Bij Negenplus Makelaars begrijpen we dat het kiezen van de juiste makelaar een belangrijke stap is. Wij helpen je op een betrouwbare en persoonlijke manier bij het realiseren van jouw woonwensen. Onze benadering is gericht op betrokkenheid en transparantie, zodat je altijd weet waar je staat. Wij zijn er om voor je te zijn, van het eerste gesprek tot de laatste handjes. Onze ervaring en toewijding zorgen voor een rustige en geruste verh...
Offre immobilière actuelle
-
- Disponible
Pastorielaan 4
3828EV Hoogland
€ 630.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 141 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
De Waag 17
3823GE Amersfoort
€ 425.000 k.k.
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 91 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Ariaweg 27
3816HG Amersfoort
€ 385.000 k.k.
CEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 104 m²
- Superficie du terrain
- —
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Stille Steeg West 11
3823ZH Amersfoort
€ 450.000 k.k.
€ 4.737/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 95 m²
- Superficie du terrain
- 135 m²
- Chambres de coucher
- 3
-
- Disponible
Leliestraat 47
3812VE Amersfoort
€ 525.000 k.k.
€ 4.200/m²
BEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 125 m²
- Superficie du terrain
- 195 m²
- Chambres de coucher
- 4
-
- Disponible
Zandkreek 5
3823JK Amersfoort
€ 500.000 k.k.
€ 4.348/m²
AEnregistrer en tant que favori- Superficie habitable
- 115 m²
- Superficie du terrain
- 127 m²
- Chambres de coucher
- 4
Avis (103)
Plateformes de r\u00e9vision
BronscoresScore total
103 avis total
Funda
59 commentaires sur Funda
44 commentaires sur Google
-
Bachweg 82-2 0 ong
10Verhuur verliep soepel. Inmiddels al meerdere zaken gedaan bij de verhuur van vastgoed. Altijd snel en prettig contact en vlotte opvolging. Afspraken worden nagekomen.
-
Sjaak van Popering
4Geen goede ervaring. We waren op zoek naar een makelaar. Geen tijd om te woord te staan. We zouden teruggebeld worden. Maar werden teruggebeld door een "zusterbedrijf" terwijl we juist Negenplus uitgekozen hadden. Besloten om de afspraak te annuleren. Dat was geen enkel probleem, ook geen enkele behoefte om te vragen waarom we de afspraak wilden annuleren. Geen aandacht voor de klant, vooral gericht op zichzelf, blij dat deze club ons huis niet gaat verkopen. Je zoekt juist een makelaar die extra moeite doet en graag jouw huis wil verkopen. Hier zou ik dan niet aankloppen.
-
Meerval 1
10Het team was weer super! Daarbij waren zij direct, en open in wat er nodig was. Ik werk nu voor de tweede keer met Wilco, Imro en Denise en weer naar volle tevredenheid. Groet, Wesley
-
Straat van Gibraltar 90
8Negenplus has a good expertise in purchase brokerage. We had some misalignments at the beginning on the expectations but it was smooth process for us at the end.
-
Steintjeskreek 21
8Alles verliep snel en zorgvuldig! Ons huis was binnen 1 week verkocht. De communicatie verliep goed en de handelingen ook.