Lamberink Makelaars & Adviseurs
"Más de 35 años, tu agente en el norte"
Lamberink Makelaars & Adviseurs staat al meer dan 35 jaar voor u in het Noorden als betrouwbare partner bij de verkoop, aankoop en beheer van onroerend goed. Onze unieke aanpak zorgt ervoor dat jouw woning niet alleen goed, maar op een professionele manier in de schijnwerpers komt. Door middel van uitgebreide marketingstrategieën en een breed netwerk, zorgen we ervoor dat je huis bij de juiste kopers terechtkomt. Onze makelaars werken n...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Kroanenburg 35
9076KB St.-Annaparochie
€ 450.000 k.k.
€ 3.571/m²
BGuardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- 632 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Bûterblom-strjitte 20
9288AA Kootstertille
€ 300.000 k.k.
€ 3.448/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 87 m²
- Área del lote
- 281 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Disponible
Tjaarda 392
9202KZ Drachten
€ 185.000 k.k.
€ 3.246/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 57 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
-
- Disponible
Boskamp 17
8431PS Oosterwolde
€ 725.000 k.k.
€ 4.421/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 164 m²
- Área del lote
- 1163 m²
- Habitaciones de dormir
- 6
-
- Disponible
Raadhuisplein 30
9203EB Drachten
€ 469.000 k.k.
€ 3.722/m²
A+Guardar como favorito- Superficie construida
- 126 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Tjaarda 434
9202KZ Drachten
€ 125.000 k.k.
€ 3.378/m²
GGuardar como favorito- Superficie construida
- 37 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (39)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
39 reseñas total
Funda
24 opiniones en Funda
15 reseñas en Google
-
Hillie de Koe
10Back-office zaken altijd snel en goed geregeld 👍🏻 Contact met de makelaar erg prettig. Kortom: zeer aanbevolen! …
-
Rennie Gorter-de Jong
6 -
De Wetterwille 229
10Joop is een zeer betrokken makelaar. Het contact was uitstekend. Hij deed echt zijn best voor ons en gaf goede raad.
-
De Ekkers 18
10Nauw en goed contact met mijn aangewezen makelaar gehad. Goede en fijne begeleiding in het verkoop proces. Overige medewerkers ook erg fijn in omgang zoals telefonisch contact. Ik beveel Lamberink maelaars zeker aan bij hulp in het verkopen van een woning.
-
Vaart Nz 107
8Goede begeleiding en service, zoals hulp bij om het huis er netjes eruit te laten zien. Zodat het voor de kopers goed uitziet.
-
De Nijverheid 170
10Traducido por IAEl contacto con Joop fue bueno. Joop informaba después de cada visita cómo había ido. Las expectativas para la venta eran claras desde el principio, y la vivienda finalmente se vendió bien. También el contacto con otros empleados de lamberink fue bueno.
-
Oosterse Es 67
9Traducido por IALa comunicación fue perfecta. El agente inmobiliario respondió generalmente de forma ágil a mis preguntas. Soy un cliente satisfecho.
-
Het Oldehof 7
10Traducido por IAMuy buena ayuda de A a Z por parte de Pieter. Estamos muy satisfechos con la venta de nuestra vivienda, gracias