Jump to content
Logo of Feenstra ERA Makelaars

Tollensstraat 5

9602AW Hoogezand • Groningen

Sold

€ 229.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 6.430

2% transfer tax (€ 4.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 235.430

Purchase price /m²: € 2.694

Photo Gallery

Description

NETTE – INSTAPKLARE - UITGEBOUWDE TUSSENWONING – KUNSTSTOF KOZIJNEN UITSTEKEND GEISOLEERD – ENERGIEARM – ENERGIELABEL A+ Deze nette en instapklare tussenwoning beschikt over een uitgebouwde woonkamer en een tot bijkeuken verbouwde berging en een royale aangebouwde houten schuurruimte. Het woonhuis heeft een voortuin en een diepe achtertuin met achteringang. Het woonhuis is volledig geïsoleerd met vloer-, muur- en dakisolatie en kunststof kozijnen met HR++ beglazing. Bovendien zijn er 8 zonnepanelen geplaatst. Ideale starters-/gezinswoning Het woonhuis beschikt over een praktische indeling en is v.v. een royale woonkamer, deels open inbouwkeuken, drie slaapkamers en een nette badkamer. Mede door de ruime tuin, kindvriendelijke straat, scholen en speelvoorzieningen om de hoek is dit woonhuis heel geschikt voor starters maar ook perfect voor gezinnen. Ligging Het woonhuis combineert een centrale ligging met een groene omgeving. Op loop- en fietsafstand vindt u diverse voorzieningen zoals supermarkten, scholen, sportfaciliteiten en het gezellige winkelcentrum De Hooge Meeren. Ook het openbaar vervoer is goed geregeld: het treinstation Martenshoek ligt vlakbij, en met de auto bent u binnen enkele minuten op de A7 richting Groningen of Veendam. Kortom, een ideale plek voor wie comfortabel wil wonen met alle gemakken binnen handbereik! Verkoopinformatie Van deze woning is een eigen website beschikbaar met documenten, plattegronden, foto’s, video en een virtuele 360 tour. Maak daarvoor op Funda gebruik van de actieve Funda brochure link of ga naar de website: Indeling Begane grond: entree/hal met meterkast, trapkelderkast met c.v.opstelling, trapopgang en wc ruimte met hangtoilet. De uitgebouwde woonkamer staat deels in open verbinding met de keuken. De moderne en witte keukeninrichting heeft een ingebouwde inductiekookplaat, afzuigkap, combi oven-magnetron, koelkast en een vaatwasser. De aangebouwde voormalige berging is verbouwd tot bijkeuken welke is v.v. een wasmachine aansluiting en tuindeur. 1e Verdieping: overloop, 3 slaapkamers resp. 5, 8 en 12 m². De geheel betegelde badkamer is v.v. inloopdouche met regen- en handdouche, wastafel en designradiator. Kenmerken - perceeloppervlak: 145 m² - gebruiksoppervlak wonen: 85 m² - externe bergruimte: 10 m² - inhoud: 328 m³ - kamers: 4 - bouwjaar: 1964 Verduurzaming en energielabel - c.v. met Intergas HRE 28/24 combiketel bouwjaar 2022 - warmwater via c.v. ketel - dakisolatie, muurisolatie en vloerisolatie - isolerende beglazing in de gehele woning - HR++ beglazing - 8 zonnepanelen elk 440 Wp dateren van 2025 - energielabel A+ Bijzonderheden - geheel v.v. kunststof kozijnen met HR++ beglazing - resterende € 8.500,-- IMG vaste vergoeding t.b.v. koper Aanvaarding: in overleg.

Mortgage berekenen

€ 229.000

Cost of copper (estimated): € 6.430

2% transfer tax (€ 4.580) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 235.430

2,78%

Yearly

%

€ 11.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 229.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
woonhuis, tussenwoning

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
85 m²
Land area
145 m²
Content
328 m³
Other enclosed space
8 m²
External storage space
10 m²

Construction and Energy

Year of construction
1964
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, HR-glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas HRE 28/24 (gas gestookt combiketel uit 2022)
Energy label
A+

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg en in woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
04-07-2025
Sale date
26-09-2025

Bathroom facilities

Douche, wastafel, en wastafelmeubel

Additional features

  • Glasvezelkabel en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 9602

Google Maps

View Hoogezand on the map

Discover where agents are active in Hoogezand

Residential and neighborhood statistics in Hoogezand

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Hoogezand. In 2025 were there 22.085 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 242.496.

Residents

22.085

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 242.496

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 27.112

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

822

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Hoogezand
Year Residents
2021 21.825
2022 21.975
2023 22.080
2024 22.055
2025 22.085

Annual WOZ value

WOZ value per year in Hoogezand
Year Average WOZ
2021 EUR 151.596
2022 EUR 167.170
2023 EUR 196.166
2024 EUR 229.552
2025 EUR 242.496

Composition of residents

Age build-up

65+: 5.660 0-15: 3.175 15-25: 2.375 25-45: 5.045 45-65: 5.830

Education level

Hoger

2.800

Praktisch

5.530

Middelbaar

7.590

Origin of residents (2025)

Europa

1.690

Nederland

15.555

Buiten Europa

4.840

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 1.499
Appartementen 4.247
Tussenwoningen 3.041
Vrijstaande woningen 1.090
Twee-onder-één-kap woningen 1.284

Construction period of buildings

Voor 1700 1
1700 tot 1900 109
1900 tot 1925 310
1925 tot 1950 786
1950 tot 1970 2.140
1970 tot 1980 2.470
1980 tot 1990 574
1990 tot 2000 447
2000 tot 2010 667
2010 tot 2020 462
2020 en later 243

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

2.625

Label A

2.561

Label B

1.616

Label D

1.298

Label E

1.007

Label G

773

Label F

495

Label A+++

221

Label A+

214

Label A++++

168

Label A++

116

Label A+++++

1

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Hoogezand
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.205 2.439
2021 1.354 2.442
2022 1.051 2.303
2023 894 2.226
2024 861 2.293

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 998 • Electricity: 2.501

Huurwoning

Gas: 750 • Electricity: 1.959

Koopwoning

Gas: 1.028 • Electricity: 2.492

Appartement

Gas: 671 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 891 • Electricity: 2.225

Vrijstaande woning

Gas: 1.317 • Electricity: 3.190

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.073 • Electricity: 2.445

Business activity in Hoogezand (2025)

Handel en HORECA 405
Nijverheid en energie 320
Zakelijke dienstverlening 335
Overheid, onderwijs en zorg 380
Landbouw, bosbouw en visserij 10
Vervoer, informatie en communicatie 120
Financiele diensten en onroerendgoed 60
Cultuur, recreatie en overige diensten 225

Total number of company establishments: 1.845

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Hoogezand
Period Crimes
jan 2025 59
jan 2026 89
jul 2025 58
jun 2025 48
mei 2025 60
mrt 2025 79
nov 2024 59
nov 2025 95
okt 2024 65
okt 2025 60
sep 2024 78
sep 2025 84

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Hoogezand.

Frequently asked questions about living in Hoogezand

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Hoogezand?

Hoogezand telt in 2025 ongeveer 22.085 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Hoogezand?

De gemiddelde WOZ-waarde in Hoogezand is in 2025 circa € 242.496.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogezand?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Hoogezand ligt rond € 27.112 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Hoogezand?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 822 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Hoogezand?

In Hoogezand komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 4.247 woningen.

Meer houses in Hoogezand

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.