Hagedoorn Makelaars
"Servicio profesional y óptimo"
Hagedoorn Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak in de makelaarsdienstverlening. In Laren en omgeving helpen wij u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise ligt in het combineren van moderne marketingstrategieën met een diepe kennis van de lokale markt. Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijfspand op de juiste manier in beeld komt, zodat u het beste resultaat behaa...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
Plein 2000 85
1271KM Huizen
€ 498.000 k.k.
€ 5.298/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Steijnlaan 9 K
1217JR Hilversum
€ 489.000 k.k.
€ 5.963/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 82 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Booket 88
1261LV Blaricum
€ 565.000 k.k.
€ 4.631/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 122 m²
- Área del lote
- 226 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Comprado
Jan van Brakelstraat 41
1271WE Huizen
€ 415.000 k.k.
€ 5.320/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 78 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Herderstasje 11
3755TB Eemnes
€ 479.000 k.k.
€ 4.696/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 102 m²
- Área del lote
- 159 m²
- Habitaciones de dormir
- 4
-
- Vendido
Middenweg 9 a
1271AS Huizen
€ 279.000 k.k.
€ 6.200/m²
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 45 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 1
Reviews (18)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
18 reseñas total
Funda
8 opiniones en Funda
10 reseñas en Google
-
Ronald van der Aart
10In de afgelopen 25 jaar al verschillende malen met plezier en succes met Bert gewerkt. Afgelopen zomer heeft hij mijn huis in Blaricum verkocht. Snel en professioneel. Adviezen zijn deskundig, afspraken worden nagekomen, goed bereikbaar. Nuchtere, betrouwbare makelaar. Zou hem morgen weer inschakelen.
-
Tini Bak
10Meerdere makelaars benaderd, maar met Bert was er meteen een klik. Fijn en warm contact en alles transparant en volgens afspraak. Fijne fotograaf ook. Ons huis stond vrijdags op Funda en was dinsdag verkocht. Dank je wel Bert . Hans en Tini Bak
-
Martijn Joosten
10Het is altijd fijn om samen te werken met Bert. Je weet meteen waar je aan toe bent en hij heeft hart voor de zaak. Daarnaast denkt hij altijd 3 stappen vooruit. Bert dank voor je hulp.
-
Suzan Visser
10Wij zijn onwijs goed geholpen door Bert bij de verkoop van twee woningen en de aankoop van een woning. Bert is super kundig en heeft ons van goed advies voorzien qua renovatie aan de aangekochte woning en qua biedingen. Wij raden Hagedoorn makelaars aan aan iedereen!
-
Hans van der Waarden
10Prima ervaring met deze makelaar. Heeft aandacht voor je wensen, vriendelijk en duidelijk. Houd je goed op de hoogte en wanneer je vragen hebt, altijd vrijwel direct contact.
-
Duinweg 10
9Bij meerdere verkopen en aankopen over een periode van bijna 30 jaar werd betrouwbaare en deskundige service geleverd.