Jump to content
Logo of Diepeveen Makelaars

Schrijverspark 57

3901PB Veenendaal • Utrecht

Sold

€ 295.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 7.750

2% transfer tax (€ 5.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 302.750

Purchase price /m²: € 3.511

Photo Gallery

Description

Dit ruime 3-kamerappartement in het gebouw Rozenburgh is gelegen op een prachtige, centrale locatie aan de rand van het Veenendaalse centrum. Hier woont u op een ideale plek, met alle voorzieningen van de levendige binnenstad binnen handbereik. Het appartement beschikt over een lichte woonkamer, een separate keuken, twee comfortabele slaapkamers en een badkamer. Vanuit de woonkamer en de loggia heeft u prachtig zicht op het groene laantje tegenover het gebouw – een rustgevend uitzicht dat elke dag weer een plezier is. De loggia is bovendien een heerlijke plek om het hele jaar door van het buitenleven te genieten. Verder is er een eigen berging aanwezig én eventueel beschikt het appartement over een grote, privé garage — een zeldzame luxe in het centrum! (De garage is optioneel te koop voor een vraagprijs van € 25.000,-). Recent is de voorgevel van het gebouw gerenoveerd, wat het geheel een frisse, moderne uitstraling geeft die mooi aansluit bij de nieuwbouwwoningen aan de overzijde. Bovendien is het pand voorzien van nieuwe isolatie, wat bijdraagt aan extra wooncomfort. Bouwjaar: 1965. Woonoppervlakte: 84 m². Energielabel: B. Indeling: Begane grond: via een tiental overdekte traptreden aan de voorzijde van het gebouw komen we bij de in 2015 vernieuwde ingang. Deze biedt eerst toegang tot een hal met het video-intercomsysteem en de brievenbussen en vervolgens, middels een beveiligde deur, tot de centrale hal. Hier bevinden zich het trappenhuis en de liftinstallatie. Bent u slecht ter been, dan kunt u via een deur aan de zijkant van het gebouw gelijkvloers de lift bereiken. Het te koop aangeboden appartement ligt op de derde verdieping. Derde verdieping: vanaf de overdekte en gestoffeerde galerij komen we bij de eigen entree van het appartement. Het appartement is als eerste gelegen op de galerij, waardoor deze snel bereikbaar is. We komen het appartement binnen in de ontvangsthal waar de meterkast (4 groepen) is ondergebracht. Vervolgens komen we in de tussenhal, vanwaar u toegang krijgt tot alle overige vertrekken. De woonkamer heeft een royale oppervlakte van 29 m² en profiteert van veel natuurlijk licht dankzij de kamerbrede raampartij en de gunstige zuidligging. Aangrenzend bevindt zich een loggia van circa 7.3 m², eveneens op het zuiden. Deze ruimte is afsluitbaar met schuiframen, waardoor u er ook bij minder goed weer en in de winter comfortabel gebruik van kunt maken. Zowel de woonkamer als de loggia zijn voorzien van screens voor een aangenaam binnenklimaat. De woonkamer en slaapkamers zijn afgewerkt met tapijt en de wanden zijn gespachteld. Vanuit zowel de woonkamer als de loggia heeft u een prachtig uitzicht op het laantje aan de overkant, met een groene strook vol struiken, planten en bloemen. Aan de galerijzijde van het appartement bevindt zich de dichte keukenruimte, met een oppervlakte van 6.1 m². De keuken is ingericht met een eenvoudige rechte opstelling, afgewerkt met lichte fronten en een licht werkblad. De keuken is voorzien van een gaskookplaat, een vlakscherm afzuigkap en een dubbele spoelbak. Tegenover deze rechte opstelling is de Nefit cv-combiketel geplaatst en is er ruimte beschikbaar voor een losse koel-/vriescombinatie. Het appartement beschikt over twee ruime slaapkamers van respectievelijk 14.5 en 10.4 m². De grootste slaapkamer ligt aan de voorzijde en biedt via een schuifpui direct toegang tot de eerder genoemde loggia. De badkamer van 3.3 m² is volledig betegeld met witte wand- en vloertegels en is uitgerust met een douchecabine en een wastafel. Ook de separate toiletruimte is volledig betegeld en voorzien van een toilet en een fonteintje. Op de begane grond beschikt u over een eigen berging van 6.7 m², voorzien van elektra. Direct bij binnenkomst treft u deze berging aan, met daar recht tegenover de deur naar uw privégarage. Deze ruime garage, eveneens voorzien van elektra, biedt een zeldzaam stukje luxe midden in het centrum. Ideaal voor het overdekt parkeren van uw auto of als extra opslagruimte. Voor het gebouw bevindt zich bovendien een privéparkeerterrein, exclusief voor bewoners van het complex. Hier kunt u parkeren met een parkeervergunning. Aanvullend: - de vraagprijs van € 295.000,- is voor het appartement en de berging. De garage is optioneel te koop voor een vraagprijs van € 25.000,-. - bewoners in de leeftijdscategorie tussen 45 en 75 jaar zijn hier van harte welkom; - servicekosten: € 212,43 per maand; - aanvaarding: in overleg. Snelle oplevering mogelijk.

