Kim Boontjes Makelaar
In en rond Schagen staat Kim Boontjes Makelaar voor betrouwbare, persoonlijke en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op de regio en een duidelijke belofte: uw wensen staan centraal, van de eerste afspraak tot het moment dat u de sleutel in handen krijgt. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Met expertise in nieuw bouw en recreatie, onderbouwd door...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Haagbeukstraat 57
1741VC Schagen
€ 395.000 k.k.
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 120 m²
- Área del lote
- 158 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Sternstraat 11
1755PE Petten
€ 385.000 k.k.
€ 3.130/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 123 m²
- Área del lote
- 164 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
Iepenlaan 141
1741TD Schagen
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 164 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Patrijzenhof 59
1742BE Schagen
€ 435.000 k.k.
€ 3.398/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 128 m²
- Área del lote
- 196 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Disponible
Jan van Gentstraat 40
1755PC Petten
€ 395.000 k.k.
€ 3.591/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 110 m²
- Área del lote
- 169 m²
- Habitaciones de dormir
- 5
-
- Disponible
J.J. Wernerstraat 47
1768AX Barsingerhorn
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 112 m²
- Área del lote
- 350 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (123)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
123 reseñas total
Funda
79 opiniones en Funda
44 reseñas en Google
-
Saffier 55
9Top makelaar, transparant, met een goede markt strategie. Duidelijkheid en betrouwbare info naar beide zijde (koper vs. verkoper).
-
Mosterdpot 36
9Prima makelaar. Goed bereikbaar zelf s' avonds. Ze weet van aanpakken en heeft goede kennis van de markt.
-
J.A. de Boerstraat 18
10Omdat we Kim al zolang kennen, hadden wij het volste vertrouwen in haar enthousiaste vakvrouwschap! Zij heeft ons een fantastische begeleiding gegeven bij de verkoop van ons huis. Wij zijn trots en enorm blij met Kim.
-
Oude Rijksweg 89
9Fijne makelaar. Zakelijk, deskundig en goed persoonlijk contact in één hand. Minimaal honderd tekens om hier in te vullen. Woorden schieten mij te kort. Vandaar deze afsluiting.
-
Sperwerhof 35
10Kim is een gedreven makelaar, die de stappen al in haar hoofd heeft en hier snel op acteert waardoor ze soms vergeet de verkopende partij goed mee te nemen. Ze is echter altijd bereid om vragen te beantwoorden! Ik ben ik zeer tevreden over Kim haar deskundigheid en handelen!
-
Doornenhof 22
10Kim weet waar ze het over heeft, heeft een goede kennis van de markt. Kim communiceert duidelijk, en reageert wanneer mogelijk snel.
-
Oostersingel 18
10Kim Boontjes is een leuke vriendelijke en zakelijke vrouw. Prijs kwaliteit is uitstekend. Vraagt 1% v d verkoop prijs incl. het maken van foto's-fimpje - en omschrijving. Dat ziet er allemaal goed uit.