Jump to content
Logo of Laan20 Makelaars

Wolfskersweg 6

6291CB Vaals • Limburg

Available

€ 489.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.630

2% transfer tax (€ 9.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 500.630

Purchase price /m²: € 3.349

Photo Gallery

Description

Gelegen in een geliefde, rustige woonwijk van Vaals, biedt deze ruime vrijstaande woning met 4 slaapkamers, een perfecte combinatie van comfort, sfeer en licht. De ligging is ideaal: aan de rand van Vaals, dicht bij de natuur, maar toch op loopafstand van het centrum. De fraaie tuin op het zuiden biedt veel privacy en is bereikbaar via de vrijstaande, ruime garage – ideaal voor hobby’s of extra opslagruimte. Interesse in deze woning? Stuur een mail naar en we plannen graag een bezichtiging voor je in. Globale indeling: Begane grond Entree met toegang naar de keuken, woonkamer en het gastentoilet. Trap naar het souterrain en de eerste verdieping (split level). Open keuken met een nette keuken voorzien van een kookplaat, oven en afzuigkap en toegang tot bijkeuken en tuin. Ruime lichte woonkamer/keuken met een oppervlakte ca. 40m². Een fraaie haard en de hoge plafonds zorgen voor extra sfeer in huis. Middels een schuifpui en een loopdeur is de achtertuin bereikbaar. De woonkamer en de keuken zijn voorzien van een eiken parketvloer. Souterrain Gang met geheel vernieuwde meterkast. Het gehele souterrain is voorzien van een tegelvloer. Slaapkamer I - 14,5m². (slaap)kamer(8m²), momenteel bevindt zich hier de sauna, deze is ter overname. Ruime berging met wasmachine- en droger aansluiting en CV (eigendom 2023). Eerste verdieping Overloop met toegang naar de drie slaapkamers (12m², 10m² en 8m²) en de badkamer. De geheel verdieping met uitzondering van de badkamer is voorzien van een houten parketvloer. De nette badkamer( 6m²) is voorzien van een ligbad /douche, wastafel en toilet. Tuin De fraaie achtertuin, gelegen op het Zuiden! biedt een ruim deels overdekt terras. Naast/achter de woning bevindt zich een ruime garage (23m²). Tuin is geheel rondom en biedt veel privacy. Naast de woning zijn parkeermogelijkheden. Relevante informatie - Bouwjaar woning 1972 - Aantal slaapkamers 4/5 - De woning is deels voorzien van houten kozijnen met dubbel glas en deels voorzien van kunststof kozijnen met triple glas. - De woning is deels voorzien van rolluiken - Het hoofddak is in 2006 vernieuwd. - HR combiketel 2023 (eigendom). - Perceeloppervlakte 419 m2 - Vloeroppervlakte woning 146 m2 - Vrijstaande ruime garage 23 m2 - Per direct aanvaardbaar. Alle verstrekte informatie moet beschouwd worden als een uitnodiging tot het doen van een bod of om in onderhandeling te treden. Er kunnen geen rechten worden ontleend aan deze woning informatie. Alle maten zijn circa maten. Ter bescherming van de belangen van zowel kopers als ook verkopers wordt uitdrukkelijk gesteld dat een koopovereenkomst met betrekking tot deze onroerende zaak eerst dan tot stand komt nadat kopers en verkopers de koopovereenkomst hebben getekend (schriftelijkheidsvereiste).

Mortgage berekenen

€ 489.000

Cost of copper (estimated): € 11.630

2% transfer tax (€ 9.780) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 500.630

3,04%

Yearly

%

€ 24.450

Direct available

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (12-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 489.000 k.k.
Status
Available
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, vrijstaande woning

Index

Rooms
5 rooms
Bedrooms
4 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
146 m²
Land area
419 m²
Content
468 m³
Building bound outdoor space
5 m²
External storage space
27 m²

Construction and Energy

Year of construction
1972
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Zadeldak bedekt met bitumineuze dakbedekking en overig
Insulation
Driedubbel glas en HR-glas
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Gas gestookt combiketel uit 2023, eigendom
Energy label
D

Outdoor space and parking

Garden
Tuin rondom
Parking
Openbaar parkeren
Garage type
Vrijstaande stenen garage
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
12-05-2026

Bathroom facilities

Douche, toilet, en wastafel

Maps

Postal code map

Postcode map for 6291

Google Maps

Geographical overview Vaals

View the location and discover the brokers in this region

Residential and neighborhood statistics in Vaals

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Vaals. In 2026 were there 7.699 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 216.636.

Residents

7.699

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 216.636

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 27.772

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

294

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Vaals
Year Residents
2021 7.785
2022 7.820
2023 7.890
2024 7.815
2025 7.720
2026 7.699

Annual WOZ value

WOZ value per year in Vaals
Year Average WOZ
2021 EUR 159.405
2022 EUR 171.950
2023 EUR 200.733
2024 EUR 199.930
2025 EUR 216.636

Composition of residents

Age build-up

65+: 2.320 0-15: 765 15-25: 955 25-45: 1.500 45-65: 2.145

Education level

Hoger

1.660

Praktisch

1.830

Middelbaar

2.130

Origin of residents (2025)

Europa

4.120

Nederland

2.870

Buiten Europa

740

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 477
Appartementen 2.708
Tussenwoningen 882
Vrijstaande woningen 459
Twee-onder-één-kap woningen 317

Construction period of buildings

Voor 1700 10
1700 tot 1900 151
1900 tot 1925 114
1925 tot 1950 333
1950 tot 1970 800
1970 tot 1980 498
1980 tot 1990 689
1990 tot 2000 184
2000 tot 2010 184
2010 tot 2020 103
2020 en later 58

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

1.390

Label A

750

Label B

564

Label D

397

Label G

366

Label F

346

Label E

265

Label A+

96

Label A++

34

Label A+++

15

Label A++++

0

Label A+++++

0

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Vaals
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.213 2.412
2021 1.338 2.447
2022 1.099 2.280
2023 950 2.158
2024 950 2.201

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.088 • Electricity: 2.488

Huurwoning

Gas: 765 • Electricity: 1.851

Koopwoning

Gas: 1.222 • Electricity: 2.589

Appartement

Gas: 706 • Electricity: 1.702

Tussenwoning

Gas: 1.007 • Electricity: 2.319

Vrijstaande woning

Gas: 1.664 • Electricity: 3.464

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.283 • Electricity: 2.471

Business activity in Vaals (2025)

Handel en HORECA 135
Nijverheid en energie 85
Zakelijke dienstverlening 115
Overheid, onderwijs en zorg 90
Landbouw, bosbouw en visserij 5
Vervoer, informatie en communicatie 35
Financiele diensten en onroerendgoed 25
Cultuur, recreatie en overige diensten 80

Total number of company establishments: 595

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Vaals
Period Crimes
jan 2026 16
jul 2025 24
jun 2025 28
mei 2025 37
mrt 2025 41
mrt 2026 22
nov 2024 29
nov 2025 30
okt 2024 23
okt 2025 21
sep 2024 23
sep 2025 32

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Vaals.

Frequently asked questions about living in Vaals

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Vaals?

Vaals telt in 2026 ongeveer 7.699 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Vaals?

De gemiddelde WOZ-waarde in Vaals is in 2025 circa € 216.636.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Vaals ligt rond € 27.772 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Vaals?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 294 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Vaals?

In Vaals komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 2.708 woningen.

Meer houses in Vaals

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.