Mortgage berekenen

€ 295.000

Cost of copper (estimated): € 7.750

2% transfer tax (€ 5.900) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 302.750

2,78%

Yearly

%

€ 14.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 295.000 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
3 rooms
Bedrooms
2 bedrooms
Bathrooms
1 badkamer en 1 apart toilet
Floors
1 woonlaag
Located on
4e woonlaag

Areas and volumes

Living area
84 m²
Content
277 m³
External storage space
29 m²

Construction and Energy

Year of construction
1965
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak bedekt met bitumineuze dakbedekking
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Nefit (gas gestookt combiketel, eigendom)
Energy label
B

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE periodic contribution
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In centrum en vrij uitzicht
Salvage
Inpandig
Parking
Betaald parkeren, openbaar parkeren en parkeervergunningen
Garage type
Garagebox en inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
05-06-2025
Sale date
23-09-2025

Bathroom facilities

Douche en wastafel

Garage facilities

Elektra

Additional features

  • Buitenzonwering
  • glasvezelkabel
  • lift
  • mechanische ventilatie
  • natuurlijke ventilatie
  • schuifpui
  • en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 3901

Google Maps

Veenendaal on the map

Geographic orientation and real estate agent density in Veenendaal

Residential and neighborhood statistics in Veenendaal

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Veenendaal. In 2026 were there 70.799 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 394.000.

Residents

70.799

Last year: 2026

Average WOZ

EUR 394.000

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 32.400

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

2.223

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Veenendaal
Year Residents
2022 67.671
2023 68.525
2024 69.440
2025 70.352
2026 70.799

Annual WOZ value

WOZ value per year in Veenendaal
Year Average WOZ
2021 EUR 275.000
2022 EUR 303.000
2023 EUR 374.000
2024 EUR 388.000
2025 EUR 394.000

Composition of residents

Age build-up

65+: 13.483 0-15: 12.536 15-25: 8.594 25-45: 18.529 45-65: 17.210

Education level

Hoger

28

Praktisch

27

Middelbaar

44

Origin of residents (2025)

Europa

3.700

Nederland

54.861

Buiten Europa

11.791

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 4.088
Appartementen 13.201
Tussenwoningen 9.773
Vrijstaande woningen 1.857
Twee-onder-één-kap woningen 2.974

Construction period of buildings

Voor 1700 0
1700 tot 1900 32
1900 tot 1925 722
1925 tot 1950 2.244
1950 tot 1970 2.388
1970 tot 1980 3.514
1980 tot 1990 3.818
1990 tot 2000 3.867
2000 tot 2010 1.266
2010 tot 2020 2.012
2020 en later 1.450

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label A

8.354

Label C

8.320

Label B

5.401

Label D

2.259

Label E

1.833

Label G

1.497

Label F

1.367

Label A+

999

Label A+++

962

Label A++

716

Label A++++

77

Label A+++++

15

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Veenendaal
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.000 2.810
2021 1.130 2.860
2022 880 2.670
2023 740 2.510
2024 720 2.560

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 860 • Electricity: 2.770

Huurwoning

Gas: 620 • Electricity: 2.010

Koopwoning

Gas: 830 • Electricity: 2.840

Appartement

Gas: 570 • Electricity: 1.970

Tussenwoning

Gas: 740 • Electricity: 2.550

Vrijstaande woning

Gas: 1.320 • Electricity: 4.310

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 980 • Electricity: 3.160

Business activity in Veenendaal (2025)

Handel en HORECA 1.640
Nijverheid en energie 1.185
Zakelijke dienstverlening 2.350
Overheid, onderwijs en zorg 1.705
Landbouw, bosbouw en visserij 35
Vervoer, informatie en communicatie 740
Financiele diensten en onroerendgoed 510
Cultuur, recreatie en overige diensten 850

Total number of company establishments: 9.020

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Veenendaal
Period Crimes
jan 2026 211
jul 2025 197
jun 2025 175
mei 2025 206
mrt 2025 214
mrt 2026 211
nov 2024 191
nov 2025 173
okt 2024 191
okt 2025 192
sep 2024 175
sep 2025 182

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Veenendaal.

Frequently asked questions about living in Veenendaal

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Veenendaal?

Veenendaal telt in 2026 ongeveer 70.799 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal?

De gemiddelde WOZ-waarde in Veenendaal is in 2025 circa € 394.000.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Veenendaal ligt rond € 32.400 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Veenendaal?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 2.223 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Veenendaal?

In Veenendaal komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.201 woningen.

Meer houses in Veenendaal

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.