Houmes Makelaars
Houmes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Westkapelle. Wij zijn vertrouwd met de lokale markt en staan voor u klaar om uw woonwensen te realiseren. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en efficiënte zoek- of verkoopproces. Wij bieden een breed aanbod van diensten, van verkoopbegeleiding tot taxaties en adviezen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voorke...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
de Ruyterstraat 7
4371BA Koudekerke
€ 449.500 k.k.
€ 3.809/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 282 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Dynamoweg 9
4382WZ Vlissingen
€ 550.000 k.k.
€ 2.052/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 268 m²
- Área del lote
- 650 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Veersesingel 238
4332TH Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 115 m²
- Área del lote
- 218 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Adriaan Virulystraat 4
4361GA Westkapelle
€ 359.000 k.k.
€ 3.205/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Torenstraat 20
4361CV Westkapelle
€ 389.000 k.k.
€ 3.137/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 124 m²
- Área del lote
- 187 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
West Achterweg 2 a
3255AZ Oude-Tonge
€ 245.000 k.k.
€ 3.889/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 63 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
Reviews (13)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
13 reseñas total
13 reseñas en Google
-
Wendy De Witte
8 -
Petra Argendorf
10Traducido por IAAyuda rápida y sencilla
-
Bianca H
6 -
jiejie hu
2Traducido por IASi pudiera dar 0 estrellas, lo haría, no hacer negocios
-
Wkp Tuig
2 -
stephan dv
10 -
Mariella Vrijenhoef
10 -
Nico Mueller
10 -
Nancy Dierckx
10Traducido por IAExperiencia muy fina
-
Jan Hengst
2 -
Eric Luijsterburg
4 -
Hans Priem
2Traducido por IANo haría negocios con él.
-
Gabriele Weber
2Hij reageerde niet eens op ons bod op het huis. We kwamen er pas bij toeval achter dat het huis aan een andere bieder was verkocht.