Houmes Makelaars
Houmes Makelaars staat voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst in Westkapelle. Wij zijn vertrouwd met de lokale markt en staan voor u klaar om uw woonwensen te realiseren. Onze ervaring en kennis van de regio zorgen voor een gerichte en efficiënte zoek- of verkoopproces. Wij bieden een breed aanbod van diensten, van verkoopbegeleiding tot taxaties en adviezen. Onze werkwijze is transparant, gedetailleerd en gericht op uw voorke...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
de Ruyterstraat 7
4371BA Koudekerke
€ 449.500 k.k.
€ 3.809/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 118 m²
- Fläche des Grundstücks
- 282 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Dynamoweg 9
4382WZ Vlissingen
€ 550.000 k.k.
€ 2.052/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 268 m²
- Fläche des Grundstücks
- 650 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Veersesingel 238
4332TH Middelburg
€ 475.000 k.k.
€ 4.130/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 115 m²
- Fläche des Grundstücks
- 218 m²
- Schlafzimmer
- 3
-
- Verfügbar
Adriaan Virulystraat 4
4361GA Westkapelle
€ 359.000 k.k.
€ 3.205/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 157 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Torenstraat 20
4361CV Westkapelle
€ 389.000 k.k.
€ 3.137/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 124 m²
- Fläche des Grundstücks
- 187 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verkauft
West Achterweg 2 a
3255AZ Oude-Tonge
€ 245.000 k.k.
€ 3.889/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 63 m²
- Fläche des Grundstücks
- —
- Schlafzimmer
- 2
Bewertungen (13)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
13 Bewertungen insgesamt
13 Bewertungen bei Google
-
Wendy De Witte
8 -
Petra Argendorf
10Übersetzt durch KISchnelle und unkomplizierte Hilfe
-
Bianca H
6 -
jiejie hu
2Übersetzt durch KIWenn ich 0 Sterne vergeben könnte, hätte ich das getan, keine Geschäfte machen.
-
Wkp Tuig
2 -
stephan dv
10 -
Mariella Vrijenhoef
10 -
Nico Mueller
10 -
Nancy Dierckx
10Übersetzt durch KISehr schöne Erfahrung
-
Jan Hengst
2 -
Eric Luijsterburg
4 -
Hans Priem
2Übersetzt durch KIIch würde da keine Geschäfte machen.
-
Gabriele Weber
2Hij reageerde niet eens op ons bod op het huis. We kwamen er pas bij toeval achter dat het huis aan een andere bieder was verkocht.