Hagedoorn Makelaars
"Prestation de services professionnels et optimaux"
Hagedoorn Makelaars staat voor een persoonlijke en resultaatgerichte aanpak in de makelaarsdienstverlening. In Laren en omgeving helpen wij u bij het kopen, verkopen of verhuren van woningen en bedrijfsruimtes. Onze expertise ligt in het combineren van moderne marketingstrategieën met een diepe kennis van de lokale markt. Wij zorgen ervoor dat uw woning of bedrijfspand op de juiste manier in beeld komt, zodat u het beste resultaat behaa...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Plein 2000 85
1271KM Huizen
€ 498.000 k.k.
€ 5.298/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 94 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Steijnlaan 9 K
1217JR Hilversum
€ 489.000 k.k.
€ 5.963/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 82 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Booket 88
1261LV Blaricum
€ 565.000 k.k.
€ 4.631/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 122 m²
- Superficie du terrain
- 226 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Acheter
Jan van Brakelstraat 41
1271WE Huizen
€ 415.000 k.k.
€ 5.320/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 78 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 2
-
- Vendu
Herderstasje 11
3755TB Eemnes
€ 479.000 k.k.
€ 4.696/m²
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 102 m²
- Superficie du terrain
- 159 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Vendu
Middenweg 9 a
1271AS Huizen
€ 279.000 k.k.
€ 6.200/m²
EEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 45 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 1
Avis (18)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
18 avis total
Funda
8 commentaires sur Funda
10 commentaires sur Google
-
Ronald van der Aart
10In de afgelopen 25 jaar al verschillende malen met plezier en succes met Bert gewerkt. Afgelopen zomer heeft hij mijn huis in Blaricum verkocht. Snel en professioneel. Adviezen zijn deskundig, afspraken worden nagekomen, goed bereikbaar. Nuchtere, betrouwbare makelaar. Zou hem morgen weer inschakelen.
-
Tini Bak
10Meerdere makelaars benaderd, maar met Bert was er meteen een klik. Fijn en warm contact en alles transparant en volgens afspraak. Fijne fotograaf ook. Ons huis stond vrijdags op Funda en was dinsdag verkocht. Dank je wel Bert . Hans en Tini Bak
-
Martijn Joosten
10Het is altijd fijn om samen te werken met Bert. Je weet meteen waar je aan toe bent en hij heeft hart voor de zaak. Daarnaast denkt hij altijd 3 stappen vooruit. Bert dank voor je hulp.
-
Suzan Visser
10Wij zijn onwijs goed geholpen door Bert bij de verkoop van twee woningen en de aankoop van een woning. Bert is super kundig en heeft ons van goed advies voorzien qua renovatie aan de aangekochte woning en qua biedingen. Wij raden Hagedoorn makelaars aan aan iedereen!
-
Hans van der Waarden
10Prima ervaring met deze makelaar. Heeft aandacht voor je wensen, vriendelijk en duidelijk. Houd je goed op de hoogte en wanneer je vragen hebt, altijd vrijwel direct contact.
-
Duinweg 10
9Bij meerdere verkopen en aankopen over een periode van bijna 30 jaar werd betrouwbaare en deskundige service geleverd.