Jump to content
Logo of Lamberink Makelaars & Adviseurs

Zuidlaarderweg 37 V 61

9482TV Tynaarlo • Drenthe

Available

€ 165.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 5.150

2% transfer tax (€ 3.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 170.150

Purchase price /m²: € 2.357

Photo Gallery

Description

Vrijstaande 6-persoons recreatievilla met 671m² eigen grond, ideaal voor verhuur of eigen recreatiefgebruik Deze recreatievilla, gelegen op een perceel van 671 m² eigen grond, biedt ruimte aan zes personen en beschikt over een bedstee op de begane grond. De villa wordt volledig ingericht aangeboden en is van alle gemakken voorzien, zodat u direct kunt genieten van uw vakanties of nieuwe verhuurmogelijkheden kunt benutten. De villa ligt in een aantrekkelijk villapark vlakbij het gezellige brinkdorp Zuidlaren, omringd door het schitterende landschap van de Drentse Aa (Nationaal Park) en het indrukwekkende Geopark de Hondsrug. Het park biedt een goed beheer en oplaadpunten voor elektrische auto’s. Daarnaast worden er regelmatig activiteiten voor kinderen georganiseerd, wat het tot een ideale plek maakt voor gezinnen. In de omgeving zijn er volop recreatiemogelijkheden. U kunt eenvoudig een fiets- of wandeltocht maken, genieten van een duik in het recreatiemeer met zandstranden en horecagelegenheden, of deelnemen aan activiteiten zoals paardrijden, golfen, vissen en duiken. Ook winkels en eetgelegenheden zijn op korte afstand te vinden in Zuidlaren. Deze villa is een praktische keuze voor zowel vakantiegangers als investeerders. Neem gerust contact op voor meer informatie of een bezichtiging. Indeling Begane Grond Entree/Hal met meterkast en toiletruimte en toegang tot de badkamer. De badkamer is voorzien van douchecabine, wastafel, radiator en warmtepompdroger. L-vormige tuingerichte woonkamer met schuifpui en eethoek. De open keuken is voorzien van een 4-pits gaskookstel en koelkast. Tuin De tuin ligt rondom de woning zodat je op meerdere plekken kunt genieten van zowel de zon als schaduw en grenst aan de speeltuin van het park. Vanuit de tuin is de berging toegankelijk met CV opstelling (Intergas 2025) en wasmachine aansluiting. Verdieping Overloop met toegang tot 2 slaapkamers. Bijzonderheden - Energielabel C (volledig geïsoleerd) - De woning wordt compleet met meubilair, inventaris en stoffering aangeboden - Glasvezel aanwezig - Verplichte deelname VVE (€ 200,- p/j) - Tuin onderhoud eventueel uit te besteden via het park - Aanvaarding in overleg (kan per direct) Virtueel al te bezichtigen! Deze woning heeft een unieke eigen website met onder andere een virtuele tour. Druk rechts op ‘Download Brochure’ en kom alles te weten van de woning en de omgeving! Toelichting meting gebruiksoppervlakte De woning is gemeten op basis van de Branche Brede Meetinstructie (BBMI). Deze meetinstructie is bedoeld om een meer eenduidige manier van meten toe te passen voor het geven van een indicatie van de gebruiksoppervlakte. De Meetinstructie sluit verschillen in meetuitkomsten niet volledig uit, door bijvoorbeeld interpretatieverschillen, afrondingen of beperkingen bij het uitvoeren van de meting. Kenmerk: Recreatiewoning

Mortgage berekenen

€ 165.000

Cost of copper (estimated): € 5.150

2% transfer tax (€ 3.300) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 170.150

2,78%

Yearly

%

€ 8.250

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 165.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
recreatiewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen

Areas and volumes

Living area
70 m²
Land area
671 m²
Content
276 m³
Other enclosed space
4 m²

Construction and Energy

Year of construction
2001
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Intergas (gas gestookt combiketel uit 2025, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan park, aan rustige weg en in recreatiepark
Garden
Tuin rondom
Salvage
Aangebouwde stenen berging
Parking
Op eigen terrein

Planning

Available since
24-02-2026

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Additional features

  • Schuifpui en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 9482

Google Maps

View Tynaarlo on the map

Explore Tynaarlo and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Tynaarlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Tynaarlo. In 2025 were there 1.965 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 411.000.

Residents

1.965

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 411.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.700

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

57

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Tynaarlo
Year Residents
2021 1.785
2022 1.790
2023 1.895
2024 1.920
2025 1.965

Annual WOZ value

WOZ value per year in Tynaarlo
Year Average WOZ
2021 EUR 293.000
2022 EUR 331.000
2023 EUR 379.000
2024 EUR 394.000
2025 EUR 411.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 440 0-15: 295 15-25: 205 25-45: 430 45-65: 590

Education level

Hoger

690

Praktisch

250

Middelbaar

550

Origin of residents (2025)

Europa

215

Nederland

1.615

Buiten Europa

135

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 64
Appartementen 6
Tussenwoningen 74
Vrijstaande woningen 421
Twee-onder-één-kap woningen 189

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 21
1900 tot 1925 60
1925 tot 1950 154
1950 tot 1970 228
1970 tot 1980 159
1980 tot 1990 37
1990 tot 2000 131
2000 tot 2010 144
2010 tot 2020 53
2020 en later 34

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

203

Label A

196

Label B

133

Label D

127

Label G

112

Label F

63

Label E

43

Label A+++

13

Label A++

12

Label A+

2

Label A+++++

2

Label A++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Tynaarlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.700 3.300
2021 1.960 3.400
2022 1.510 3.150
2023 1.230 2.960
2024 1.200 3.140

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 970 • Electricity: 2.070

Huurwoning

Gas: 1.010 • Electricity: 2.260

Koopwoning

Gas: 1.280 • Electricity: 3.120

Appartement

Gas: 1.060 • Electricity: 2.810

Tussenwoning

Gas: 870 • Electricity: 2.050

Vrijstaande woning

Gas: 1.430 • Electricity: 3.500

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.070 • Electricity: 2.550

Business activity in Tynaarlo (2025)

Handel en HORECA 95
Nijverheid en energie 65
Zakelijke dienstverlening 90
Overheid, onderwijs en zorg 65
Landbouw, bosbouw en visserij 20
Vervoer, informatie en communicatie 25
Financiele diensten en onroerendgoed 30
Cultuur, recreatie en overige diensten 45

Total number of company establishments: 435

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Tynaarlo
Period Crimes
jan 2025 13
jan 2026 5
jul 2025 5
jun 2025 7
mei 2025 2
mrt 2025 0
nov 2024 6
nov 2025 4
okt 2024 4
okt 2025 7
sep 2024 4
sep 2025 6

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Tynaarlo.

Frequently asked questions about living in Tynaarlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Tynaarlo?

Tynaarlo telt in 2025 ongeveer 1.965 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Tynaarlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Tynaarlo is in 2025 circa € 411.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Tynaarlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Tynaarlo ligt rond € 32.700 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Tynaarlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 57 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Tynaarlo?

In Tynaarlo komt vooral "Vrijstaande woningen" veel voor, met ongeveer 421 woningen.

Meer houses in Tynaarlo

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.