la base de la limite des prix d'offre € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). Pour les non-NHG, il a été tenu compte d'un prêt hypothécaire de 80 % de la valeur du marché dans cette indication.

Alle caractéristiques

Base

Prix demandé
€ 750.000 k.k.
Statut
Disponible
Type d'offre
koop
Utilisation du logement
permanente bewoning
Type de logement
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Plan

Chambres
8 chambres
Chambres de coucher
5 chambres de coucher
Salles de bain
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Parquets
3 woonlagen, een zolder, en een kelder

Surfaces et volumes

Superficie habitable
197 m²
Superficie du terrain
560 m²
Contenu
898 m³
Autre espace intérieur
56 m²
Espace extérieur lié au bâtiment
32 m²
Espace de stockage externe
9 m²

Bâtiment et énergie

Année de construction
1962
Mode de construction
Bestaande bouw
Type de toit
Zadeldak bedekt met pannen
Isolation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Chauffage
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Eau chaude
Cv-ketel
Chaudière
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Label\u00e9nergie
B

Cadastral et VvE

Situation de propriété
Volle eigendom

Espace extérieur et parking

Espace extérieur
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardin
Tuin rondom
Parkieren
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planification

Proposé depuis
15-05-2026

Équipements de la salle de bain

Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Caractéristiques supplémentaires

  • Alarminstallatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Cartes

Carte postale

Carte postale pour 5914

Google Maps

Carte de Venlo

Découvrez où les agents immobiliers sont actifs dans Venlo

Chiffres de logement et de quartier dans Venlo

Voir les données actuelles sur la population, l'évolution du WOZ, le stock de logements, la consommation d'énergie, l'activité économique et la sécurité dans Venlo. En 2025 étaient 70.045 habitants. La valeur moyenne WOZ dans 2025 est EUR 308.186.

Résidents

70.045

Dernière année: 2025

Moyenne WOZ

EUR 308.186

Dernière année: 2025

Revenu moyen par personne.

EUR 28.855

Source : TousLesChiffres

Délits (année en cours)

4.868

Total enregistré

Démographie et développement WOZ

Résidents par an

Inhabitants per year in Venlo
Année Résidents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valeur WOZ par an

Valeur WOZ par an en Venlo
Année Moyenne WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition des résidents

Construition d'âge

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Niveau d'enseignement

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origine des habitants (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Stock de logements et périodes de construction

Types de logements

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Période de construction des bâtiments

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Énergie et durabilité

Répartition des étiquettes énergétiques

Étiquette C

9.166

Étiquette A

7.392

Étiquette B

6.085

Étiquette D

3.311

Étiquette E

2.910

Étiquette F

2.302

Étiquette G

2.015

Étiquette A+

654

Étiquette A++

427

Étiquette A+++

418

Étiquette A++++

239

Étiquette A+++++

25

Consommation moyenne d'énergie par an

Consommation moyenne d'énergie par an en Venlo
Année Gaz (m3) Électricité (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consommation par type de logement

Hoekwoning

Gaz: 1.016 • Électricité: 2.803

Huurwoning

Gaz: 741 • Électricité: 2.001

Koopwoning

Gaz: 991 • Électricité: 2.962

Appartement

Gaz: 618 • Électricité: 1.798

Tussenwoning

Gaz: 915 • Électricité: 2.645

Vrijstaande woning

Gaz: 1.523 • Électricité: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gaz: 1.170 • Électricité: 3.229

Activité dans Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Nombre total d'établissements: 8.690

Données récentes sur les crimes

Données récentes sur les crimes dans Venlo
Période Délits
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Ces chiffres donnent un aperçu indicatif des tendances de sécurité dans l'environnement résidentiel de Venlo.

Questions fréquemment posées sur le logement dans Venlo

Réponses courtes basées sur les chiffres actuels de la zone, pratique pour une comparaison rapide de l'environnement de logement.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer maisons in Venlo

Voir plus d'habitations dans cette ville.

Obtenir des devis gratuits et sans engagement

Comparez plusieurs courtiers et choisissez la meilleure correspondance.