Residents
6.000
Last year: 2025
Royale instapklare eengezinswoning met 4 slaapkamers en ruime achtertuin met achterom. De royale woonkamer is voorzien van openslaande deuren naar de achtertuin en de half open keuken is modern uitgevoerd met een composiet werkblad en luxe inbouwapparatuur. Op de 1e verdieping zijn er drie slaapkamers en een riante vierde slaapkamer op zolder. Eventueel is deze kamer te splitsen zodat er een vijfde slaapkamer ontstaat. De zolder is voorzien van een grote dakkapel aan de voorkant van de woning. De achtertuin is gelegen op het (zuid)oosten en is echt een oase van rust, geeft veel privacy en deze achtertuin is voorzien van een heerlijke grote overkapping aan de achterzijde van de tuin. De woning is gelegen in een kindvriendelijke buurt met winkels in de nabije omgeving. Gunstig gelegen ten opzichte van openbaar vervoer en diverse uitvalswegen naar Amsterdam en Haarlem. Het centrum van Beverwijk is lopend of per fiets goed bereikbaar, net als het strand en duinen. Bouwjaar: ca. 1949 Gebruiksoppervlakte woonfunctie: ca. 114 m2 Inhoud: ca. 400 m3 Gebouwgebonden buitenruimte: 2 m2 Externe bergruimte: ca. 10 m2 Perceeloppervlakte: 163 m2 Indeling: Entree, hal met meterkast (14 groepen en 2 aardlekschakelaars) en trapopgang, ruim zwevend toilet met fonteintje, woonkamer met openslaande deuren en kunststof erker, half open keuken met composiet blad en inbouwapparatuur (o.a. koelvries-combinatie, oven, magnetron, vaatwasser en inductiekookplaat), openslaande deuren naar achtertuin met houten schuur met inklapbare werktafel, overkapping en verlichting 1e verdieping: Overloop, kast met wasmachine en droger, 3 slaapkamers, waarvan 1 met inbouwkast en deur naar balkon, badkamer met zwevend toilet, douchecabine, wastafel en wastafelmeubel, mechanische ventilatie en elektrische vloerverwarming (naast reguliere verwarming via radiatoren) 2e verdieping: Door middel van vaste trap bereikbare 2e verdieping, voorzolder met dakraam, c.v. opstelling, ruime slaapkamer met dakkapel en klein dakraam Bijzonderheden: - Ruime woning met 4 slaapkamers; - Gelegen in een rustige en kindvriendelijke buurt; - Kunststof kozijnen; - Openslaande deuren naar de achtertuin; - Zonnige achtertuin met achterom; - Nieuwe keuken (2021), merk Bruynzeel; - 10 zonnepanelen; - Tado systeem ruimte gestuurd verwarmen (m.u.v. zolder) - Ruime dakkapel op zolder; - Gunstig gelegen t.o.v. de uitvalswegen richting Haarlem, Amsterdam en Alkmaar. Interesse in dit huis? Schakel direct uw eigen NVM-aankoopmakelaar in. Uw NVM-aankoopmakelaar komt op voor úw belang en bespaart u tijd, geld en zorgen. Adressen van collega NVM-aankoopmakelaars vindt u op Funda.
€ 425.000
Cost of copper (estimated): € 10.350
2% transfer tax (€ 8.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)
Total purchase (incl. p.p.): € 435.350
2,78%
Yearly
€ 21.250
Direct available
Estimated mortgage
Indicative gross monthly cost
Based on annuity and 30 year term
Indicative net monthly cost
iDisclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45).
Douche, toilet, wastafel, en wastafelmeubel
Geographic orientation and real estate agent density in Velsen-Noord
View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Velsen-Noord. In 2025 were there 6.000 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 294.000.
Residents
6.000
Last year: 2025
Average WOZ
EUR 294.000
Last year: 2025
Average income per person.
EUR 28.200
Source: AllNumbers
Crimes (current year)
370
Total registered
| Year | Residents |
|---|---|
| 2021 | 5.280 |
| 2022 | 5.315 |
| 2023 | 5.470 |
| 2024 | 5.710 |
| 2025 | 6.000 |
| Year | Average WOZ |
|---|---|
| 2021 | EUR 194.000 |
| 2022 | EUR 236.000 |
| 2023 | EUR 278.000 |
| 2024 | EUR 276.000 |
| 2025 | EUR 294.000 |
Hoger
620
Praktisch
1.750
Middelbaar
2.230
Europa
940
Nederland
3.130
Buiten Europa
1.930
Label A
512
Label C
457
Label E
399
Label B
358
Label D
358
Label F
301
Label G
225
Label A+++
110
Label A+
84
Label A++
20
Label A++++
3
Label A+++++
2
| Year | Gas (m3) | Electricity (kWh) |
|---|---|---|
| 2020 | 1.100 | 2.490 |
| 2021 | 1.280 | 2.520 |
| 2022 | 970 | 2.370 |
| 2023 | 860 | 2.260 |
| 2024 | 850 | 2.360 |
Hoekwoning
Gas: 1.080 • Electricity: 2.740
Huurwoning
Gas: 780 • Electricity: 1.970
Koopwoning
Gas: 980 • Electricity: 2.670
Appartement
Gas: 700 • Electricity: 1.890
Tussenwoning
Gas: 920 • Electricity: 2.430
Vrijstaande woning
Gas: 1.280 • Electricity: 2.520
Twee-onder-één-kap woning
Gas: 1.080 • Electricity: 2.780
Total number of company establishments: 880
| Period | Crimes |
|---|---|
| jan 2025 | 47 |
| jan 2026 | 34 |
| jul 2025 | 31 |
| jun 2025 | 31 |
| mei 2025 | 40 |
| mrt 2025 | 29 |
| nov 2024 | 40 |
| nov 2025 | 16 |
| okt 2024 | 27 |
| okt 2025 | 30 |
| sep 2024 | 45 |
| sep 2025 | 29 |
These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Velsen-Noord.
Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.
Velsen-Noord telt in 2025 ongeveer 6.000 inwoners.
De gemiddelde WOZ-waarde in Velsen-Noord is in 2025 circa € 294.000.
Het gemiddelde inkomen per inwoner in Velsen-Noord ligt rond € 28.200 per jaar.
Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 370 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.
In Velsen-Noord komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 1.100 woningen.
View more homes in this location.
1951XN Velsen-Noord
€ 395.000 k.k.
1951EG Velsen-Noord
€ 369.000 k.k.
€ 2.693/m²
1951BD Velsen-Noord
€ 385.000 k.k.
€ 3.182/m²
1951GC Velsen-Noord
€ 345.000 k.k.
€ 3.710/m²
1951EP Velsen-Noord
€ 369.000 k.k.
€ 4.100/m²
1951EB Velsen-Noord
€ 365.000 k.k.
€ 3.724/m²
1951KB Velsen-Noord
€ 265.000 k.k.
€ 4.206/m²
1951AD Velsen-Noord
€ 295.000 k.k.
€ 4.097/m²