Jump to content
Logo of Woongeluk Makelaardij B.V.

Theo d'Orsingel 34

2652LC Berkel en Rodenrijs • Zuid-Holland

Available

€ 750.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 16.850

2% transfer tax (€ 15.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 766.850

Purchase price /m²: € 5.396

Photo Gallery

Description

BIEDEN VANAF € 750.000,-- k.k. Woongeluk in Optima Forma! Als u op zoek bent naar Woongeluk gecombineerd met een prachtige eengezinswoning in de Gouden Buurten met een prachtige vrije ligging; dan zou dit zomaar voor u de volgende woning kunnen zijn. Laten we beginnen met een aantal bijzonderheden: 1. Energielabel A (6 zonnepanelen) 2. Woonoppervlakte van 139 m2 3. Uitgebouwde woonkamer met vloerverwarming 4. Luxe keuken en badkamer 5. 3 ruime slaapkamers en een zolder met mogelijkheden 6. Heerlijke achtertuin gelegen op het zuidoosten 7. Oplevering nazomer 2026 Kortom, een riante, zó te betrekken eengezinswoning in één van de meest aantrekkelijke woonwijken van Berkel en Rodenrijs, de Gouden Buurten! Entree woning; hal met meterkast, toilet met fonteintje en toegang tot de ruime living. Op de vloer prachtig PVC met vloerverwarming; wat een luxe! En dan de open keuken aan de achterzijde; dit is één van de eyecatchers van de woning. Aan alles is gedacht; het ontbreekt u hier aan helemaal niets. Prachtig eiland met Quooker, inductie kookplaat, 2 ovens waarvan 1 een combi en veel bergruimte. Eerste verdieping: Op deze verdieping 3 slaapkamers en de badkamer. De badkamer is bijzonder strak afgewerkt en is voorzien van een ligbad, ruime inloopdouche, 2e toilet, wastafel en een verwarmde spiegel. Tweede verdieping: Wat een prachtige verdieping is dit. Dit is een zolder met mogelijkheden. Zonder heel veel moeite is hier een extra slaapkamer te realiseren. Fijn dat er al 3 dakramen aanwezig. Op deze verdieping treft u ook de opstelling aan van de cv-combiketel (2019) en de wasmachine. Tuinen: De voor- en achtertuin zijn keurig aangelegd en ingericht. De achtertuin is gelegen op het zonnige zuidoosten en is voorzien van een houten berging met elektriciteit. Ook fijn dat er een zonnescherm aanwezig is. Over de buurt: Het uitgangspunt van de Gouden Buurten is de combinatie van dorpse charme en stedelijk comfort. De Gouden Buurt is een wijk waar uw kinderen voldoende plekken hebben om te spelen. De voor de wijk karakteristieke polderwegen met hun sloten en bomenrijen moeten vooral ruimte bieden voor fietsen en spelen. Naast het dorpse groen heeft u alle nodige voorzieningen, zoals scholen en winkels in het Gouden Hart binnen handbereik. De steden Rotterdam, Den Haag en Zoetermeer liggen praktisch op steenworp afstand door de Randstadrail. De Gouden Buurten combineert het beste van stad en land. Deze woning heeft een eigen unieke woningwebsite. Download de brochure voor de link naar de website waar u alle gegevens van de woning kunt vinden. Biedlogboek Vanaf 1 januari 2023 zijn makelaars wettelijk verplicht een biedlogboek bij te houden bij de verkoop van bestaande woningen (en wanneer de koper en/of de verkoper een particulier is). Biedingen kun je per die datum, en indien gewenst, nog steeds mondeling met ons bespreken maar dien je daarna digitaal aan ons te bevestigen. Het biedlogboek is niet van toepassing bij de verkoop van nieuwbouw, recreatiewoningen, bedrijfswoningen, garageboxen, bouwkavels, woon-/bedrijfspanden en (agrarische) bedrijfsobjecten zonder woonbestemming. Toelichtingsclausule BBMI/NEN2580 De meetinstructie is gebaseerd op de BBMI/NEN2580. De meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Rechtsgeldige koopovereenkomst pas ná ondertekening Een mondelinge overeenstemming tussen de particuliere verkoper en de particuliere koper is niet rechtsgeldig. Met andere woorden: er is geen koop. Er is pas sprake van een rechtsgeldige koop als de particuliere verkoper en de particuliere koper de koopovereenkomst hebben ondertekend. Dit vloeit voort uit artikel 7:2 Burgerlijk Wetboek. Een bevestiging van de mondelinge overeenstemming per e-mail of een toegestuurd concept van de koopovereenkomst wordt overigens niet gezien als een ‘ondertekende koopovereenkomst’. Bovenstaande tekst is met de grootst mogelijke zorg samengesteld. Er kunnen geen rechten aan worden ontleend. De tekst is uitsluitend bedoeld om een goede indruk van het object te geven.