Jump to content
Logo of Bouten Makelaardij B.V.

Jan Vermeerstraat 401

5914VT Venlo • Limburg

Sold

€ 179.500 k.k.

Cost of copper (estimated): € 5.440

2% transfer tax (€ 3.590) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total incl. VAT: € 184.940

Purchase price /m²: € 3.739

Photo Gallery

Description

Op de zevende verdieping van een appartementencomplex met lift is dit goed onderhouden appartement gelegen. Het appartement heeft een woonkamer met open keuken, slaapkamer, badkamer en-suite, een ruim balkon met prachtig weids uitzicht over Venlo en een separaat gelegen berging op de verdieping zelf. Het appartementencomplex is gelegen nabij het centrum van Venlo, net buiten de betaalde zone en in de directe nabijheid van winkels en scholen. De uitvalswegen A73 en A67 zijn op enkele autominuten te bereiken. Het appartement heeft een privé berging (op de woonetage) en een gezamenlijke fietsenberging op de begane grond. Aan de voorzijde van het gebouw is voldoende gratis parkeergelegenheid voor uw auto. Het complex is in 1971 gebouwd en uitstekend onderhouden. Indeling Begane grond Middels een overdekte entree komt u in de ruim opgezette centrale hal met bellentableau/intercom en brievenbussen. Zowel via het trappenhuis als de liftinstallatie heeft u toegang tot alle verdiepingen. Tevens is er nog een gezamenlijke fietsenberging aanwezig. Appartement 7e verdieping Het appartement is gelegen op de zevende verdieping evenals de direct naastgelegen eigen berging. De entree/hal geeft toegang tot de woonkamer en de slaapkamer. De woonkamer is voorzien van een houten plankenvloer. De open keuken is ingericht met een gasfornuis, oven, afzuigkap, een spoelbak en een losse vaatwasser. Vanuit de woonkamer is er toegang tot het ruime balkon. Het balkon is voorzien van een verhoogd gedeelte, voorzien van een hoekbank. Vanaf het balkon is er een weids uitzicht over Venlo. De slaapkamer is voorzien van een houten vloer. De moderne en-suite badkamer is ingericht met een douchecabine, wastafel met ombouwmeubel, zwevend toilet en de aansluitingen voor wasmachine en droger. De separaat gelegen privé berging is vanuit de galerij bereikbaar en ideaal als bergruimte. Ligging De woning is gelegen in een rustige en groene woonwijk in Venlo-Noord, op korte afstand van het centrum. In de directe omgeving vind je diverse voorzieningen zoals winkels, scholen en openbaar vervoer. Ook de uitvalswegen richting onder andere de A67 en A73 zijn vlot bereikbaar, waardoor de locatie zowel voor forenzen als gezinnen zeer gunstig is. Algemeen - Ruim balkon met prachtig weids uitzicht - Moderne badkamer (deels vernieuwd in 2024) - Meer dan voldoende openbare (gratis) parkeergelegenheden recht voor de deur - VVE bijdrage ca. € 162 en € 60 voorschot voor het gasverbruik. Lees de volledige omschrijving

Mortgage berekenen

€ 179.500

Cost of copper (estimated): € 5.440

2% transfer tax (€ 3.590) + notary (€ 1.150) + valuation (€ 700)

Total purchase (incl. p.p.): € 184.940

2,78%

Yearly

%

€ 8.975

Direct available

€

Estimated mortgage

Indicative gross monthly cost

Based on annuity and 30 year term

Indicative net monthly cost

i

Disclaimer: this mortgage calculation is a simplified indication based on general assumptions. No rights can be derived from the results shown. Calculated with 10-annual interest (met NHG), automatically determined based on the price limit € 470.000. Source: 10-jaars rente uit mortgage_rates (11-05-2026 03:45).

Alle features

Basis

Asking price
€ 179.500 k.k.
Status
Sold
Offer type
koop
House use
permanente bewoning
Type of dwelling
appartement, galerijflat (appartement)

Index

Rooms
2 rooms
Bedrooms
1 bedroom
Bathrooms
1 badkamer
Floors
1 woonlaag
Located on
7e woonlaag

Areas and volumes

Living area
48 m²
Content
158 m³
Building bound outdoor space
10 m²
External storage space
5 m²

Construction and Energy

Year of construction
1971
Construction method
Bestaande bouw
Roof type
Plat dak
Heating
Blokverwarming
Warm water
Centrale voorziening
Energy label
D

Land Registry and VvE

Property situation
Volle eigendom
Registered VvE KvK
Yes
VvE annual meeting
Yes
VvE reserve fund present
Yes
VvE maintenance plan
Yes
VvE opstalverzekering
Yes

Outdoor space and parking

Outdoor space
In woonwijk en vrij uitzicht
Parking
Op eigen terrein en openbaar parkeren

Planning

Available since
03-11-2025
Sale date
26-02-2026

Bathroom facilities

Inloopdouche, toilet, en wastafel

Additional features

  • Lift en TV kabel

Maps

Postal code map

Postcode map for 5914

Google Maps

Map of Venlo

Discover where agents are active in Venlo

Residential and neighborhood statistics in Venlo

View current location data on residents, WOZ development, housing stock, energy consumption, business activity and safety in Venlo. In 2025 were there 70.045 residents. The average WOZ value in 2025 is EUR 308.186.

