Makelaardij Aart van den Bor is sinds 1980 actief in de onroerendgoedmarkt en heeft zich gespecialiseerd in de verkoop, aankoop en taxatie van woningen en bedrijfspanden. In 2003 werd het team versterkt met Diane van den Bor, die als makelaar, taxateur en assurantie tussenpersoon werkt. Het kantoor is sinds 1995 gevestigd aan de Westerdorpsstraat in Hoevelaken en beschikt ook over een woonetalage in Nijkerk. Ons bedrijf staat voor betro...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nassaulaan 26
3871CX Hoevelaken
€ 429.500 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Veenlanden 22
3871RD Hoevelaken
€ 500.000 k.k.
€ 4.464/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 135 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Kwartel 22
7693VK Sibculo
€ 159.500 k.k.
€ 1.854/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 86 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Nassaulaan 26
3871CX Hoevelaken
€ 450.000 k.k.
€ 3.600/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 125 m²
- Área del lote
- 168 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Ommerkanaal Oost 32
7731TT Ommen
€ 675.000 k.k.
€ 2.848/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 237 m²
- Área del lote
- 1570 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Vendido bajo reserva
Sportweg 16
3871HH Hoevelaken
€ 599.000 k.k.
€ 5.254/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 328 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (32)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
32 reseñas total
Funda
15 opiniones en Funda
17 reseñas en Google
-
Otwardplaats 25
10Dit huis bij Aart gekocht en nu 43 jaar later door hem laten verkopen. We zijn blij met de persoonlijke benadering en bij vragen staan Aart en zijn team altijd voor je klaar. Wij zijn erg tevreden.
-
Olmenlaan 13
10altijd aart van de bor gehad bij verkoop huizen,nu bij diana (dochter) wat een super meid.altijd behulpzaam.we konden haar altijd bellen,het was nooit teveel.bedankt diana.
-
B M
2Onprettige en zeer ongeïnteresseerde man. Ons verhaal ging totaal aan hem voorbij tijdens het bezichtigen van een woning in Hoevelaken. Door zijn vervelende houding hebben wij een onprettige bezichtiging gehad. En dit drukt op het gevoel dat je bij zo'n woning hebt. Hierdoor ervoor gekozen om verder te kijken.
-
Hulckesteijn 3 046
9Traducido por IALa inmobiliaria Aart vd bor es muy conocida en el entorno y lo ha demostrado durante la venta. La comunicación fue excelente y siempre se da una respuesta clara a las preguntas.
-
Julianalaan 20
10Traducido por IATodo el proceso ha sido simplemente genial ... nada es notable ... piensan contigo y buscan soluciones simplemente BIEN 😃
-
Hulckesteijn - Le Fosse 18 0 ong
9Traducido por IAHemos mantenido un buen contacto con Aart. Aart es un chico de la calle del parque, así que sabe exactamente qué caminos debe recorrer.
-
Patrimoniumstraat 25