Thewissen Makelaardij
Thewissen Makelaardij staat voor betrouwbare en persoonlijke hulp bij de koop of verkoop van een woning in Meerssen. Wij begrijpen dat deze stap belangrijk is en zorgen ervoor dat u zich op uw gemak voelt tijdens het hele proces. Wij bieden gedetailleerd advies en ondersteuning, met aandacht voor uw wensen en behoeften. Onze werkwijze is transparant, professioneel en gericht op uw voordeel. Wij zijn er om u te begeleiden van start tot e...
Oferta de viviendas actual
-
- Disponible
André Severinweg 20
6214PM Maastricht
€ 289.000 k.k.
EGuardar como favorito- Superficie construida
- 114 m²
- Área del lote
- 114 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Disponible
Gasthuisstraat 161
6231JV Meerssen
€ 799.000 k.k.
€ 2.350/m²
AGuardar como favorito- Superficie construida
- 340 m²
- Área del lote
- 443 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Kloosterweg 11 a
6241GA Bunde
€ 339.000 k.k.
€ 3.606/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 505 m²
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Pastoor Joannes Aussemsstraat 14
6231JM Meerssen
€ 335.000 k.k.
€ 3.564/m²
DGuardar como favorito- Superficie construida
- 94 m²
- Área del lote
- 215 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
-
- Vendido
Welsdaal 96 D
6228JC Maastricht
€ 235.000 k.k.
€ 3.175/m²
CGuardar como favorito- Superficie construida
- 74 m²
- Área del lote
- —
- Habitaciones de dormir
- 2
-
- Vendido
Lindenlaan 64
6241BD Bunde
€ 339.000 k.k.
€ 3.198/m²
Guardar como favorito- Superficie construida
- 106 m²
- Área del lote
- 275 m²
- Habitaciones de dormir
- 3
Reviews (4)
Plataformas de revisiones
Puntajes de broncePuntuación total
4 reseñas total
4 reseñas en Google
-
Marjet De Wilde
10 -
Celine
10Traducido por IA¡Servicio excelente! Trato profesional y rápido. ¡Recomendado!
-
Alain
10Traducido por IAConsejo competente y personalizado. Una verdadera recomendación.
-
Frank Puts
10Toppie