Jump to content
Logo of PEEK&POMPE MAKELAARS

Pablo Picassostraat 506

3544NX Utrecht • Utrecht

Sold

€ 650.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 14.850

2% transfer tax (€ 13.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 664.850

Purchase price /m²: € 5.284

Photo Gallery

Description

ZEER NETTE EN GOED ONDERHOUDEN MAISONNETTEWONING MET ENERGIELABEL A+, EIGEN PARKEERPLAATS, BALKON EN BERGING EN IS GELEGEN IN DE GEWILDE WIJK ’T ZAND-WEST! Dit ruime en luxe appartement is een unieke kans om wonen en werken te combineren. Het moderne appartement is verdeeld over twee woonlagen en beschikt over maar liefst twee voordeuren! Ideaal om de begane grond te gebruiken als kantoor aan huis, terwijl je op de eerste verdieping je woongedeelte hebt. In totaal beschikt de woning over vier kamers en een balkon. De hoogwaardige afwerking valt direct op: een prachtige PVC-visgraatvloer(?), een luxe open keuken met hoogwaardig inbouwapparatuur en een moderne, nette badkamer maken het geheel helemaal compleet. Vanuit de woonkamer geniet je van een fantastisch uitzicht op de rustige, fraai onderhouden binnentuin, terwijl het zonnige balkon op het zuiden een heerlijke plek biedt om buiten te zitten. Dankzij het recente bouwjaar en energielabel A+ woon je energiezuinig en met maximaal comfort. Extra praktisch is de eigen overdekte parkeerplek die zich direct onder de woning bevindt. Verder beschik je ook nog een eigen berging! Gelegen in het geliefde ’t Zand-West profiteer je van een perfecte balans tussen rust en bereikbaarheid. Op loopafstand vind je het uitgestrekte Maximapark, waar je kunt sporten, wandelen of gewoon ontspannen in de natuur. Scholen, winkels en sportfaciliteiten liggen binnen handbereik, terwijl station Terwijde en de uitvalswegen A2 en A12 zorgen voor uitstekende verbindingen naar Utrecht, Amsterdam en de rest van de Randstad. Kortom: deze woning biedt alles wat je zoekt! DUURZAAMHEID & ENERGIELABEL Het appartement beschikt over een energielabel A+ en is geldig tot februari 2032. DE OMGEVING De woning ligt in de wijk 'T Zand-West in Utrecht die bekend staat om de gunstige ligging ten opzichte van het centrum van Leidse Rijn. Het is een aantrekkelijke woonwijk voor mensen die dicht bij het centrum willen wonen, maar ook de rust van een woonwijk waarderen. Je woont hier te midden van gevarieerde architectuur met een mix van moderne en traditionele bouwstijlen. Het Zand-West is omgeven door groene gebieden, zoals het uitgebreide Maximapark wat ruime mogelijkheden biedt om te sporten, te ontspannen en te genieten van natuur. Alle dagelijkse voorzieningen zoals scholen, winkels en sportfaciliteiten zijn in de directe omgeving binnen handbereik. Uiteraard is de bereikbaarheid hier optimaal met o.a. het station van Terwijde en de uitvalswegen A2 en A12 binnen enkele minuten. INDELING & VOORZIENINGEN Gemeenschappelijk entree: Via de nette, gemeenschappelijke entree betreed je het gebouw, voorzien van brievenbussen, intercomsysteem, trapopgang en lift. Het pand is duurzaam gebouwd, uitstekend geïsoleerd en energiezuinig, wat bijdraagt aan een comfortabel en toekomstbestendig woonklimaat. Bij het appartement hoort een eigen berging en een privéparkeerplaats op het afgesloten terrein. Begane grond: Via eigen entree beschikbare ruimte, welke je zelf kan inrichten als werk-/hobbyruimte of als eigen praktijkruimte voorzien van lamelparket en ramen tot aan de grond, waardoor er veel lichtinval binnen komt. Via de hal en trapopgang ga je naar de eerste verdieping. Eerste verdieping Lichte, ruime woonkamer voorzien een openslaande deuren, welke toegang geeft tot het zonnige balkon. De woonkamer is voorzien van een lichte lamelparket en strak afgewerkte wanden. Open luxe keuken voorzien van alle inbouwapparatuur waaronder een inductiekookplaat, afzuigkap, vaatwasser, koel-/vriescombinatie en combi oven/magnetron. Via de hal ga je naar de twee ruime slaapkamers en badkamer. De badkamer is voorzien van een dubbele wastafel met meubel en douchecabine. Er is een apart toilet in de gang. De twee slaapkamers zijn tevens voorzien van een lamelparket en hebben grote ramen tot aan de grond, zodat er veel licht binnenkomt. KENMERKEN & BIJZONDERHEDEN • Woonoppervlak ca.: 123 m²; • Aantal kamers: 4 (waarvan 3 slaapkamers); • Bouwjaar: 2022; • Warm water en verwarming middels stadsverwarming; • Energielabel A+; • Goed gesitueerd ten opzichte van uitvalswegen en op korte afstand van het centrum en centraal station; • Zonnig balkon op het zuiden; • Gratis parkeren op de openbare weg of op je eigen parkeerplaats; • VvE is actief, de servicekosten bedragen thans € 193,- per maand; • Oplevering in overleg. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 650.000

