- Vendido
Sprengerlaan 1 II
6703EZ Wageningen
€ 342.500 k.k.
€ 4.691/m²
- Superficie construida
- 73 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
6711PW Ede • Gelderland
Zonnenberg Makelaardij Ede-Wageningen | Baerz & Co
9,7 / 3 reseñas
No reclamado
In de regio Ede en Wageningen staat Zonnenberg Makelaardij Ede-Wageningen | Baerz & Co voor betrouwbare en persoonlijke makelaarsdienst. Met jaren ervaring in de regio en een sterke focus op klantgerichtheid, helpen we zowel kopers als verkopers met vertrouwen en professionaliteit. Onze belofte is om elke transactie met zorg, doorzichtigheid en expertise te begeleiden. Wij bieden een breed aanbod van diensten, waaronder verkoop, verhuur, aankoop, taxaties en financieel advies. Onze werkwijze is transparant, gericht op de behoeften van onze klanten en gebaseerd op diepgang in het vastgoedmarktonderzoek. Met certificaten als NWWI, SCVM, SEH en WFT, combineren we kennis met praktijk. Onze medewerkers zijn beroepsbevoegd in Nederlands, Engels en Duits. Wij staan voor je klaar om jouw vastgoeddoelen te realiseren.
Los resultados se basan en los últimos 12 meses y muestran tanto la oferta como las viviendas adquiridas.
6703EZ Wageningen
€ 342.500 k.k.
€ 4.691/m²
3824LR Amersfoort
€ 500.000 k.k.
€ 0/m²
6862GX Oosterbeek
€ 648.000 k.k.
€ 0/m²
6828ER Arnhem
€ 349.500 k.k.
€ 4.111/m²
6871ZN Renkum
€ 825.000 k.k.
€ 4.365/m²
No se han encontrado viviendas para este filtro.
Zonnenberg Makelaardij Ede-Wageningen | Baerz & Co has been rated with a 9.7 out of total 3 reviews
Puntuación total
3 reseñas total
Funda
3 opiniones en Funda
Inmiddels heb ik meerdere woningen mogen kopen en verkopen via Zonnenberg Makelaardij. De makelaardij heeft een nette en toegankelijke uitstraling. Het contact is altijd prettig en ze zijn ruimdenkend in mogelijkheden en oplossingen. Gemotiveerde enthousiasme makelaar met gevoel voor mens en woning!
Beste meneer Nederlof, Hartelijk dank voor uw prachtige beoordeling. Wij willen u ook bedanken voor de fijne samenwerking. Met vriendelijke groet, Team Zonnenberg Makelaardij
La venta de nuestra vivienda transcurrió bien y rápidamente. El agente inmobiliario está entusiasmado y cumple con sus citas. El equipo es competente y se encarga de una comunicación rápida y buena.
Beste meneer en mevrouw van Drueten, Hartelijk dank voor uw prachtige beoordeling. Wij willen u ook bedanken voor de fijne samenwerking. Met vriendelijke groet, Team Zonnenberg Makelaardij
¡Estamos tan bien ayudados! Realmente muy agradable. Gracias al agente inmobiliario y también a las chicas en la oficina. También encontré muy agradable que viéramos cuántas visitas se realizaron y luego cuántas ofertas, así como los divertidos relatos personales de los interesados en la casa.