Van Gassen Vastgoed
Van Gassen Vastgoed is uw betrouwbare makelaar in de regio Hulst en Terneuzen. Wij staan voor transparantie, betrouwbaarheid en een persoonlijke aanpak die aansluit bij uw wensen. Onze kennis van de lokale markt helpt u snel en doelgericht op weg met het (ver)kopen van uw woning. Wij bieden dienstverlening in verkoop en aankoop, met een werkwijze die gericht is op snelle en succesvolle transacties. Ons team is geaccrediteerd met het Vas...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Margrietstraat 24
4587BD Kloosterzande
€ 275.000 k.k.
Guardar como favorito- Superficie construida
- 100 m²
- Área del lote
- 217 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Rapenburg 106 a
4581AG Vogelwaarde
€ 395.000 k.k.
€ 2.219/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 178 m²
- Área del lote
- 433 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Frederik Hendrikstraat 2
4586AB Lamswaarde
€ 250.000 k.k.
€ 2.273/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 543 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Vogellaan 2
4533ET Terneuzen
€ 475.000 k.k.
€ 3.417/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 139 m²
- Área del lote
- 271 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Kruispolderkaai 1
4587RE Kloosterzande
€ 450.000 k.k.
€ 2.903/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 155 m²
- Área del lote
- 1013 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
's-Gravenstraat 143
4567AC Clinge
€ 395.000 k.k.
€ 2.821/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 140 m²
- Área del lote
- 950 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
Reviews (49)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
49 reseñas total
Funda
23 opiniones en Funda
26 reseñas en Google
-
Oosthof 18
10Van Gassen Vastgoed is altijd bereikbaar, ook in het weekend. Hierdoor onze woning zeer snel verkocht.
-
Karel Doormanstraat 25
9Goed en snel contact met makelaar gehad tijdens verkoopproces. Begrijpelijk advies en een vlotte afhandeling van de verkoop.
-
Bossestraat 36 A
10Contact met makelaar was erg prettig, we kregen snelle reacties op onze vragen, duidelijke uitleg over hoe alles zou gaan verlopen.
-
Beneluxstraat 122
10Wij verkochten nu een 2 de keer een huis met Van Gassen en zouden direct weer voor hun kiezen. Duidelijk uitleg , steeds bereikbaar. Altijd vriendelijk en kalm. Gewoon top! Dank je wel Angeleen.
-
Margrietstraat 4
9Traducido por IAMuy bien accesible, fácil a través de WhatsApp. La casa se vendió muy rápido y todo se resolvió rápidamente. ¡Top agente inmobiliario!
-
Kerkdreef 18
10Traducido por IAUna conversación agradable, nos hizo decidir inmediatamente continuar con esta agencia. Nos informaron bien y cuando hubo visitas, nos informó por correo electrónico o por teléfono.
-
Lilianne Lily
10Traducido por IASiempre accesible, respuesta rápida a las preguntas, profesional, ha gestionado todo hasta el último detalle para nosotros. En resumen, si buscas un agente inmobiliario que te acompañe completamente y cumpla con sus citas, entonces Angeleen van Gassen es el lugar correcto. Para nosotros, ¡¡6 estrellas!! Walter y Lilianne Kennes