Meerwaerde Makelaars en Financieel adviseurs
In Bunschoten-Spakenburg staat Meerwaerde Makelaars en Financieel adviseurs voor betrouwbare hulp bij de koop, verkoop en huur van woningen en bedrijfspanden. Met een sterke focus op klantgerichtheid en persoonlijke aandacht, helpen we u zorgvuldig en transparant door ieder stuk van de makelaarsproces. Onze dienstverlening omvat verkoop, aankoop, verhuur en aanhuur van woningen en bedrijfspanden. Bovendien bieden we financieel advies aa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Nieuwe Schans 79
3751BB Bunschoten-Spakenburg
€ 435.000 k.k.
€ 5.506/m²
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 79 m²
- Superficie du terrain
- 77 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Hoekstraat 13
3751AL Bunschoten-Spakenburg
€ 630.000 k.k.
DEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 142 m²
- Superficie du terrain
- 105 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Prinses Julianastraat 21
3751CN Bunschoten-Spakenburg
€ 575.000 k.k.
€ 5.374/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 107 m²
- Superficie du terrain
- 157 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Oude Haven 19
3751AK Bunschoten-Spakenburg
€ 535.000 k.k.
€ 5.815/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 92 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Disponible
De Kleine Pol 16
3751VV Bunschoten-Spakenburg
€ 900.000 k.k.
€ 4.813/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 187 m²
- Superficie du terrain
- 289 m²
- Chambres de coucher
- 5
-
- Disponible
Westerzate 9
3752GA Bunschoten-Spakenburg
€ 560.000 k.k.
€ 4.746/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 118 m²
- Superficie du terrain
- 316 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (81)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
81 avis total
Funda
60 commentaires sur Funda
21 commentaires sur Google
-
Kievit 4
9Goed contact, via de app, telefonisch, ook fysiek. Mooie promotie filmpjes. Goed advies gekregen, meelevend en een luisterend oor. Wij hebben het als een prettige samenwerking ervaren.
-
Kubboot 20
10Begeleiding was prima, maar het huis was op een gegeven moment definitief verkocht en dat hoorden wij pas later van de makelaar. Nu werd het 1 dag voor de deadline van financieringsperiode gemeld..
-
Bachlaan 39
9Het contact was goed en door de snelle schakeling is ons huis snel op de markt gekomen en vlot verkocht.
-
Peter Dorleijnplein 4
8Heel plezierig contact en weet waar over hij praat. Deskundig advies gehad. Was een zeer prettige samenwerking.
-
Zuiderzeelaan 23
10Wij hebben met deze firma voor de 3e keer een huis gekocht ons 1e huis gekocht in 1989,2e huis in 2002 en in 2025 in Spakenburg en ons 3e huis in Drenthe. Wat een geweldig team zijn zij,als je vragen hebt kun je altijd bij hen terecht en zij denken met jou mee over alles. Kortom het zijn toppers.
-
Da Costastraat 26
9Meerwaerde was realistisch en actiegericht gedurende het hele verkoopproces: dat kwam onder andere goed tot uiting in de video waarin de woning werd getypeerd voor het publiek.
-
Sara Burgerhartsingel 93
8Fijne makelaar en hield ons op de hoogte over het proces. Handig om een groepsapp te hebben waarin alles ook werd aangegeven