Jump to content
Logo of Aspekt Makelaars

Martinusgaarde 30

3436RE Nieuwegein • Utrecht

Available

€ 499.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.830

2% transfer tax (€ 9.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 510.830

Purchase price /m²: € 3.564

Photo Gallery

Description

In Batau-Noord bieden wij aan: een ruime, uitgebouwde gezinswoning met een woonoppervlakte van maar liefst 140 m2! en een perceel eigen grond van 182 m2. De woning is aan de achterzijde uitgebouwd, waardoor op de begane grond een zeer ruime leefruimte is ontstaan. Aan de voorzijde ligt de woning aan een park en alle voorzieningen bevinden zich in de directe omgeving, zoals buurtwinkelcentra, scholen, openbaar vervoer en uitvalswegen. De woning beschikt over energielabel B en wordt centraal verwarmd middels een HR-combiketel. Kortom: een zeer ruime gezinswoning met maar liefst vier mooie slaapkamers. Indeling Begane grond: De ruime hal biedt toegang tot de toiletruimte met fontein en de bijkeuken. Vanuit de hal kom je in de ruime woonkamer. De woonkamer van ca. 45 m2 is licht, mede dankzij de grote raampartijen in de uitbouw. De vloer is afgewerkt met natuurstenen travertin. De keuken is in een praktische L-opstelling geplaatst en voorzien van diverse inbouwapparatuur. Door een wijziging van de entree is er een ruime hal met garderobe ontstaan en een royale woonkamer met open keuken. Vanuit de openslaande deuren bereik je de diepe achtertuin met achterom. Achterin de tuin bevindt zich een ruime houten berging. Eerste verdieping: Op de eerste verdieping bevinden zich de overloop, drie ruime slaapkamers van respectievelijk ca. 16,5 m2, 8,5 m2 en 11,0 m2 en een keurige badkamer. De badkamer is in een neutrale kleurstelling betegeld en beschikt over een inloopdouche, wastafel en wandcloset. De ouderslaapkamer aan de voorzijde heeft toegang tot een balkon met uitzicht op het park. Tweede verdieping: De tweede verdieping biedt een ruime vierde slaapkamer van ca. 18,3 m2, voorzien van een dakkapel. Op deze verdieping bevindt zich ook een separate cv-/wasruimte. Derde verdieping: Bergvliering, bereikbaar via een vlizotrap. Bijzonderheden: - Ruime gezinswoning in een populaire woonomgeving van Batau-Noord. - Unieke ligging met vrij uitzicht over het park. - Uitgebouwde woonkamer met veel lichtinval. - Vier ruime slaapkamers, perfect voor een groot gezin. - Moderne badkamer. - Diepe en zonnige tuin. - Energielabel B. - Woning centraal verwarmd d.m.v. HR comniketel volgens opgave uit 2017. - Recent bouwkundig gekeurd. - Centrale verwarming middels een Vaillant HR-combiketel (bouwjaar ca. 2017).

Mortgage berekenen

€ 499.000

Cost of copper (estimated): € 11.830

2% transfer tax (€ 9.980) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 510.830

3,04%

Yearly

%

€ 24.950

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (16-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 499.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, tussenwoning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
140 m²
Land area
182 m²
Content
480 m³
Building bound outdoor space
3 m²
External storage space
30 m²

Construction and Energy

Year of construction
1976
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Dwarskap
Insulation
Dakisolatie, gedeeltelijk dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt uit 2017, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk
Garden
Achtertuin en voortuin
Salvage
Vrijstaande houten berging
Parking
Openbaar parkeren

Planning

Available since
16-05-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Mechanische ventilatie en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3436

Google Maps

Map of Nieuwegein

Geographic orientation and real estate agent density in Nieuwegein

Residential and neighborhood statistics in Nieuwegein

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Nieuwegein. In 2026 were there 68.299 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 386.000.

Residents

68.299

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 386.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 34.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

3.759

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Nieuwegein
Year Residents
2022 64.554
2023 65.426
2024 65.971
2025 66.788
2026 68.299

Annual WOZ value

WOZ value per year in Nieuwegein
Year Average WOZ
2021 EUR 269.000
2022 EUR 292.000
2023 EUR 349.000
2024 EUR 352.000
2025 EUR 386.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 14.448 0-15: 10.117 15-25: 6.999 25-45: 19.007 45-65: 16.217

Education level

Hoger

32

Praktisch

26

Middelbaar

42

Origin of residents (2025)

Europa

5.161

Nederland

44.049

Buiten Europa

17.578

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.616
Appartementen 15.005
Tussenwoningen 12.371
Vrijstaande woningen 721
Twee-onder-één-kap woningen 802

Construction period of buildings

Voor 1700 5
1700 tot 1900 131
1900 tot 1925 334
1925 tot 1950 306
1950 tot 1970 2.346
1970 tot 1980 10.509
1980 tot 1990 3.214
1990 tot 2000 2.705
2000 tot 2010 745
2010 tot 2020 519
2020 en later 976

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

12.189

Label A

7.575

Label B

5.217

Label D

2.936

Label A+++

1.724

Label A+

1.603

Label E

734

Label A++

678

Label G

403

Label F

357

Label A++++

186

Label A+++++

12

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Nieuwegein
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 510 2.790
2021 580 2.830
2022 440 2.620
2023 380 2.420
2024 370 2.440

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 610 • Electricity: 2.810

Huurwoning

Gas: 280 • Electricity: 2.050

Koopwoning

Gas: 450 • Electricity: 2.690

Appartement

Gas: 170 • Electricity: 1.930

Tussenwoning

Gas: 450 • Electricity: 2.650

Vrijstaande woning

Gas: 920 • Electricity: 4.060

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 950 • Electricity: 3.300

Business activity in Nieuwegein (2025)

Handel en HORECA 1.540
Nijverheid en energie 1.175
Zakelijke dienstverlening 2.090
Overheid, onderwijs en zorg 1.535
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 950
Financiele diensten en onroerendgoed 335
Cultuur, recreatie en overige diensten 860

Total number of company establishments: 8.500

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Nieuwegein
Period Crimes
jan 2025 304
jan 2026 290
jul 2025 363
jun 2025 303
mei 2025 355
mrt 2025 368
nov 2024 339
nov 2025 274
okt 2024 336
okt 2025 296
sep 2024 290
sep 2025 302

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Nieuwegein.

Frequently asked questions about living in Nieuwegein

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Nieuwegein?

Nieuwegein telt in 2026 ongeveer 68.299 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein?

De gemiddelde WOZ-waarde in Nieuwegein is in 2025 circa € 386.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Nieuwegein ligt rond € 34.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Nieuwegein?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 3.759 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Nieuwegein?

In Nieuwegein komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 15.005 woningen.

Meer houses in Nieuwegein

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.