Hagedoorn Makelaars
"Professional and optimal service"
Hagedoorn Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak in de makelaarsdienstverlening. In Laren en omgeving helpen wij u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise ligt in het combineren van moderne marketingstrategieën met een diepe kennis van de lokale markt. Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijfspand op de juiste manier in beeld komt, zodat u het beste resultaat behaa...
Current housing stock
-
- Available
Plein 2000 85
1271KM Huizen
€ 498.000 k.k.
€ 5.298/m²
ASave as favorite- Living area
- 94 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Steijnlaan 9 K
1217JR Hilversum
€ 489.000 k.k.
€ 5.963/m²
ASave as favorite- Living area
- 82 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Booket 88
1261LV Blaricum
€ 565.000 k.k.
€ 4.631/m²
CSave as favorite- Living area
- 122 m²
- Land area
- 226 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Purchased
Jan van Brakelstraat 41
1271WE Huizen
€ 415.000 k.k.
€ 5.320/m²
ASave as favorite- Living area
- 78 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 2
-
- Sold
Herderstasje 11
3755TB Eemnes
€ 479.000 k.k.
€ 4.696/m²
CSave as favorite- Living area
- 102 m²
- Land area
- 159 m²
- Bedrooms
- 4
-
- Sold
Middenweg 9 a
1271AS Huizen
€ 279.000 k.k.
€ 6.200/m²
ESave as favorite- Living area
- 45 m²
- Land area
- —
- Bedrooms
- 1
Reviews (18)
Review platforms
BronscoresTotal score
18 total reviews
Funda
8 reviews on Funda
10 reviews on Google
-
Ronald van der Aart
10In de afgelopen 25 jaar al verschillende malen met plezier en succes met Bert gewerkt. Afgelopen zomer heeft hij mijn huis in Blaricum verkocht. Snel en professioneel. Adviezen zijn deskundig, afspraken worden nagekomen, goed bereikbaar. Nuchtere, betrouwbare makelaar. Zou hem morgen weer inschakelen.
-
Tini Bak
10Meerdere makelaars benaderd, maar met Bert was er meteen een klik. Fijn en warm contact en alles transparant en volgens afspraak. Fijne fotograaf ook. Ons huis stond vrijdags op Funda en was dinsdag verkocht. Dank je wel Bert . Hans en Tini Bak
-
Martijn Joosten
10Het is altijd fijn om samen te werken met Bert. Je weet meteen waar je aan toe bent en hij heeft hart voor de zaak. Daarnaast denkt hij altijd 3 stappen vooruit. Bert dank voor je hulp.
-
Suzan Visser
10Wij zijn onwijs goed geholpen door Bert bij de verkoop van twee woningen en de aankoop van een woning. Bert is super kundig en heeft ons van goed advies voorzien qua renovatie aan de aangekochte woning en qua biedingen. Wij raden Hagedoorn makelaars aan aan iedereen!
-
Hans van der Waarden
10Prima ervaring met deze makelaar. Heeft aandacht voor je wensen, vriendelijk en duidelijk. Houd je goed op de hoogte en wanneer je vragen hebt, altijd vrijwel direct contact.
-
Duinweg 10
9Bij meerdere verkopen en aankopen over een periode van bijna 30 jaar werd betrouwbaare en deskundige service geleverd.