Van Hoeve Makelaars, Taxateurs en Adviseurs
Van Hoeve Makelaars, Taxateurs en Adviseurs is gevestigd in Terneuzen. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur en aankoop van onroerend goed. Daarnaast zijn wij gespecialiseerd in taxaties en financieel advies, met expertise op gebieden als bedrijfsruimte, winkels en recreatie. Onze kennis van de markt is onderbouwd door diverse certificaten, waaronder VastgoedCert en FIABCI. Wij werken met beroepsdeskundigh...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Fahrenheitlaan 646
4532JW Terneuzen
€ 449.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 170 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Singelweg 113
4571KC Axel
€ 375.000 k.k.
€ 2.344/m²
FGuardar como favorito- Superficie construida
- 160 m²
- Área del lote
- 555 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Zelzaetseweg 10
4574NV Zuiddorpe
€ 319.000 k.k.
€ 3.038/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 105 m²
- Área del lote
- 925 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Celsiusstraat 35
4532KV Terneuzen
€ 587.000 k.k.
€ 2.935/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 200 m²
- Área del lote
- 633 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kaai 29
4524CL Sluis
€ 550.000 k.k.
€ 3.793/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 145 m²
- Área del lote
- 145 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Ridder Robertstraat 5
4543AL Zaamslag
€ 275.000 k.k.
€ 3.929/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 70 m²
- Área del lote
- 343 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (44)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
44 reseñas total
Funda
6 opiniones en Funda
38 reseñas en Google
-
Kerekeza K
2Ik had een afspraak gemaakt voor een bezichtiging van een woning in Terneuzen op 3 februari 2026 om 17:00 uur. Op het laatste moment, 2,5 uur voor de afspraak, werd de afspraak verplaatst naar 9 februari om 17:00 uur. Ik kwam op 9 februari om 17:00 uur aan, maar er was geen makelaar, niemand van het makelaarskantoor! Ik denk dat ze de afspraak vergeten waren! Ik heb mijn tijd verspild... Ik was helemaal vanuit Vlissingen komen rijden (30 km enkele reis)... Wees voorzichtig met dit makelaarskantoor.
-
Sint Jansdijk 1
10Betrouwbare en deskundige makelaar die op een rustige manier goede begeleiding en ondersteuning biedt. De verkoop is heel soepel verlopen.
-
Piet Hein
2Traducido por IAMuy desagradable y pesado. Una lección de autoconocimiento no estaría mal.
-
Churchilllaan 1060
8Traducido por IAColaboración agradable, contacto personal, siempre accesible. Bien informado sobre la situación del mercado local. Hemos contratado al equipo de Van Hoeve Makelaars para la venta de un apartamento en Terneuzen, junto a la Westerschelde; lo recomiendo encarecidamente.
-
Canisvlietstraat 14
10Traducido por IASoy un cliente satisfecho de Hoeve Makelaar Terneuzen, nos ayudaron y acompañaron profesionalmente en la venta de nuestra casa en Sluiskil. Ahora que la casa está vendida, aún he recibido ayuda adicional, apoyo e información. Realmente recomendable para una venta rápida de tu casa. ¡Pulgar arriba, Hendrick!