Como agente inmobiliario más vendido en Almelo (fuente NVM/FUNDA), nos encontramos a la cabeza con cifras de ventas que hablan por sí mismas. Nuestra presencia activa en las redes sociales, con casi 7000 seguidores en Facebook, demuestra lo importante que consideramos mantener el contacto con el mercado. A través de videos en vivo en Facebook ofrecemos una forma única de visitar propiedades, para que los clientes puedan obtener directam...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Willem de Clercqstraat 7
7604AR Almelo
€ 389.000 k.k.
€ 2.947/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 132 m²
- Área del lote
- 270 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Windmolenbroeksweg 25
7606JL Almelo
€ 199.000 k.k.
€ 2.341/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 85 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Egbert ten Catelaan 4
7604AV Almelo
€ 849.000 k.k.
€ 2.830/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 300 m²
- Área del lote
- 605 m²
- Habitaciones de dormir
- 7
-
- Disponible
De Sperwer 2
7609TC Almelo
€ 479.000 k.k.
€ 3.496/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 137 m²
- Área del lote
- 351 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Hofwijck 12
7608LB Almelo
€ 319.000 k.k.
€ 2.552/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 175 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ambtstraat 17
7605EN Almelo
€ 239.000 k.k.
€ 2.366/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 101 m²
- Área del lote
- 128 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (138)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
138 reseñas total
Funda
101 opiniones en Funda
37 reseñas en Google
-
De Sperwer 21
10We zijn erg tevreden over de begeleiding van deze makelaar. Er wordt snel geschakeld, goed meegedacht en afspraken worden direct opgepakt. De service is uitstekend en de communicatie vlot en duidelijk. Een professionele aanpak met echte daadkracht!
-
Mahlerstraat 13
9Het gaat/ging zoals verwacht.
-
Jan Tooropstraat 92
9Contact met de makelaar verliep soepel. Zijn erg deskundig en weten goed wat er speelt op de woningmarkt. Voor mij was het de eerste keer dat ik met verkoop van een woning te maken had en ze hielpen mij erg goed. Ze zijn goed bereikbaar en je kan ze altijd contacten met vragen, ze hebben mij goed op de hoogte gehouden van alle stappen en mij daar goed in begeleid. Ik ben blij dat ik voor Kamphuis gekozen heb. Speciaal dank aan Sander!
-
Jan Janslaan 54
10Het contact met de makelaar was echt super ze begeleiden je goed. Je kan alles aan ze vragen en houden je goed op de hoogte
-
Laan van Indië 24
9Uitermate tevreden over het verkoopproces. Goede communicatie, goed inzicht in mogelijkheden en kansen.
-
Saffierstraat 10
10Erg goed, snel en zeer vriendelijk begeleid met de verkoop van ons huis! Na een goed gesprek werd alles snel in gang gezet.
-
Heslingahuis 17
10Traducido por IAEl contacto personal y la asistencia hicieron que no hubiera estrés durante la venta de la casa.