Ir directamente al contenido
Logotipo de Poels Makelaars

Boerhaavestraat 8

5914PT Venlo • Limburg

Disponible

€ 750.000 k.k.

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total incl. k.k.: € 766.850

Precio de compra /m²: € 3.807

Galería de fotos

Descripción

Aan een rustige weg in kindvriendelijke woonwijk is deze zeer goed onderhouden vrijstaande woning gelegen. De woning heeft o.a. een zeer ruime eetkamer, woonkamer, kantoorruime met eigen ingang, 4 en mogelijk 5 slaapkamers, sauna, souterrain, kelder, verwarmd zwembad en 35 zonnepanelen. De prachtige groene tuin is te bereiken middels een vrije achterom. De woning is gelegen op fietsafstand van het centrum van Venlo. Winkel- en schoolvoorzieningen bevinden zich in de directe nabijheid. Indeling: Kelder: Middels een vaste trap van uit de ontvangsthal is de kelder te bereiken. De kelder is ingedeeld in 2 compartimenten. Hier zijn de witgoedaansluitingen en de CV-ketel gepositioneerd. De CV-ketel is van het merk Nefit met bouwjaar 2010. Tevens is er toegang tot de kruipruimte (0.9m hoog) welke is voorzien van een betonvloer en verlichting. Souterrain/multifunctionele ruimte: Vanuit de woonkamer is er middels de wenteltrap toegang tot het souterrain. Hier ligt een tegelvloer en is er een sauna met luxe douche geplaatst. Deze ruimte biedt de mogelijkheid om een 5e slaapkamer te realiseren. Begane grond: Vanuit de oprit door de voortuin bereikt men de overdekte entree van de woning en de ingang naar de kantoorruimte. De ruime ontvangsthal geeft toegang tot de trapgang naar de kelder, trapopgang naar de 1e verdieping, separate toiletruimte, kantoorruimte en loopdeur naar de eetkamer. De separate toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet, fonteintje en buitenraam. De riante eetkamer is ca. 32m² groot en geniet veel lichtinval. Vanuit de eetkamer is het mogelijk middels 2 dubbele openslaande tuindeuren de tuin/terras te betreden. Vanuit de eetkamer is er toegang tot de woonkamer en de keuken. De woonkamer staat in open verbinding en is voorzien van een eikenhoutenplankenvloer en een schouw met (gas)haard. De woonkamer is ingedeeld in een zit en loungegedeelte. Vanuit de woonkamer is er middels een wenteltrap toegang tot het souterrain en is het middels een schuifpui mogelijk de patiotuin te bereiken. De prachtige keuken is voorzien van een composiet aanrechtblad, 6-pits gasfornuis, afzuigkap, combi-oven/magnetron, koelkast, diepvries, vaatwasmachine, veel opbergruimte en een loopdeur naar de patiotuin. 1e verdieping: De ruime overloop geeft toegang tot de 4 slaapkamers, badkamer, separate toiletruimte en balkon. De 4 slaapkamers, waarvan er momenteel 1 in gebruik is als inloopkast zijn ca. 5m², 7m², 10m² en 15m² groot en allen voorzien van rolluiken. De separate toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een zwevend toilet, buitenraam en verwarming. Vanuit de overloop is er toegang tot de ruime badkamer. De badkamer is ruim van opzet en beschikt over 2 wastafels, ligbad, inloopdouche, designradiator en buitenraam. De overloop en de slaapkamers zijn allen voorzien van een laminaatvloer. Zolder: Boven de voormalige garage (nu berging) is middels een muur-ladder de zolder te bereiken. Tuin: De voortuin is voorzien van een riante oprit die plaats biedt aan meerdere auto's en is er in de voortuin groen aanwezig. Middels een loopdeur in de voortuin is er toegang tot de tuin en middels een poort vanuit de van Swietenstraat is de achtertuin te bereiken. De tuin is geheel omheind en voorzien van veel groen. In de tuin is een riante overkapping aanwezig welke deels open is en deels overdekt (middels zonnescherm) en een zwembad van ca. 7m lang, 3,5m breed en 1,5m diep. Tevens is er een houten tuinhuis c.q. fietsenstalling aanwezig welke is voorzien van eigen elektra. Aan de achterzijde is de voormalige garage omgebouwd tot berging. De patiotuin welke te betreden is vanuit de keuken, woonkamer en de kantoorruimte is geheel betegeld en voorzien van groen. Algemeen: Bouwjaar 1962, inhoud ca. 898m³, woonoppervlakte ca. 197m², perceelsoppervlakte 560m². Onderhoudsstaat is zowel binnen als buiten uitstekend. De woning beschikt over energielabel B, 35 zonnepanelen, dakisolatie, muurisolatie, vloerisolatie, HR++ glas en is verder volledig geisoleerd. Deze vrijstaande woning is gelegen aan een rustige weg nabij het centrum van Venlo. U vindt winkel- en schoolvoorzieningen in de directe nabijheid. Vraagprijs: €750.000,- k.k.