Residents

70.045

Last year: 2025

Average WOZ

EUR 308.186

Last year: 2025

Average income per person.

EUR 28.855

Source: AllNumbers

Crimes (current year)

4.868

Total registered

Demographics and WOZ development

Inhabitants per year

Inhabitants per year in Venlo
Year Residents
2021 68.600
2022 68.680
2023 69.440
2024 69.795
2025 70.045

Annual WOZ value

WOZ value per year in Venlo
Year Average WOZ
2021 EUR 221.171
2022 EUR 237.703
2023 EUR 281.775
2024 EUR 283.295
2025 EUR 308.186

Composition of residents

Age build-up

65+: 15.670 0-15: 9.445 15-25: 8.245 25-45: 17.860 45-65: 18.815

Education level

Hoger

14.350

Praktisch

17.080

Middelbaar

21.990

Origin of residents (2025)

Europa

12.615

Nederland

44.545

Buiten Europa

12.885

Housing stock and construction periods

Types of homes

Hoekwoningen 5.002
Appartementen 13.528
Tussenwoningen 11.702
Vrijstaande woningen 2.724
Twee-onder-één-kap woningen 1.790

Construction period of buildings

Voor 1700 23
1700 tot 1900 316
1900 tot 1925 1.575
1925 tot 1950 3.218
1950 tot 1970 6.994
1970 tot 1980 4.507
1980 tot 1990 3.927
1990 tot 2000 2.517
2000 tot 2010 1.563
2010 tot 2020 869
2020 en later 616

Energy and sustainability

Energy label distribution

Label C

9.166

Label A

7.392

Label B

6.085

Label D

3.311

Label E

2.910

Label F

2.302

Label G

2.015

Label A+

654

Label A++

427

Label A+++

418

Label A++++

239

Label A+++++

25

Average energy consumption per year

Average energy consumption per year in Venlo
Year Gas (m3) Electricity (kWh)
2020 1.182 2.774
2021 1.327 2.800
2022 1.036 2.640
2023 868 2.522
2024 845 2.567

Consumption per house type

Hoekwoning

Gas: 1.016 • Electricity: 2.803

Huurwoning

Gas: 741 • Electricity: 2.001

Koopwoning

Gas: 991 • Electricity: 2.962

Appartement

Gas: 618 • Electricity: 1.798

Tussenwoning

Gas: 915 • Electricity: 2.645

Vrijstaande woning

Gas: 1.523 • Electricity: 4.267

Twee-onder-één-kap woning

Gas: 1.170 • Electricity: 3.229

Business activity in Venlo (2025)

Handel en HORECA 2.025
Nijverheid en energie 1.080
Zakelijke dienstverlening 1.925
Overheid, onderwijs en zorg 1.465
Landbouw, bosbouw en visserij 135
Vervoer, informatie en communicatie 665
Financiele diensten en onroerendgoed 430
Cultuur, recreatie en overige diensten 970

Total number of company establishments: 8.690

Recent crime statistics

Recent crime statistics in Venlo
Period Crimes
jan 2025 436
jan 2026 396
jul 2025 379
jun 2025 396
mei 2025 404
mrt 2025 415
nov 2024 449
nov 2025 402
okt 2024 403
okt 2025 481
sep 2024 359
sep 2025 375

These figures give an indicative picture of safety trends in the living environment of Venlo.

Frequently asked questions about living in Venlo

Short answers based on current local statistics, handy for a quick comparison of the living environment.

Hoeveel inwoners heeft Venlo?

Venlo telt in 2025 ongeveer 70.045 inwoners.

Wat is de gemiddelde WOZ-waarde in Venlo?

De gemiddelde WOZ-waarde in Venlo is in 2025 circa € 308.186.

Wat is het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo?

Het gemiddelde inkomen per inwoner in Venlo ligt rond € 28.855 per jaar.

Hoe veilig is wonen in Venlo?

Voor het huidige jaar gaat het om ongeveer 4.868 geregistreerde misdrijven. Gebruik deze cijfers als indicatie en vergelijk trends per periode.

Welke woningtypen komen het meest voor in Venlo?

In Venlo komt vooral "Appartementen" veel voor, met ongeveer 13.528 woningen.

Meer houses in Venlo

View more homes in this location.

Gratis vrijblijvende offertes ontvangen

Vergelijk meerdere makelaars en kies de beste match.