Residents
942.504
Last year: 2026
IN VERBAND MET DE GROTE HOEVEELHEID REACTIES WORDEN NIEUWE AANVRAGEN NIET MEER IN BEHANDELING GENOMEN. LET OP! REAGEREN OP DEZE WONING KAN UITSLUITEND VIA DE ADVERTENTIE OP FUNDA, PARARIUS OF ONZE EIGEN WEBSITE! Knus appartement gelegen in het hartje van Amsterdam per 1 juni 2026 beschikbaar! Gelegen aan het levendige Koningsplein tussen de Herengracht en Singel in gelegen. Op loopafstand bevinden zich De 9 straatjes, het Leidseplein en het Spui. Voor alle dagelijkse boodschappen is de Albert Heijn in hetzelfde pand te vinden. Tevens is er een goede verbinding met het openbaar vervoer en met de fiets is het Centraal Station met 5 minuten te bereiken. Indeling. Begane grond: Gezamenlijk entree met toegang tot bovenliggende verdiepingen. Vierde verdieping: Binnenkomst in de hal welke toegang biedt tot de woonkamer met open keuken, separaat toilet en de slaapkamer met badkamer. Vanuit de slaapkamer is een wasruimte/berging te bereiken. Bijzonderheden: Beschikbaar per 1 juni 2026; Huurperiode maximaal 1 jaar; UITSLUITEND VOOR STUDENTEN; Gestoffeerd; Middenin Amsterdam; Inkomenseis: 3 keer de huur als brutosalaris. Huurprijs: Kale huurprijs: € 1.412,28 (inclusief berging) Servicekosten: € 180,- Totale huurprijs: € 1.592,28 Waarborgsom: € 2.824,56 Aan deze advertentie kunnen geen rechten worden ontleend.
Douche Toilet
Geographic orientation and real estate agent density in Amsterdam
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Amsterdam. In 2026 were there 942.504 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 518.000.
Residents
942.504
Last year: 2026
Average WOZ
EUR 518.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 41.000
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
80.268
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2022 | 903.174 |
| 2023 | 918.117 |
| 2024 | 931.298 |
| 2025 | 934.526 |
| 2026 | 942.504 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 422.358 |
| 2022 | EUR 433.140 |
| 2023 | EUR 516.000 |
| 2024 | EUR 498.000 |
| 2025 | EUR 518.000 |
Hoger
50
Praktisch
22
Middelbaar
29
Europa
160.251
Nederland
372.256
Buiten Europa
402.019
Label A
132.143
Label C
105.983
Label B
68.263
Label G
55.878
Label D
45.856
Label E
34.978
Label A+
22.421
Label A++
16.470
Label F
15.844
Label A+++
11.226
Label A++++
1.048
Label A+++++
76
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 785 | 2.099 |
| 2021 | 888 | 2.145 |
| 2022 | 693 | 2.003 |
| 2023 | 600 | 1.880 |
| 2024 | 580 | 1.890 |
Hoekwoning
Gas: 870 • Electricity: 2.610
Huurwoning
Gas: 560 • Electricity: 1.690
Koopwoning
Gas: 690 • Electricity: 2.330
Appartement
Gas: 570 • Electricity: 1.760
Tussenwoning
Gas: 760 • Electricity: 2.600
Vrijstaande woning