Kim Boontjes Makelaar
In en rond Schagen staat Kim Boontjes Makelaar voor betrouwbare, persoonlijke en resultaatgerichte makelaarsdienstverlening. Met een sterke focus op de regio en een duidelijke belofte: uw wensen staan centraal, van de eerste afspraak tot het moment dat u de sleutel in handen krijgt. Het kantoor biedt een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, aankoop, verhuur en taxaties. Met expertise in nieuw bouw en recreatie, onderbouwd door...
Aktuelles Wohnungsangebot
-
- Verfügbar
Haagbeukstraat 57
1741VC Schagen
€ 395.000 k.k.
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 120 m²
- Fläche des Grundstücks
- 158 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Sternstraat 11
1755PE Petten
€ 385.000 k.k.
€ 3.130/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 123 m²
- Fläche des Grundstücks
- 164 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
Iepenlaan 141
1741TD Schagen
€ 399.000 k.k.
€ 3.117/m²
CAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 164 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Patrijzenhof 59
1742BE Schagen
€ 435.000 k.k.
€ 3.398/m²
BAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 128 m²
- Fläche des Grundstücks
- 196 m²
- Schlafzimmer
- 4
-
- Verfügbar
Jan van Gentstraat 40
1755PC Petten
€ 395.000 k.k.
€ 3.591/m²
Als Favorit speichern- Wohnfläche
- 110 m²
- Fläche des Grundstücks
- 169 m²
- Schlafzimmer
- 5
-
- Verfügbar
J.J. Wernerstraat 47
1768AX Barsingerhorn
€ 485.000 k.k.
€ 4.330/m²
AAls Favorit speichern- Wohnfläche
- 112 m²
- Fläche des Grundstücks
- 350 m²
- Schlafzimmer
- 3
Bewertungen (123)
Rezensionsplattformen
BronzescoresGesamtpunktzahl
123 Bewertungen insgesamt
Funda
79 Bewertungen auf Funda
44 Bewertungen bei Google
-
Saffier 55
9Top makelaar, transparant, met een goede markt strategie. Duidelijkheid en betrouwbare info naar beide zijde (koper vs. verkoper).
-
Mosterdpot 36
9Prima makelaar. Goed bereikbaar zelf s' avonds. Ze weet van aanpakken en heeft goede kennis van de markt.
-
J.A. de Boerstraat 18
10Omdat we Kim al zolang kennen, hadden wij het volste vertrouwen in haar enthousiaste vakvrouwschap! Zij heeft ons een fantastische begeleiding gegeven bij de verkoop van ons huis. Wij zijn trots en enorm blij met Kim.
-
Oude Rijksweg 89
9Fijne makelaar. Zakelijk, deskundig en goed persoonlijk contact in één hand. Minimaal honderd tekens om hier in te vullen. Woorden schieten mij te kort. Vandaar deze afsluiting.
-
Sperwerhof 35
10Kim is een gedreven makelaar, die de stappen al in haar hoofd heeft en hier snel op acteert waardoor ze soms vergeet de verkopende partij goed mee te nemen. Ze is echter altijd bereid om vragen te beantwoorden! Ik ben ik zeer tevreden over Kim haar deskundigheid en handelen!
-
Doornenhof 22
10Kim weet waar ze het over heeft, heeft een goede kennis van de markt. Kim communiceert duidelijk, en reageert wanneer mogelijk snel.
-
Oostersingel 18
10Kim Boontjes is een leuke vriendelijke en zakelijke vrouw. Prijs kwaliteit is uitstekend. Vraagt 1% v d verkoop prijs incl. het maken van foto's-fimpje - en omschrijving. Dat ziet er allemaal goed uit.