Cost of copper (estimated): € 14.850

2% transfer tax (€ 13.000) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 664.850

3,04%

Yearly

%

€ 32.500

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 650.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat

Index

Rooms
4 rooms
Bedrooms
3 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
2 woonlagen
Located on
1e woonlaag

Areas and volumes

Living area
123 m²
Content
365 m³

Construction and Energy

Year of construction
2022
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Insulation
Volledig geïsoleerd
Heating
Stadsverwarming
Warm water
Stadsverwarming
Energy label
A+

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Salvage
Inpandig
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
23-11-2025
Sale date
06-04-2026

Bathroom facilities

Douche en dubbele wastafel

Additional features

  • Mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • en zonnepanelen

Maps

Postal code map

Postcode map for 3544

Google Maps

View Utrecht on the map

Explore Utrecht and the surrounding areas

Residential and neighborhood statistics in Utrecht

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Utrecht. In 2025 were there 325.510 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 474.416.

Residents

325.510

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 474.416

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 38.255

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

25.985

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Utrecht
Year Residents
2021 308.685
2022 310.610
2023 316.460
2024 323.020
2025 325.510

Annual WOZ value

WOZ value per year in Utrecht
Year Average WOZ
2021 EUR 349.277
2022 EUR 381.193
2023 EUR 442.579
2024 EUR 435.454
2025 EUR 474.416

Composition of residents

Age build-up

65+: 34.935 0-15: 47.675 15-25: 50.910 25-45: 126.675 45-65: 65.345

Education level

Hoger

148.860

Praktisch

45.840

Middelbaar

67.680

Origin of residents (2025)

Europa

37.515

Nederland

186.915

Buiten Europa

101.045

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 9.446
Appartementen 108.137
Tussenwoningen 42.981
Vrijstaande woningen 1.447
Twee-onder-één-kap woningen 1.459

Construction period of buildings

Voor 1700 1.395
1700 tot 1900 4.901
1900 tot 1925 14.863
1925 tot 1950 14.280
1950 tot 1970 10.893
1970 tot 1980 3.310
1980 tot 1990 4.560
1990 tot 2000 4.670
2000 tot 2010 7.747
2010 tot 2020 5.731
2020 en later 2.458

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

47.799

Label C

25.699

Label B

17.523

Label D

13.066

Label F

12.655

Label G

11.728

Label E

11.306

Label A+

9.677

Label A++

5.013

Label A+++

4.232

Label A++++

725

Label A+++++

21

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Utrecht
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 664 2.253
2021 740 2.328
2022 572 2.170
2023 484 2.028
2024 468 2.042

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 791 • Electricity: 2.601

Huurwoning

Gas: 421 • Electricity: 1.821

Koopwoning

Gas: 587 • Electricity: 2.316

Appartement

Gas: 368 • Electricity: 1.760

Tussenwoning

Gas: 700 • Electricity: 2.361

Vrijstaande woning

Gas: 1.325 • Electricity: 3.953

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 898 • Electricity: 3.142

Business activity in Utrecht (2025)

Handel en HORECA 7.105
Nijverheid en energie 3.650
Zakelijke dienstverlening 17.065
Overheid, onderwijs en zorg 11.615
Landbouw, bosbouw en visserij 45
Vervoer, informatie en communicatie 6.690
Financiele diensten en onroerendgoed 1.850
Cultuur, recreatie en overige diensten 7.705

Total number of company establishments: 55.750

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Utrecht
Period Crimes
jan 2025 1.938
jan 2026 2.042
jul 2025 2.284
jun 2025 2.296
mei 2025 2.085
mrt 2025 2.095
nov 2024 2.183
nov 2025 2.313
okt 2024 2.124
okt 2025 2.340
sep 2024 1.881
sep 2025 2.221

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Utrecht.

Frequently asked questions about living in Utrecht

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Utrecht?

Utrecht telt in 2025 ongeveer 325.510 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht?

De gemiddelde WOZ-waarde in Utrecht is in 2025 circa € 474.416.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Utrecht ligt rond € 38.255 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Utrecht?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 25.985 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Utrecht?

In Utrecht komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 108.137 woningen.

Meer houses in Utrecht

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.