Jump to content
Logo of Poels Makelaars

Jan van Broekhuizenstraat 17

5913RX Venlo • Limburg

Under consideration

€ 475.000 k.k.

Cost of copper (estimated): € 11.350

2% transfer tax (€ 9.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 486.350

Purchase price /m²: € 3.926

Photo Gallery

Description

Op toplocatie in Venlo-Oost is deze 2-onder-1 kapwoning gelegen. Deze woning heeft een ruime woonkamer, open keuken, inpandige garage met witgoedaansluiting, slaapkamer met badkamer ensuite op de begane grond, in totaal 5 slaapkamers en een ruime badkamer. De privacyrijke tuin is voorzien van veel groen, overkapping en een terras aan de achterkant. De woning beschikt over energielabel C. In de directe nabijheid bevinden zich winkel- en schoolvoorzieningen. Het centrum van Venlo is gelegen op ca. 5 minuten fietsafstand. Indeling: Begane grond: Vanuit de eigen oprit is de entree tot de woning te bereiken. De hal geeft toegang tot de inpandige garage, trapopgang naar de 1e verdieping, toiletruimte, meterkast en loopdeur naar de keuken. De separate toiletruimte is deels betegeld en voorzien van een toilet, fonteintje en buitenraam. De ruime woonkamer welke zeer veel natuurlijk lichtinval krijgt is ruim van opzet en staat in open verbinding met de keuken. De keuken is voorzien van een gasfornuis, afzuigkap, koelkast en combi-oven/ magnetron. Vanuit de woonkamer is er middels een schuifpui toegang tot de tuin en is er middels een loopdeur toegang tot de slaapkamer. De slaapkamer is ca. 14m² groot en heeft toegang tot de badkamer. De badkamer is geheel betegeld en voorzien van een inloopdouche, wastafel met meubel, en medicijnenkast. De gehele begane grond is voorzien van een laminaatvloer. 1e verdieping: De overloop geeft toegang tot 3 slaapkamers, badkamer en vaste trapopgang naar de 2e verdieping. De slaapkamers zijn ruim van opzet. De badkamer is voorzien van een toilet, douche, wastafel met meubel, verwarming en een dakraam. 2e verdieping: Middels een vaste trap is de ruime 2e verdieping te bereiken. Hier is de CV-ketel (Vaillant 2002) gepositioneerd. Hier is het mogelijk om gemakkelijk een 5e slaapkamer te realiseren. Tuin: De diepe achtertuin is gelegen op het noordoosten en biedt veel privacy. De tuin heeft een groot terras aan de woning met een zonnescherm. Verder heeft de tuin borders met beplanting en een 2e terras aan de achterzijde. Algemeen: woonoppervlakte 121m², inhoud 470m³, perceeloppervlakte 207m². De woning beschikt over energielabel C. Deze woning is gelegen aan een rustige straat in een kindvriendelijke woonwijk in Venlo-Oost. In de directe nabijheid bevinden zich winkel- en schoolvoorzieningen. Het centrum van Venlo is gelegen op ca. 5 minuten fietsafstand. Vraagprijs: €475.000 k.k ,-

Mortgage berekenen

€ 475.000

Cost of copper (estimated): € 11.350

2% transfer tax (€ 9.500) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 486.350

3,04%

Yearly

%

€ 23.750

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (zonder NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (15-05-2026 03:45). For non-NHG, an 80% mortgage of the market value has been used in this indication.

Alle features

Basis

Asking price
€ 475.000 k.k.
Status
Under consideration
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
Eengezinswoning, geschakelde 2-onder-1-kapwoning

Index

Rooms
6 rooms
Bedrooms
5 bedrooms
Bathrooms
2 badkamers en 1 apart toilet
Floors
3 woonlagen

Areas and volumes

Living area
121 m²
Land area
207 m²
Content
470 m³
Other enclosed space
12 m²
Building bound outdoor space
15 m²
External storage space
3 m²

Construction and Energy

Year of construction
1992
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Samengesteld dak bedekt met pannen
Insulation
Dakisolatie, dubbel glas, muurisolatie en vloerisolatie
Heating
Cv-ketel
Warm water
Cv-ketel
Boiler
Vaillant (gas gestookt combiketel uit 2002, eigendom)
Energy label
C

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom

Outdoor space and parking

Outdoor space
Aan rustige weg, in centrum en in woonwijk
Garden
Achtertuin, voortuin en zijtuin
Salvage
Aangebouwde houten berging
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren
Garage type
Inpandig
Garage capacity
1 car(s)

Planning

Available since
29-04-2026

Bathroom facilities

2 inloopdouches, 2 wastafels, 2 wastafelmeubels, en toilet

Additional features

  • Buitenzonwering

Maps

Postal code map

Postcode map for 5913

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Receive free, non-binding quotes

Compare multiple real estate agents and choose the best match.