Asbroek Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke dienstverlening in Enter. Wij zijn actief in de regio en beloven doorzichtigheid, betrokkenheid en een klantgerichte aanpak. Onze expertise ligt in de bemiddeling bij aankoop en verkoop van onroerend goed, met een focus op transparante communicatie en individuele voorkeuren. Wij bieden onafhankelijke taxaties en ondersteunen u bij elke stap van het proces. Onze werkwijze is geba...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Erve Oldenhof 65
7468JD Enter
€ 398.000 k.k.
€ 2.884/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 138 m²
- Área del lote
- 479 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Dokter J. Veldhuijzen van Zantenstraat 54
7468BB Enter
€ 349.000 k.k.
€ 3.008/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 116 m²
- Área del lote
- 182 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Werfstraat 5
7468GG Enter
€ 749.000 k.k.
€ 4.005/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 415 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Voormors 112
7468HE Enter
€ 479.000 k.k.
€ 2.589/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 185 m²
- Área del lote
- 361 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Erve Roerinck 62
7468JN Enter
€ 595.000 k.k.
€ 3.459/m²
A+++Guardar como favorito- Superficie construida
- 172 m²
- Área del lote
- 344 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido
Broekmolen 6
7627LN Bornerbroek
€ 319.000 k.k.
€ 3.097/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 103 m²
- Área del lote
- 211 m²
- Habitaciones de dormir
- 4