Meerwaerde Makelaars en Financieel adviseurs
In Bunschoten-Spakenburg staat Meerwaerde Makelaars en Financieel adviseurs voor betrouwbare hulp bij de koop, verkoop en huur van woningen en bedrijfspanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en persoonlijke aandacht, helpen we u zorgvuldig en transparant door ieder stuk van de makelaarsproces. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur van woningen en bedrijfspanden. Bovendien bieden we financieel advies aa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Nieuwe Schans 79
3751BB Bunschoten-Spakenburg
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 79 m²
- Área del lote
- 77 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Hoekstraat 13
3751AL Bunschoten-Spakenburg
€ 630.000 k.k.
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 142 m²
- Área del lote
- 105 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Prinses Julianastraat 21
3751CN Bunschoten-Spakenburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.374/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 107 m²
- Área del lote
- 157 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Oude Haven 19
3751AK Bunschoten-Spakenburg
€ 535.000 k.k.
€ 5.815/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 92 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
De Kleine Pol 16
3751VV Bunschoten-Spakenburg
€ 900.000 k.k.
€ 4.813/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 187 m²
- Área del lote
- 289 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Westerzate 9
3752GA Bunschoten-Spakenburg
€ 560.000 k.k.
€ 4.746/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 118 m²
- Área del lote
- 316 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
Reviews (81)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
81 reseñas total
Funda
60 opiniones en Funda
21 reseñas en Google
-
Kievit 4
9Goed contact, via de app, telefonisch, ook fysiek. Mooie promotie filmpjes. Goed advies gekregen, meelevend en een luisterend oor. Wij hebben het als een prettige samenwerking ervaren.
-
Kubboot 20
10Traducido por IALa asistencia fue genial, pero la casa estaba definitivamente vendida en un momento dado y eso lo supimos más tarde del agente inmobiliario. Ahora se informó 1 día antes del plazo de período de financiación..
-
Bachlaan 39
9Het contact was goed en door de snelle schakeling is ons huis snel op de markt gekomen en vlot verkocht.
-
Peter Dorleijnplein 4
8Heel plezierig contact en weet waar over hij praat. Deskundig advies gehad. Was een zeer prettige samenwerking.
-
Zuiderzeelaan 23
10Wij hebben met deze firma voor de 3e keer een huis gekocht ons 1e huis gekocht in 1989,2e huis in 2002 en in 2025 in Spakenburg en ons 3e huis in Drenthe. Wat een geweldig team zijn zij,als je vragen hebt kun je altijd bij hen terecht en zij denken met jou mee over alles. Kortom het zijn toppers.
-
Da Costastraat 26
9Meerwaerde was realistisch en actiegericht gedurende het hele verkoopproces: dat kwam onder andere goed tot uiting in de video waarin de woning werd getypeerd voor het publiek.
-
Sara Burgerhartsingel 93
8Fijne makelaar en hield ons op de hoogte over het proces. Handig om een groepsapp te hebben waarin alles ook werd aangegeven