Hipoteca berekenen

€ 750.000

Coste del comprador (estimado): € 16.850

2% de impuesto sobre la transmisión (€ 15.000) + notario (€ 1.150) + valoración (€ 700)

Total de compra (incl. gastos de envío): € 766.850

3,04%

Anualmente

%

€ 37.500

Disponible directamente

Hipoteca estimada

Gasto mensual bruto indicativo

Basado en anualidad y plazo de 30 años

Costo mensual neto indicativo

i

Aviso legal: esta calculadora de hipoteca es una indicación simplificada basada en suposiciones generales. No se pueden derivar derechos de los resultados mostrados. Contado con 10-interés anual (zonder NHG), determinado automáticamente en función del límite de precio de la pregunta € 470.000. Fuente: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). Se ha tomado en cuenta un 80% de hipoteca del valor de mercado para el caso de no ser NHG.

Alle características

Básico

Precio de consulta
€ 750.000 k.k.
Estado
Disponible
Tipo de oferta
koop
Uso de vivienda
permanente bewoning
Tipo de vivienda
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Índice

Habitaciones
8 habitaciones
Habitaciones de dormir
5 dormitorios
Baños
2 badkamers en 2 aparte toiletten
Pisos
3 woonlagen, een zolder, en een kelder

Áreas y volúmenes

Superficie construida
197 m²
Área del lote
560 m²
Contenido
898 m³
Otra zona interior
56 m²
Espacio exterior vinculado al edificio
32 m²
Espacio de almacenamiento externo
9 m²

Construcción y energía

Año de construcción
1962
Método de construcción
Bestaande bouw
Tipo de techo
Zadeldak bedekt met pannen
Aislamiento
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie, vloerisolatie en volledig geïsoleerd
Calefacción
Cv-ketel en gedeeltelijke vloerverwarming
Agua tibia
Cv-ketel
Caldera CV
Nefit (gas gestookt combiketel uit 2010, eigendom)
Etiqueta energética
B

Catastral y VvE

Situación de propiedad
Volle eigendom

Espacio exterior y aparcamiento

Espacio exterior
Aan rustige weg en in woonwijk
Jardín
Tuin rondom
Aparcar
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planificación

Ofrecido desde
15-05-2026

Instalaciones del baño

Douche, dubbele wastafel, inloopdouche, en ligbad

Características adicionales

  • Alarminstallatie
  • rolluiken
  • schuifpui
  • zonnepanelen
  • en zwembad

Mapas

Mapa de códigos postales

Mapa de códigos postales para 5914

Mapas de Google

Mapa de Venlo

Descubra donde están activos los agentes inmobiliarios en Venlo

Estadísticas de vivienda y vecindario en Venlo

Ver vista de datos actuales sobre residentes, desarrollo WOZ, stock de viviendas, consumo energético, actividad empresarial y seguridad en Venlo. En 2025 había 70.045 habitantes. El valor medio de la WOZ en 2025 es EUR 308.186.

Inhabitantes

70.045

Último año: 2025

Promedio WOZ

EUR 308.186

Último año: 2025

Ingreso promedio por persona

EUR 28.855

Fuente: AlleCijfers

Delitos (año actual)

4.868

Total registrado

Demografía y desarrollo WOZ

Habitantes por año

Habitantes por año en Venlo
Año Inhabitantes
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Valor WOZ por año

Valor WOZ por año en Venlo
Año Promedio WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composición de los residentes

Edad

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Nivel académico

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origen de los residentes (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

"Woningvoorraad en bouwperiodes"

Tipos de viviendas

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Período de construcción del edificio

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energía y sostenibilidad

Distribución de etiquetas energéticas

Etiqueta C

9.166

Etiqueta A

7.392

Etiqueta B

6.085

Etiqueta D

3.311

Etiqueta E

2.910

Etiqueta F

2.302

Etiqueta G

2.015

Etiqueta A+

654

Etiqueta A++

427

Etiqueta A+++

418

Etiqueta A++++

239

Etiqueta A+++++

25

Consumo medio de energía por año

Consumo energético medio anual en Venlo
Año Gas (m3) Electricidad (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumo por tipo de vivienda

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricidad: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricidad: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricidad: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricidad: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricidad: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricidad: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricidad: 3.229

Actividad empresarial en Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Número total de establecimientos empresariales: 8.690

Últimos datos delictivos

Últimos datos de delitos en Venlo
Periodo Delitos
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

Estos números dan una imagen indicativa de las tendencias de seguridad en el entorno residencial de Venlo.

Preguntas frecuentes sobre vivir en Venlo

Respuestas cortas basadas en cifras actuales de la zona, útil para una comparación rápida del entorno residencial.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer viviendas in Venlo

Ver más viviendas en este lugar.

Recibir ofertas gratuitas y sin compromiso

Compare múltiples agentes inmobiliarios y elija la mejor coincidencia.